Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom
Wiesz,ja od lat już nie mam żadnych emocji względem tych łajz. Tomek Cwiakala codziennie ich punktuje elegancko.
1
@LM10GOAT nie każdy jest fanem sadomaso jak Ty.
Wolę zdrowie w głowie
Dobra masz mnie.
0
Pożegnać i zapomnieć
"Kadre" też zapomnieć i pożegnać
0
@PawkoFCB dokładnie ja mam jakąś wersję ultimate
0
Dobry ten abonament Ubisoft Plus. 3 dni przed premierą można odpalać już The Crew Motorfest.
1
@Cule1234 kwestia dni i koniec kariery ogłaszamy
0
@regatta52 no bo brak
0
@kondzix2115 https://www.ppe.pl/news/326492/ea-sports-fc-24-najlepsi-pilkarze-i-pilkarki-robert-lewandowski-z-gorsza-ocena-od-4-kobiet.html
Nawet więcej niż 5
0
@kondzix2115 w środę będą. Teraz podano 5 największych Overall
0
@Majkel34 oznacz
1
@jacob345 manufaktura koniecznie,to dla lubej.
0
@bartas97 ja po prostu nie byłem w Łodzi nigdy.W Kielcach też raz byłem i prócz kadzielni i rynku nic ciekawego, nie licząc gór świętokrzyskich bo tam byliśmy oczywiście.
Miejsca na mapie odhaczam
0
@TheNekro94 Pewnie zajde chociaż nie wiem czy to kuchnia dla mnie
0
Ciekawe miejsca do zobaczenia w Łodzi oprócz Piotrkowskiej i Zoo ?
0
Zaczynamy od nowych wyborów w PZPN, dalej dziękujemy piłkarzom typu lewy, grosik, Krycha,.Na końcu nowy selekcjoner.
Tak to powinno wyglądać.
0
Żeby to wszystko spłonęło
1
@bartekvisca on tu nic nie zmieni
0
Teraz wrzutki do 90 i do domu
0
Jeszcze proszę o czerwo tylko.
0
Większych łajz dawno nie widziałem
0
Ale będzie oranko
Jeszcze jedną proszę
2
A tebas kiedy????
0
Mój boże jakie dziady
0
Na łeb jeszcze jeden i rozwiązać to wszystko.
4
@bartas97 to nie trener jest problemem
1
Nie skończymy meczu w 11
0
To się skończy odwołaniem Szantusa i Lewy też podziekuje.
0
@barcelonaLM od X czasu to mówię
0
Grzesiu w przerwie :
Ale jak ,co się stało? Zagraliśmy dobre 45 minut, murawa nie pomaga.
0
@sergio5 przepraszam o co?