Ostatni mecz tenisa jaki oglądałem był dobrych 5 lat temu. Wtedy słyszałem głosy że Federer już będzie schodził ze sceny. Teraz oglądam finał Wimbledonu i on wciąż gra na najwyższym poziomie. Przypomina mi Messiego trochę, myślę że on też w wieku 37 dalej będzie grał na najwyższym poziomie, wiadomo kondycja nie ta ale technika cały czas ta sama.
@Danger204 No nie wiem, mi się wydaje że to piłkarz ma decydujące słowo. Klub może nakłaniać piłkarza do zmiany numeru ale jednak to on sam musi się zgodzić na to.
@Colon Miałem nadzieję że to po prostu takie pisanie dla herbów. Ale coraz częściej przekonuję się że oni naprawdę wierzą w to co piszą. Mentalne dzieciaki i nic więcej.
@KamQiX Chyba dodali ten podpunkt w regulaminie. Ostatnio sprawdzałem i faktycznie jest napisane że użycie gwiazdek nie powoduje że wulgaryzm nie narusza regulaminu. A wydawalo mi się że kiedyś można było cenzurować.
0
O co chodziło Djokoviciowi jak podszedł do sędziego?
1
25-9 miazga w asach
2
Te serwisy Federera są niczym wolne Messiego
0
Czemu zawodnicy odrzucają niektóre piłki? Co im nie odpowiada w nich i od czego to zależy?
0
@TheMugShot no i zgłoszone ;)
4
@Goh Zależy od rozgrywek do 2 wygranych lub 3.
8
Ostatni mecz tenisa jaki oglądałem był dobrych 5 lat temu. Wtedy słyszałem głosy że Federer już będzie schodził ze sceny. Teraz oglądam finał Wimbledonu i on wciąż gra na najwyższym poziomie. Przypomina mi Messiego trochę, myślę że on też w wieku 37 dalej będzie grał na najwyższym poziomie, wiadomo kondycja nie ta ale technika cały czas ta sama.
1
@Zbyszard Ech cudowna gra bez napastnika
0
@Vhaeraun de Ligt
0
Rojadirecta tam macie mnóstwo linków, mi działa w HD bez ścięć
1
@BieVo Kto robi domówkę u siebie?
5
@pikass14 Puknij się w czoło i wytrzeźwiej po sobocie
0
@masq ter Stegen - Roberto, Piqué, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Arthur - Messi, Suárez, Neymar
0
@krzychu1526 No a czemu nie? Nigdzie ich nie obraził tylko opisał.
8
@krzychu1526 Podobnych jemu jest nawet tutaj całkiem sporo.
1
@didzejos E tam to tylko MD, pewnie zmyślają.
0
@Suzu Kiedy Miranda się po czole kopał? W debiucie z Tottenhamem zagrał przyzwoicie.
4
@Solimalhio No ale to jest trochę błędne koło. Dobrze ci idzie dlatego że dobrze ustawiłeś drużynę.
13
@dawcio142 Wiesz że sprzedanie piłkarza nie działa jak w fifie że klikasz "sprzedaj" i się go pozbywasz?
0
Czy tylko mi ten Griezmann strasznie przypomina PewDiePie'a?
0
@Gacork https://www.fcbarca.com/47534-pobierz-aplikacje-mobilna-fcbarcacom.html
0
@matijas sugerujesz że wiesz lepiej od Neymara gdzie szaleli i po czym?
0
@Danger204 No nie wiem, mi się wydaje że to piłkarz ma decydujące słowo. Klub może nakłaniać piłkarza do zmiany numeru ale jednak to on sam musi się zgodzić na to.
1
@Danger204 Masz jakiś konkretny przykład na myśli?
2
@SuperPatsonFCB Piłkarze decydują.
0
@selbi Mój top 1 to gol na 6-1 z Sevillą.
3
@Colon Miałem nadzieję że to po prostu takie pisanie dla herbów. Ale coraz częściej przekonuję się że oni naprawdę wierzą w to co piszą. Mentalne dzieciaki i nic więcej.
1
@KamQiX Chyba dodali ten podpunkt w regulaminie. Ostatnio sprawdzałem i faktycznie jest napisane że użycie gwiazdek nie powoduje że wulgaryzm nie narusza regulaminu. A wydawalo mi się że kiedyś można było cenzurować.
0
@panczo No nie wiem. W 4-3-3 wolałbym Busiego za de Jongiem i Arthurem. Rakitić przydałby się w 4-2-3-1
0
Ogarnia ktoś tutaj AutoHotkey? Jeśli tak to proszę o pomoc na pw.