@MrMischol Ty widzisz w ogóle co ty piszesz? :D Kupiliśmy de Jonga i jesteśmy blisko kupienia Griezmanna i de Ligta. Czego ty więcej oczekujesz? Nawet nie wspominam już o tym że do 1 lipca nie będzie żadnego ogłoszenia ze względu na rok rozliczeniowy.
@Chwytliwy Mi chodzi o umiejętności piłkarskie. Popatrz jak oboje wyglądają na boisku. Naprawdę trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak Vidal odstaje technicznie przy Messim czy Busquetsie. Rakitić też ale nie w takim stopniu. Nie mówię że Vidal to słaby piłkarz ale po prostu na tle kolegów wygląda fatalnie pod tym względem. Idąc twoim myśleniem to Cristiano jest lepszy niż Messi bo w Manchesterze, Realu czy Juve jest hersztem ataku i niełatwo załatać po nim lukę, do tego odpalił w Realu jak diabli, więc wybór prosty?
@Ratamahatta Przykre jest to jak niektórzy nie pamiętają albo nie znają czasów Guardioli. Może na kompilacjach na yt tego nie widać ale Pep bardzo często szczególnie na początku swojej pracy wystawiał w środku skład Busquets, Xavi i Keita. A gdy grał Iniesta to Keita praktycznie zawsze wchodził jako pierwszy z ławki. Zdarzały się mecze nawet z taką legendarną trójką defensywnych pomocników którą niby Valverde wystawia i wychodziliśmy składem Toure, Busquets i Keita. No ale w sumie to pewnie wymyślilem sobie. Pep by tak defensywnie nie grał.
@Arkon Arthur nie jest pewniakiem do wyjściowej 11? :D Ano mamy relatywnie starą kadrę ale jest to spowodowane tym że trzon drużyny tworzą piłkarze po 30. Transfery przeprowadzone za Valverde chyba nie podwyższały średniej skoro jedyny "stary" to 32 letni Vidal.
@Michael_20 - Pewność że będziemy dobrze ustawieni taktycznie na wielkie mecze. - Dalszy rozwój Arthura. - (mam nadzieję na) Wprowadzanie Puiga w przyszłym sezonie równie dobrze co Aleñíi w minionym sezonie.
@Arkon A mnie zdziwi. Piqué niedługo odejdzie i de Ligt wcieli się w jego miejsce na boisku zarówno sportowo jak i mentalnie. Do tego gra ze swoim przyjacielem oraz Messim. Życie w przepięknym mieście i mimo wszystko większe szanse na puchary. Oczywiście spore pieniądze. Czego może chcieć więcej? Niepowtarzalna szansa na grę z Messim, a on sam na pewno będzie grał sporo, z każdym kolejnym rokiem więcej.
@PawkoFCB No wielkie halo. Takie zachowania to nic innego jak rasizm. Nie zrobił danego gestu z powodu rasy przeciwnika. Okazując szacunek Izraelowi powinien nie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Choroba pt "poprawność" rozwija się w najlepsze, i co najgorsze nie ma na nią żadnej szczepionki.
@Gaucho No napisałem przecież że są to różne style. Po prostu serial mnie nie wciągnął i tyle, nie twierdzę że jest słaby. To jest prawie serial dokumentalny więc nie może być słaby, a historia nie jest wymyślona przez scenarzystów tylko wydarzyła się naprawdę.
@Barca1992 Ja chciałem obejrzeć ale utknąłem na połowie trzeciego odcinka i jakoś nie mam chęci oglądać dalej. Trochę się nudziłem oglądając i jakoś mnie to nie porwało. Dla przykładu gdy oglądałem Dom z papieru to potrafiłem 6 odcinków z rzędu obejrzeć bo tak bardzo byłem ciekawy co się stanie dalej. Tutaj tego nie mam, choć i gatunki tych produkcji się różnią. No i nie rozumiem też tych zachwytów nad Czarnobylem, no ale większości się podoba.
