2

W bójce, która rozpoczęła się pomiędzy lekcjami, uczestniczyło dwóch 15-latków z różnych klas. Jak ustalił "SE" nastolatkowie mieli mieć ze sobą zatargi i umówili się na rozwiązanie sporu rękoczynami w szkolnej toalecie.
Do zdarzenia doszło w XIII Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w dzielnicy Targówek. Ranny uczeń ma 15 lat.

Sprzęt w szkole normalna sprawa.

Kiedyś szedłeś za szkołę, po lekcjach ostatnich wiadomo. Cała klasa cię dopingowała, klasa tego lamusa co chciałeś zlać była po drugiej stronie.
Stali na czatach czy gospodarczy nie idzie na boisko. Pilnowali by się inni nie włączali do bitki.

1

@Rl9k1nG Wrocław,potem Gdynia , podium zamyka Kazimierz Dolny

1

@Kgorecki2500 tak tak, ja tylko się cieszę że już go nie będzie

0

Jarosław Szymczyk vel Granatnik odchodzi dziś na emeryturę.

53 lata, i elo, emerytura kozacka plus 3 miesięczna odprawa na do widzenia.

Do nie widzenia oficerze polityczny.

0

@zodiak_10 zajebisty sampel z KęKę- jeden kraj

3

Nawet będzie kosztować 5 stów to kupie.

Chociaż graficznie trochę lepsze od V.

0

@NeroTFP1 oznaczaj

0

@chroma93 TVN24 sorki

2

O 20:30 reportaż na TVN Oficer polityczny. O Szymczyku i ogólnie o tym co się dzieje w policji obecnie.

5

@Kgorecki2500 po co mi sanki znowu

0

Nie żyje drugi policjant postrzelony przez przygłupa.

0

@Herato Masce ?

1

@Rl9k1nG to polecam do Barcelony i zmienisz postrzeganie.

0

@Rl9k1nG 45 lat. Osierocił dwójkę dzieci

0

Nie żyje jeden z policjantów postrzelonych przez typa.
Dalej info.

Rozmawiałem dziś z policjantem emerytowanym 35 lat służby.

Po pierwsze. Patrol który przyjechał JAKO PIERWSZY do gościa nie przeszukał go. Zawsze kiedy zatrzymuje się osobę pierwsze co to przeszukanie typa. To jest priorytet.
Po drugie. Gość miał kajdanki do przodu a zawsze kujesz rękoma w tył.
Po trzecie. Drugi patrol ( ten który został zaatakowany) prawdopodobnie przyjął że tamten przeszukany został przez pierwszy więc po prostu typ został przekazany.
Poza tym to byli policjanci po 20 letnim doświadczeniu.
Nie wiem jak tylko wygląda sprawa z tym,czy obaj policjanci siedzieli z przodu, chociaż media mówią że jeden był z poszukiwanym z tyłu.

2

To niezły piłkarz który miał być rakiem w szatni.

0

Mam nadzieję że przydał mi się ten detoks od forum i meczów.

Zaczynamy "spektakl"

0

Oglądam partidazo Legii jednocześnie kręcąc obroty hula hop z obciążeniem. Liczę na mocne 5:0

0

Kozacki podcast odkryłem.
Podcastex , o latach 1999-2005 w Polsce.

Od reklam przez programy, seriale, filmy, politykę itp.

Piękne wspominki przez 8 godzin.

1

@Lukikiki miałem takiego u siebie na osiedlu wychodził na lato i wracał na zimę.

I umarł w tym roku.

1

@PatrychoO oglądałem to kilka razy przypadkowo całkiem niedawno. Rozmowa typka z matką.

No mama ale z Pawłem to normalnie bym se flache wypił nie, rozumiesz.No na taki festyn tam bym poszedł pochlał wiesz...
Nie no on równy jest to by flache postawił normalnie nie.

W ogóle tam był jeszcze jakiś mistrz świata w jakimś trójboju i sobie na spacerniaku ćwiczył i drugiemu pokazywał.

Był jeszcze typ który świetnie rysuje a siedzi z takim Sebastianem który ma wiecznie problem ze tamten nie rozmawia z nim tylko rysuje i rysuje i gada woła że ma nienormalnego osadzonego bo rysuje tylko.

0

Dwóch typów w UK włamało się do domu dilera.
Diler ich pobił, kazał się rozebrać, wejść do wanny i robić przysiady. W tle leciało Jingle bells. Wrzucił to na ich FB. Do tego kazał się złapać wzajemnie za dydole.

Filmik jest na TT jak coś.

0

Real Madryt klub hiobowy. Jude kontuzja.

0

Żałosne jest czytanie z kartki. Czy to kazanie czy to " przemówienie" w sejmie.

1

Jakub vel Student

1

@konajoncek lepiej słuchać Terleckiego i jego agonalne oddechy.

Koniec dziadów, przyszło nowe i to widać od razu.

0

To jest comedy central Wiejska street edition.

1

Szymon Showownia. No gość jest niepowtarzalny.

Raport czosnkowy. BOŻE TO LEPSZE NIŻ LIGA MISTRZÓW.

0

Następny odklejeniec. Widzę parada niezła ruszyła.

1

@SawneyBean jedź z kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?