0

@Emhyr zostaw ty Piątnice

0

Prezydent Betisu kupił naszego garbatego Marokańczyka z własnej kieszeni


3



Kłopot bogactwa za chwilę

1

@don'T.R.I.P.e Lembede Otuman

0



Ale to będzie,wiesz co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@P93FCB La rambla

0

@4drian0 dla mnie oni mogą chodzić po szatni za rękę oby był z nich pożytek

2

@norbi77 Ku de mą?

0

@michal26 to tak jak dostajesz w fife 5 brązowych 10 srebrnych i 3 złote karty no i kombinuj

1

@adi7adi8 a faktycznie, mój błąd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra z roboty powrót, teraz szybki obiad i oglądano ostatnie godziny do północy.

Czaisz to ? Mamy obrońcę z prawdziwego zdarzenia!!!

A Felixa nie lubię za bardzo ale lepiej go mieć niż nie.

0

Oba Żao przyleciao

11

@Firestone chłopie przecież on pojechał podpisać kontrakt do biur

3

He we goooooo !! Cancelo !

Siedzę w pracy ale jestem czujny, informuje też współpracowników o ruchach transferowych !!

0

@marcin62 to jest klasyk panie



Przecież on wtedy technicznie niszczył tych pseudo grajków co ich ten ziomek na YT z kanapy wyjaśnia ; )

0

@qbuteq chłopie minimalna ci wzrośnie xD

#panstwozkału

0

@MysticCat wiesz co ja to przesłuchałem tylko dla odniesień do piłkarzy i potem wróciłem do Bronsona xD

0



" Jak zarobić a się nie narobić #mesutozil"

" nie pasuje do elity, jestem w niej jak Messi w City"

Fajna druga część kawałka a pierwsze PL to już klasyk

5

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Trzymajcie się tam dziś wszyscy.

Zaraz koniec tego cyrku.

0

@Mroziu i to wygazowana

0

@Awtameok_Klana wódka z pieprzem albo pilsner urquel

3

@Kgorecki2500 Kukiz- szmata wybierz jedno

0

@Fido66 do 20 godzin

Słowo klucz to Do

2



No to co? Kadra kompletna?

0

@Kgorecki2500 stwierdzili że aktor z którym rozmawiali miał zbyt charakterystyczny głos...

1

@LaLigaPD nie no zaraz kupie upgrade i odpalę po nocy..

5

@Encore hahaha już Żoao dali nawet

0

@PIWOSZ89 w prostocie siła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?