Skoro wiemy już że Rakitić nie tylko nie odejdzie, ale wciąż jest "niezastąpiony" to nie ma co się łudzić że będzie grał mniej niż dotychczas. W związku tym myślę że w przyszłym sezonie będziemy grać zmodyfikowanym 4-4-2: ter Stegen w bramce - środek obrony Piqué-Lenglet, ofensywnie ustawieni Semedo/Roberto i Alba - w środku pola Rakitić i Busquets, nieco wyżej przed nimi de Jong i Arthur - na dziesiątce Messi i przed nim Suárez Ewntualnie Coutinho za Arthura. Busi i Rakitić skupieni na defensywie, de Jong, Semedo i Messi tworzyliby zagrożenie w prawym sektorze boiska, a Arthur/Coutinho i Alba w lewym. Jednakże wciąż nie ma tu miejsca dla Dembélé. Pisałem to już półtora roku temu i jakoś nie zmieniłem zdania w tej kwestii: on tutaj zupełnie nie pasuje. W 4-3-3 po lewej stronie zabiera przestrzeń Albie, sam lepiej wygląda gdy gra z prawej strony razem z Semedo, ale wtedy nie mamy nikogo na lewym skrzydle. Tak jak przed tym właśnie minionym sezonem byłem optymistycznie nastawiony do sezonu to teraz naprawdę nie wygląda to za ciekawie. Bardzo trudno jest zmieścić wszystkich ważnych zawodników na raz. Jest to teraz o tyle trudniejsze żeby zmieścić de Jonga przy Rakiticiu, Busquetsie i Arthurze. Pewnie któryś z nich usiądzie na ławce, niestety najpewniej nie będzie to Rakitić.
0
Komentarz usunięty
0
@MESSIah16 tak
0
@AmigoBlancos pewnie chodziło mu że od jednego sezonu graja dobrze
0
@MrMischol Ty widzisz w ogóle co ty piszesz? :D Kupiliśmy de Jonga i jesteśmy blisko kupienia Griezmanna i de Ligta. Czego ty więcej oczekujesz? Nawet nie wspominam już o tym że do 1 lipca nie będzie żadnego ogłoszenia ze względu na rok rozliczeniowy.
0
@Fake69 Ciekawe
3
@Chwytliwy Mi chodzi o umiejętności piłkarskie. Popatrz jak oboje wyglądają na boisku. Naprawdę trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak Vidal odstaje technicznie przy Messim czy Busquetsie. Rakitić też ale nie w takim stopniu. Nie mówię że Vidal to słaby piłkarz ale po prostu na tle kolegów wygląda fatalnie pod tym względem.
Idąc twoim myśleniem to Cristiano jest lepszy niż Messi bo w Manchesterze, Realu czy Juve jest hersztem ataku i niełatwo załatać po nim lukę, do tego odpalił w Realu jak diabli, więc wybór prosty?
2
@FC1899Barca 1. Świat według Kiepskich
2. Miodowe lata
3. Dom z papieru
1
@Kajtek77 A Polacy w tym samym czasie spokojnie czekali w cieniu w lesie :D
1
@Chwytliwy no ale po co ta ironia? Uważać sobie możesz co chcesz, nie zmienia to faktów.
0
@SinMistico Ja nie
1
@Chwytliwy może to nie taki zły pomysł
16
@Ratamahatta Przykre jest to jak niektórzy nie pamiętają albo nie znają czasów Guardioli. Może na kompilacjach na yt tego nie widać ale Pep bardzo często szczególnie na początku swojej pracy wystawiał w środku skład Busquets, Xavi i Keita. A gdy grał Iniesta to Keita praktycznie zawsze wchodził jako pierwszy z ławki. Zdarzały się mecze nawet z taką legendarną trójką defensywnych pomocników którą niby Valverde wystawia i wychodziliśmy składem Toure, Busquets i Keita.
No ale w sumie to pewnie wymyślilem sobie. Pep by tak defensywnie nie grał.
0
@Arkon Arthur nie jest pewniakiem do wyjściowej 11? :D
Ano mamy relatywnie starą kadrę ale jest to spowodowane tym że trzon drużyny tworzą piłkarze po 30. Transfery przeprowadzone za Valverde chyba nie podwyższały średniej skoro jedyny "stary" to 32 letni Vidal.
0
@betonito Ramos, Carvajal, Marcelo, Casemiro, Reguilón, Fabinho, Robertson, Neuer
0
@Dosq Piqué za bardzo ciągnie do biznesów. Jestem pewny że odejdzie prędko. Może już za 2 lata.
@Arkon Arthur czy Aleñá są starzy?
0
@Michael_20 - Pewność że będziemy dobrze ustawieni taktycznie na wielkie mecze.
- Dalszy rozwój Arthura.
- (mam nadzieję na) Wprowadzanie Puiga w przyszłym sezonie równie dobrze co Aleñíi w minionym sezonie.
