5

@DanielOOL W domu, pubie, kinie, barze. Możliwości jest wiele.

15

Papapa, papapa
Kiepskich życie, Kiepskich świat!

3

W internecie jest tak samo jak w demokracji. Największą zaletą jest to, że każdy może się wypowiedzieć. A największą wadą jest to, że każdy może się wypowiedzieć.

0

@xJLx Człowieku, przeczytaj co on powiedział xD

0

@xJLx To co napisałeś najlepiej świadczy o tobie. Albo celowo kłamiesz, albo nie masz pełnych informacji.

2

@xJLx No można, i co z tego? O JKM można bardzo wiele powiedzieć, ale podważać jego inteligencję to naprawdę trzeba być ograniczonym.

1

@nwchades Akurat jeśli mistrza Polski w brydżu uważasz za nieinteligentnego to nie świadczy najlepiej o tobie.

1

@nwchades Myślę że dlatego że gdyby napisał że należy obniżyć podatki to taki @Kompletny nie wstawiłby takiej wypowiedzi tutaj. Kontrowersyjne, czy w ocenie wielu głupie wypowiedzi są po to żeby mówili o nim. Wiele razy mówił że "nieważne co mówią, ważne że z nazwiskiem". Czy to słuszne, czy nie to można się kłócić, niemniej taki efekt chce osiągnąć i osiąga.

0

@FDJ Ale Messi grał na 9 przed transferem Ibry.

0

@DaPi My? ‎

0

@Kompletny No ale jakby nie patrzeć to napisał prawdę. Las się spali, to później odrośnie.

0

@TheNekro94 H, O, C, Fe?
Raczej jest Ge, Ni, Al, N, Y

2

Messi jest złożony z germanu, niklu, glinu, azotu oraz itru.

0

@polak123456 Lepiej usuń bo dostaniesz perma.

3

@itmustbejoke Rywalizacja chyba tylko w ilości goli i Złotych Piłek. Bo w innych kategoriach trudno nazwać to rywalizacją.

0

Czy w dzisiejszych czasach latanie samolotem jest "szpanem"? Jak słyszycie że ktoś gdzieś leciał to myślicie "o tego to stać!"? Wydaje mi się że kiedyś tak było.

0

@ranger3120 Architekt, czytając opisy niesamowicie pasuje.

0

@Artsss W Niderlandach

0

@aras17_VeB @colon Tradicional i Menta Boldo

0

@RobsonPL O, nie pomyślałem o tym, a czytałem o tym. Faktycznie może tak być, zauważyłem że te przerwy między sprężynami są dosyć spore. Wydawało mi się że takie potrójne filtrowanie będzie lepiej działać niż zwykła łyżeczkowa, którą mam.
Ta bombilla, którą podesłałeś pewnie będzie idealna dla mnie, gdyż wygląd ma ten sam, a filtr taki jak łyżeczka. Poszukam jej i zamówię, dzięki! :)

1

Porada dla yerbowiczów - drożej nie zawsze jest lepiej. Przez wiele miesięcy miałem najtańszą bombillę za kilka złotych. Nie miałem żadnych problemów. Ostatnio kupiłem droższą https://allegro.pl/oferta/bombilla-do-yerba-mate-16cm-potrojne-filtrowanie-7061822980
No i ciągle zatyka mi się co uniemożliwia picie. Wątpię czy wina leży po mojej stronie gdyż piję tą samą yerbę @Colon Tradicional, zalewam również tak samo jak wcześniej. W sumie szkoda bo sama bombilla piękna.

0

@Munio Kolego zapewniam ze nic takiego nie ma miejsca. Sam myślałem że jest dokładnie tak jak to opisujesz. Prawda jest taka że na przykład jeśli chodzi o jointy to wcale nie jest to powszechnie akceptowane. Jarać można legalnie ale tylko w kofikach, jak ktoś wychodzi z niego to woreczek chowa do kieszeni i tyle, za publiczne handlowanie czy spożywanie można dostać upomnienie od policji. Sami mieszkańcy, głównie starsi, często dzwonią ze skargami gdy ktoś pali na balkonie czy tarasie i unosi się zapach. Sam do kofikow nie chodzę gdyż odrzuca mnie zapach jaki tam panuje ale wielokrotnie przechodziłem obok nich w godzinach nocnych no i obyło się bez żadnych ekscesów. Ćpunów na ulicach nie widać ;)

0

@DaPi Ty też w Niderlandach? :D
Fajnie to opisałeś. Gdy jakiś Holender (Niderlandczyk?) dowiaduje się że jestem Polakiem to ze zdziwieniem dopytuje, czemu nie chodzę w dresie i nie jestem naćpany. A najsmutniejsze że to nie jest żart.

0

@8Iniestazo8 Wiem właśnie o tym. Ciekawi mnie tylko czy za jakiś czas powróci stara cena.

0

Zamawiałem bilety na lot. Cena wynosiła 100 euro, byłem na etapie płacenia, ale nie dokończyłem płatności. 20 minut później wyszukałem identyczny lot, już z myślą aby go opłacić. Jednak cena tego samego lotu wynosiła już 140 euro. Jest możliwe że za jakiś czas powróci stara cena?

0

Messi w tym roku strasznie zawodzi, bez gola ani asysty. Chyba już kończy się jego czas…

0

@damianex10 Spotify mam i tylko tego słucham. A wczoraj na Polsacie chyba była ta piosenka.

0

@damianex10 O nie, czyli to jedna z "januszowych" piosenek :D
Nie wiedziałem, wczoraj usłyszałem pierwszy raz i do teraz mam w uszach ten refren.

1

W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są.

1

@ranger3120 Ja zawsze polecam @Colon Tradicional

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?