Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr zostaw ty Piątnice
0
Prezydent Betisu kupił naszego garbatego Marokańczyka z własnej kieszeni
3
Kłopot bogactwa za chwilę
1
@don'T.R.I.P.e Lembede Otuman
0
Ale to będzie,wiesz co
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@P93FCB La rambla
0
@4drian0 dla mnie oni mogą chodzić po szatni za rękę oby był z nich pożytek
2
@norbi77 Ku de mą?
0
@michal26 to tak jak dostajesz w fife 5 brązowych 10 srebrnych i 3 złote karty no i kombinuj
1
@adi7adi8 a faktycznie, mój błąd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra z roboty powrót, teraz szybki obiad i oglądano ostatnie godziny do północy.
Czaisz to ? Mamy obrońcę z prawdziwego zdarzenia!!!
A Felixa nie lubię za bardzo ale lepiej go mieć niż nie.
0
Oba Żao przyleciao
11
@Firestone chłopie przecież on pojechał podpisać kontrakt do biur
3
He we goooooo !! Cancelo !
Siedzę w pracy ale jestem czujny, informuje też współpracowników o ruchach transferowych !!
0
@marcin62 to jest klasyk panie
Przecież on wtedy technicznie niszczył tych pseudo grajków co ich ten ziomek na YT z kanapy wyjaśnia ; )
0
@qbuteq chłopie minimalna ci wzrośnie xD
#panstwozkału
0
@MysticCat wiesz co ja to przesłuchałem tylko dla odniesień do piłkarzy i potem wróciłem do Bronsona xD
0
" Jak zarobić a się nie narobić #mesutozil"
" nie pasuje do elity, jestem w niej jak Messi w City"
Fajna druga część kawałka a pierwsze PL to już klasyk
5
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Trzymajcie się tam dziś wszyscy.
Zaraz koniec tego cyrku.
0
@Mroziu i to wygazowana
0
@Awtameok_Klana wódka z pieprzem albo pilsner urquel
3
@Kgorecki2500 Kukiz- szmata wybierz jedno
0
@Fido66 do 20 godzin
Słowo klucz to Do
2
No to co? Kadra kompletna?
0
@Kgorecki2500 stwierdzili że aktor z którym rozmawiali miał zbyt charakterystyczny głos...
1
@LaLigaPD nie no zaraz kupie upgrade i odpalę po nocy..
5
@Encore hahaha już Żoao dali nawet
0
@PIWOSZ89 w prostocie siła