0
@Arkon A mnie zdziwi. Piqué niedługo odejdzie i de Ligt wcieli się w jego miejsce na boisku zarówno sportowo jak i mentalnie. Do tego gra ze swoim przyjacielem oraz Messim. Życie w przepięknym mieście i mimo wszystko większe szanse na puchary. Oczywiście spore pieniądze. Czego może chcieć więcej? Niepowtarzalna szansa na grę z Messim, a on sam na pewno będzie grał sporo, z każdym kolejnym rokiem więcej.
2
@PawkoFCB No wielkie halo. Takie zachowania to nic innego jak rasizm. Nie zrobił danego gestu z powodu rasy przeciwnika. Okazując szacunek Izraelowi powinien nie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Choroba pt "poprawność" rozwija się w najlepsze, i co najgorsze nie ma na nią żadnej szczepionki.
0
@MatiFCB2000 Bardzo fajne, rób to dalej :D 6/15 ale bardzo lubię takie zabawy
0
@Danny Gaucho nikt nie może (oprócz użytkowników premium) bo jest limit
0
@l0Messini Jak widać ma duże znaczenie skoro w mediach cisza.
0
@Gaucho No napisałem przecież że są to różne style. Po prostu serial mnie nie wciągnął i tyle, nie twierdzę że jest słaby. To jest prawie serial dokumentalny więc nie może być słaby, a historia nie jest wymyślona przez scenarzystów tylko wydarzyła się naprawdę.
2
@Barca1992 Ja chciałem obejrzeć ale utknąłem na połowie trzeciego odcinka i jakoś nie mam chęci oglądać dalej. Trochę się nudziłem oglądając i jakoś mnie to nie porwało.
Dla przykładu gdy oglądałem Dom z papieru to potrafiłem 6 odcinków z rzędu obejrzeć bo tak bardzo byłem ciekawy co się stanie dalej. Tutaj tego nie mam, choć i gatunki tych produkcji się różnią. No i nie rozumiem też tych zachwytów nad Czarnobylem, no ale większości się podoba.
5
@damianex10 Jakby to zrobiła heteroseksualna katolicka para to przez te 2 tygodnie o niczym innym by się nie mówiło :D
1
@Azi Właśnie Rakitić nie będzie do rotacji tylko będzie grał w pierwszym składzie. O to chodzi.
0
Skoro wiemy już że Rakitić nie tylko nie odejdzie, ale wciąż jest "niezastąpiony" to nie ma co się łudzić że będzie grał mniej niż dotychczas. W związku tym myślę że w przyszłym sezonie będziemy grać zmodyfikowanym 4-4-2:
ter Stegen w bramce - środek obrony Piqué-Lenglet, ofensywnie ustawieni Semedo/Roberto i Alba - w środku pola Rakitić i Busquets, nieco wyżej przed nimi de Jong i Arthur - na dziesiątce Messi i przed nim Suárez
Ewntualnie Coutinho za Arthura.
Busi i Rakitić skupieni na defensywie, de Jong, Semedo i Messi tworzyliby zagrożenie w prawym sektorze boiska, a Arthur/Coutinho i Alba w lewym.
Jednakże wciąż nie ma tu miejsca dla Dembélé. Pisałem to już półtora roku temu i jakoś nie zmieniłem zdania w tej kwestii: on tutaj zupełnie nie pasuje.
W 4-3-3 po lewej stronie zabiera przestrzeń Albie, sam lepiej wygląda gdy gra z prawej strony razem z Semedo, ale wtedy nie mamy nikogo na lewym skrzydle.
Tak jak przed tym właśnie minionym sezonem byłem optymistycznie nastawiony do sezonu to teraz naprawdę nie wygląda to za ciekawie. Bardzo trudno jest zmieścić wszystkich ważnych zawodników na raz. Jest to teraz o tyle trudniejsze żeby zmieścić de Jonga przy Rakiticiu, Busquetsie i Arthurze. Pewnie któryś z nich usiądzie na ławce, niestety najpewniej nie będzie to Rakitić.
1
@macio_944 Święte słowa.
0
@baczekk13 Z tego samego powodu dla którego w eliminacjach UEFA biorą udzial drużyny Kazachstanu, Armenii czy Azerbejdżanu
1
@SeeleyBooth No widzę powodzi się.
0
Uuu, Hazard chyba tą wypowiedź puszcza nam oczko :)
Może warto postarać się go sprowadzić do nas? :)