7

@Popitek12 tutaj siedzą ludzie uzależnieni od tej strony.

Włożyłeś kij w mrowisko.

3

@Kgorecki2500

Przypominam
" Polacy będą...za miskę ryżu. Jedni będą kopać rowy a inni zasypywać i to im będzie pasować"

Jak ktoś taki kiedykolwiek mógł być premierem?

3

@panczo To chyba pytanie od Sznuka za kulisami było.

0

@Borry

Ancelottiemu albo Modriciowi

0

Fajny ten meczyk arabów na Polsacie całkiem

8

@DonMatteo901 W jego wieku grałem w Heroes 3 i topiłem Simsy w basenie, rapując SPORT Tedego.

0

@tbas tak patrzę na niego to mu brunatny mundur pasuje. Przypomnij sobie wszystkie filmy typu Bekarty wojny czy Upadek.

0

@Kgorecki2500 do Wrocławia jechałem 7h pociągiem ale tam zawsze warto.

Nie z Warszawy.

0

@4drian0 zależy gdzie kupił. Nie wszędzie przyjmują

0

@tadzik447 to już bym wolał kolekcjonować

0

@Kgorecki2500 .Nie jedź tam młody, uważam że w tym roku będzie najgorzej. Powtórka z pierwszego.

0

@XxArab_ek myślę że straciłeś pieniążki.

Od jakichś dwóch lat,kupuje tylko cyfry.

0

@Gacek5 przecież to 50 zł za rok. Jedna flacha mniej.

1

@sila101 o kurde dzięki

0

18:21 Javi Miguel: To nie koniec. Kontuzjowani są właśnie leczeni w Ciutat Esportiva. Wszystkie opcje są otwarte...

Wjeżdża apteka

4

W ocenie RMN, "próba podważenia ustaw np. przez uchylenie uchwał o powołaniu członków KRRiT i RMN, którzy mają ustawowo gwarantowaną sześcioletnią kadencję, w drodze likwidacji spółek mediów publicznych lub jakimkolwiek innym sposobem, omijającym tryb ustawowy będzie złamaniem prawa i Konstytucji".

Hipokryzja do potęgi ntej

1

@Barcelonka070 mnie to np obraziło i mam gdzieś kto prowadzi ten profil

0

@FcPortoFan1999

Andrzej Prezydent Do Więzienia

0

Sąd Okręgowy w Warszawie przyjął pozew przeciwko prezydentowi Andrzejowi Dudzie, skierowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Chodzi o wypowiedź "Tylko świnie siedzą w kinie", dotyczącą filmu Agnieszki Holland "Zielona Granica". Prezydent ma 60 dni na odpowiedź od momentu dostarczenia pozwu.

0

@urbipl a 194 = 248

0

@Firestone i cyk Girona traci punkty my plus 3 i lider.

1

@urbipl Leków rano nie wziąłeś

1

@_barti ja myślę że to zasługa Anki jest

2

Uważam że wszyscy kontuzjowani zostaną powołani.
Elegancka zasłona dymna że MOŻE wróci jeden piłkarz.

0

@Emhyr apteka fc

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Jest wolne więc zaraz druga.

Polecam zerknąć na Twittera Pawłowicz. Przecież to jakiś rak jest.

SĘDZIA europejski każdemu praktycznie odpisuje wrzucając np zdjęcia użytkowników i komentując jej wygląd. Odpowiedzi typu "biedaku" itp.

Choroba postępuje,bo to nie da się inaczej wytłumaczyć.

0

Latam po kanałach a tu zmiana Marca Guiu właśnie

0

@Popitek12 zależy ile masz w baxtonie

1

@Deviler muszę jedynkę odświeżyć sobie najpierw.

2

@gumaz wódka z ginem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?