Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Folia oczywiście
0
@szymonekk o zapomniałem o nim, zapisze
7
@barteq na finał z Atletico
0
@NeroTFP1 no to właśnie tak mam, skronie i płat czołowy głowy jak kaszle to od razu boli
4
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Od wczoraj z wyra nie wychodzę tak mnie zatoki dorwały plus ból gardła, więc jeden dzień z wolnych dni w tym roku już urwany, zobaczymy co będzie dalej. Póki co latam na pyralginie na przemian z apapem i herbatkami.
Kawka tylko jedna dziś bo nawet smaku nie ma.
Zamiast gierek do odsłuchania dużo zaległych płyt na Spotify. Aktualnie peja a zostaną jeszcze Bonson, Avi, Wlodi /Ero i Gruby Mielzky
1
@barteq po prostu uważam że dla nas już nie zagra jeśli to naprawdę coś poważnego
7
Myślę że ta kontuzja to defitniwny koniec Niemca w klubie
4
Średnio jestem uradowany tym transferem bo jakiś super wspomnien z Joao nie mam, ale jak PAN TRNER FLICK go sam chciał to ja nic nie mam do gadki
2
Zasługujesz to ty na przełwe od meczów
2
Zaczyna się zoo
5
Ter Stegen uśmiech Polaka
1
Bo rozkład karnych jest ustawiony już na jutro i dlatego dziś nie mogli dać
4
Typ wygląda przez ten bandaż jak Van Nisterloy
0
Ten bramkarz to dar od Boga
0
Ty się kurwa dobrze czujesz Frankie?
0
@kuczyniak jeszcze Simon
4
@mate92 najebany to do domu
1
Co to znaczy mieć bramkarza
9
Joan co ty robisz z Martinem?
Gram nim
0
Garcia pięknie się odpłacił
0
Zrozumcie wszyscy że olowski będzie tu tyłany non stop za to co powiedział w meczu Łeału
1
Niezły napół Espanyolu
7
Już myślałem że olowskiemu wyłączyli mikrofon nareszcie
2
Rozkład jazdy znany oczywiście
0
@gumaz dziś 3 ale zaraz herbata bo rozkłada coś
0
Czerwa dziś to pewniak, pytanie tylko komu
4
Motyw jest prosty. Jakiekolwiek ekscesy wobec nas a szczególnie bramkarza, automatyczny walkower i kończymy balet.
2
Czemu wszyscy buczą na tego małolata? Za co go nie lubią?
1
Gdzie te rzutki leco
0
Kiedyś byłbym pewnie jednym z nich, a właśnie idę sprawdzić jaka jest prawda z tym "nowy rok nowy /a ja" i czy faktycznie dziś +30 osób na siłowni nagle.