1

@HighestInTheRoom

Wiesz,ja od lat już nie mam żadnych emocji względem tych łajz. Tomek Cwiakala codziennie ich punktuje elegancko.

1

@LM10GOAT nie każdy jest fanem sadomaso jak Ty.

Wolę zdrowie w głowie

Dobra masz mnie.

0



Pożegnać i zapomnieć

"Kadre" też zapomnieć i pożegnać

0

@PawkoFCB dokładnie ja mam jakąś wersję ultimate

0

Dobry ten abonament Ubisoft Plus. 3 dni przed premierą można odpalać już The Crew Motorfest.

1

@Cule1234 kwestia dni i koniec kariery ogłaszamy

0

@regatta52 no bo brak

0

@kondzix2115 w środę będą. Teraz podano 5 największych Overall

0

@Majkel34 oznacz

1

@jacob345 manufaktura koniecznie,to dla lubej.

0

@bartas97 ja po prostu nie byłem w Łodzi nigdy.W Kielcach też raz byłem i prócz kadzielni i rynku nic ciekawego, nie licząc gór świętokrzyskich bo tam byliśmy oczywiście.

Miejsca na mapie odhaczam

0

@TheNekro94 Pewnie zajde chociaż nie wiem czy to kuchnia dla mnie

0

Ciekawe miejsca do zobaczenia w Łodzi oprócz Piotrkowskiej i Zoo ?

0

Zaczynamy od nowych wyborów w PZPN, dalej dziękujemy piłkarzom typu lewy, grosik, Krycha,.Na końcu nowy selekcjoner.

Tak to powinno wyglądać.

0

Żeby to wszystko spłonęło

1

@bartekvisca on tu nic nie zmieni

0

Teraz wrzutki do 90 i do domu

0

Jeszcze proszę o czerwo tylko.

0

Większych łajz dawno nie widziałem

0

Ale będzie oranko

Jeszcze jedną proszę

2

A tebas kiedy????

0

Mój boże jakie dziady

0

Na łeb jeszcze jeden i rozwiązać to wszystko.

4

@bartas97 to nie trener jest problemem

1

Nie skończymy meczu w 11

0

To się skończy odwołaniem Szantusa i Lewy też podziekuje.

0

@barcelonaLM od X czasu to mówię

0

Grzesiu w przerwie :
Ale jak ,co się stało? Zagraliśmy dobre 45 minut, murawa nie pomaga.

0

@sergio5 przepraszam o co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?