1

@2026Canaletes Mieszkam na obrzeżach Chicago i z tą przestępczością w pewnym sensie mogę się zgodzić ale nie do końca. Południe Chicago może być niebezpieczne i tam jest wiele gangów , strzelanin, kradzieży itp. (nie będę się wypowiadał o kolorze skóry ale dodam, że białych tam nie ma w ogóle) Oni w 90% podbijają te statystyki i sami się eliminują nawzajem. Tam gdzie ja mieszkam a tym bardziej tam gdzie będzie mieszkał Robert będzie bardzo bezpiecznie. PS wystarczy się nie zapędzać na południe do ciemnego trójkąta i powinno być dobrze ;)

1

@Remi1899 ja tam wolę żeby trener decydował kogo by chciał w kadrze, ale z drugiej strony, podobno ma 20 mln klauzulę i za takiego piłkarza to jest promocja. Szkoda by nie było skorzystać.

1

@BISHBASHBOSH jak dla mnie ewidentny karny, też nie rozumiem

0

@Barca_Big_Moment jakbyś nie zauważył to ktoś wyżej wrzucił komentarz, że Twoje wpisy są nieudolne. Właśnie chyba Ty żyjesz w swoim świecie i wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszy. Szkoda tracisz czas na gadki z takim typem bo mądremu nie trzeba tłumaczyć, a głupi i tak nie zrozumie. Rozpowszechniasz informacje o tym co usłyszysz albo przeczytasz i mówisz, że moje komentarze śmierdzą mitomanią…

0

@Barca_Big_Moment ale się nie domyśliłeś, nie jesteś taki wspaniały egocentryku ;)

0

@Barca_Big_Moment dobra gościu, nie chce mi się już z Tobą konwersować. Ty masz swoje zdanie a ja swoje i podejrzewam, że więcej osób się zgodzi ze mną niż z Tobą. Nie chce też twierdzić, że Laporta jest idealny ale objął Barce drugi raz, tak samo w bardzo trudnym momencie jak za pierwszym razem i wyciągnął ją z dołka. Trzeba przyznać, że wyniki go bronią i do wielu spraw ma nosa.

0

Mieszkam w okolicach Chicago i z jednej strony bym się cieszył jakby przyszedł ale z drugiej wątpię. Zimy ostre, miasto takie sobie do życia i odległość. Z Arabii miałby zawsze bliżej, cieplej i pewnie kase dużo lepszą.

0

@Barca_Big_Moment Jak masz głupio myśleć, lepiej odpocznij…

0

@Barca_Big_Moment właśnie chyba Ty nie rozumiesz o czym piszesz, ale nie mam zamiaru się z Tobą przepychać czy dochodzić w jakiś sposób.

1

@Barca_Big_Moment jakby nie Laporta to aż się boję pomyśleć w jakim miejscu byłaby teraz Barca. Chłop kombinuje jak może żeby wyciągnąć klub z dziadostwa po Bartomeu.

0

@Guillegavira lubię gościa, chciałbym żeby o niego powalczyli, młody rozwijający się zawodnik. Pod Hansim mógłby zostać kotem. Choć wiadomo, że z Premier League go tanio nie puszczą.

1

@kejdzi Czytałem wcześniej, że ma przyjść Maresca

0

@karci0 normalni tam nie idą xD

4

Dowód na to, że ludzie w pewnym wieku powinni schodzić ze sceny. Ośmiesza ten marny klub jeszcze bardziej.

3

Po mistrzostwo i dla trenera!

0

Mógłby być dobrą opcją. Młody, dobry technicznie, ma niezłą kiwkę i przy Flicku mógłby się serio rozwinąć. Ma chłop papiery na świetnego piłkarza. Przypomina mi trochę Thierry’ego Henry.

5

Wiadomo, że srealikowi trzeba zacząć pomagać w kluczowej fazie sezonu. Tebas jakby nie patrzyl, to w jakiś sposób to wczoraj potwierdził

0

@Ksztaltek Bayern gra z PSG

2

Będzie cholernie ciężko odrobić ale ja wierzę, że mogą dać radę. Jeśli wyjdą na maksa zmobilizowani i będą gryźć trawę, to mogą wygrać z każdym.

2

@Bogan nie mówię, że nie ma talentu bo ma olbrzymi. Chodzi mi o to, że coraz częściej ma jakieś odpały a to może powodować kwasy w szatni. Żaden piłkarz nie może się tak zachowywać i być ponad klubem. Mam nadzieję, że Flick go postawi do pionu.

3

@derus dokładnie, gówniarzowi się ładnie coś odkleiło. Jak się nie uspokoi to będzie po karierze. Osobiście za nim nie przepadam i bym się go pozbył a za kasę z jego transferu mogłoby przyjść ze dwóch innych piłkarzy.

0

Z nim to mi się tylko ten cytat kojarzy- „Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka”.

3

@BonusKiller ten statysta Lewandowski wciąga nosem tego bezzębnego rekina.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie dla psa kielbasa.

8

Szkoda, że tylko chciał urwać Alexowi nogę a nie podrapał się po nosie.

17

Jak ja tego śmiesznego klubu nienawidzę. Chore i zakompleksione barany, zawsze pokrzywdzeni i oszukani.

4

Na Real Madrid tv już gadali, że ta czerwona to jest skandal i hańba. Ale co się dziwić skoro dla niech jest normalne skakanie kolanami po głowie zawodnikom innych drużyn… obrzydza a jednocześnie śmieszy mnie ten klubik.

0

@FrodoGawi tylko kto go będzie chciał kupić?

11

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Co nie zmienia faktu, że mecz do zapomnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?