0

O co chodziło Djokoviciowi jak podszedł do sędziego?

1

25-9 miazga w asach

2

Te serwisy Federera są niczym wolne Messiego

0

Czemu zawodnicy odrzucają niektóre piłki? Co im nie odpowiada w nich i od czego to zależy?

0

@TheMugShot no i zgłoszone ;)

4

@Goh Zależy od rozgrywek do 2 wygranych lub 3.

8

Ostatni mecz tenisa jaki oglądałem był dobrych 5 lat temu. Wtedy słyszałem głosy że Federer już będzie schodził ze sceny. Teraz oglądam finał Wimbledonu i on wciąż gra na najwyższym poziomie. Przypomina mi Messiego trochę, myślę że on też w wieku 37 dalej będzie grał na najwyższym poziomie, wiadomo kondycja nie ta ale technika cały czas ta sama.

1

@Zbyszard Ech cudowna gra bez napastnika

0

@Vhaeraun de Ligt

0

Rojadirecta tam macie mnóstwo linków, mi działa w HD bez ścięć

1

@BieVo Kto robi domówkę u siebie?

5

@pikass14 Puknij się w czoło i wytrzeźwiej po sobocie

0

@masq ter Stegen - Roberto, Piqué, Umtiti, Alba - Busquets, Rakitić, Arthur - Messi, Suárez, Neymar

0

@krzychu1526 No a czemu nie? Nigdzie ich nie obraził tylko opisał.

8

@krzychu1526 Podobnych jemu jest nawet tutaj całkiem sporo.

1

@didzejos E tam to tylko MD, pewnie zmyślają.

0

@Suzu Kiedy Miranda się po czole kopał? W debiucie z Tottenhamem zagrał przyzwoicie.

4

@Solimalhio No ale to jest trochę błędne koło. Dobrze ci idzie dlatego że dobrze ustawiłeś drużynę.

13

@dawcio142 Wiesz że sprzedanie piłkarza nie działa jak w fifie że klikasz "sprzedaj" i się go pozbywasz?

0

Czy tylko mi ten Griezmann strasznie przypomina PewDiePie'a?

0

@matijas sugerujesz że wiesz lepiej od Neymara gdzie szaleli i po czym?

0

@Danger204 No nie wiem, mi się wydaje że to piłkarz ma decydujące słowo. Klub może nakłaniać piłkarza do zmiany numeru ale jednak to on sam musi się zgodzić na to.

1

@Danger204 Masz jakiś konkretny przykład na myśli?

2

@SuperPatsonFCB Piłkarze decydują.

0

@selbi Mój top 1 to gol na 6-1 z Sevillą.

3

@Colon Miałem nadzieję że to po prostu takie pisanie dla herbów. Ale coraz częściej przekonuję się że oni naprawdę wierzą w to co piszą. Mentalne dzieciaki i nic więcej.

1

@KamQiX Chyba dodali ten podpunkt w regulaminie. Ostatnio sprawdzałem i faktycznie jest napisane że użycie gwiazdek nie powoduje że wulgaryzm nie narusza regulaminu. A wydawalo mi się że kiedyś można było cenzurować.

0

@panczo No nie wiem. W 4-3-3 wolałbym Busiego za de Jongiem i Arthurem. Rakitić przydałby się w 4-2-3-1

0

Ogarnia ktoś tutaj AutoHotkey? Jeśli tak to proszę o pomoc na pw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?