6

hehe, wkur...ł się chłopak! Nie daje rady w dziada? ;)

Ciekawe co by zrobił jakby grał w dziada z naszymi mistrzami? hahaha latałby w środku z pól godziny xD

2

Nie, jeszcze nie, ale kto wie hehe ;)

53

"Facet to najlepszy kucharz świata: z dwóch jajek, jednej kiełbasy i odrobiny śmietany potrafi napełnić brzuch kobiety na 9 miesięcy" ;]

2

Bo Ceerniuo lepiej poprowadziłby na ławce Real.. nie mogę już znieść tego klienta.

Zobaczysz, że Król Futbolu wróci. Legii nastrzela 16 bramek!

8

Dokładnie to chodzi o to lekarstwo. Po dwumeczu z Legią znowu zostanie okrzyknięty Królem Futbolu, haha jakie to jest żałosne z tym pajacem.. nie idzie mi tego pojąć jak ludzie mogą być tacy ślepi.. i on jest stawiany ponad Leo? Ba! Chociażby ponad LS czy Neya..

2

Wiesz co Ci powiem? Nikt nie jest święty i każdy pisze głupoty, natomiast jest tutaj kilki czołowych "czepiaczy". Nie będę na razie wymieniał, wszystko w swoim czasie.

Co do tematów to czasami trzeba coś powiedzieć.. sorry, ale jak ktoś pyta o dosłownie głupoty.. o jakiś katar, kaszel.. błagam. Od czasu to czasu fajnie jest komuś pomóc na dany temat, ale jeszcze trochę to będą pytali jakie najlepsze gumki albo jaką polecacie herbatkę.. czy gdzie jest najtańszy cukier.

Zresztą nie masz co się przejmować tutaj to i tak będą pisane głupoty - lepiej tu niż pod postami, najgorsze jest to, że administracja nie reaguje na nic. Usuwa komentarze, bo ktoś użył jednego wulgarnego słowa albo wstawił LINK DO meczu.. za linka do meczu jest usuwany komentarz a na jakiś bzdurny z grafiką czy memem to nic..

Od jakiegoś czasu regulamin się bardzo zaostrzył. I kompletnie to nie poprawiło jakieś tam "jakości". Najinteligentniejsze osoby na forum zniknęły, w ogóle się nie udzielają, bo po co skoro zaraz zostaną wysłane w kosmos? Nie ma żadnych ciekawych konwersacji. Teraz to są co chwile statystyki, jakieś kawały i zbdury o których pisałes, że się czepiają - totalna lipa. Między moderacją a użytkownikami nie ma żadnej relacji jest tylko upominanie, banowanie albo coś w stylu jak nie pasuje to ni czytaj i tyle. Tak nie działa forum.

Nic z tym nie zrobimy, na razie to jedyna taka popularna strona, ale już niedługo ;)

2

Xavi też nie jest święty, OMG! I pisze to ktoś, kto ma w avatarze herb Barcy.. SAM PROWOKUJE RONALDO! Wielki obiektywny obrońca się znalazł. Zdejmuj maskę i zarejestruj się na fioletowej.

2

Sry ;) No taaak!

Jak tam pobycik w Barcelonie, niezapomniane chwile, co? ;)

2

Polecam opcję Ignoruj, poza tym to aluzja to pewnych osób i strony ;)

4

Filipe Luis.... psychol, który polował na nogi Leo i pieprzy, że sędziowie go chronią. Żal..

Co tam Leo i te rekordy! Cristiano i tak jest lepszy, bo może na razie nie strzela i mało gra, ale wspiera drużynę mentalnie!! I pewnie wysyła wskazówki esemesami albo gestami RONC!

1

Zgadzam sie z Toba:) Mysle, ze nie chodzi o to, ze mnie przekonać czy nie. To Mats musi nas wszystkich przekonac. Ja nie watpię w to ze ma potencjał i warunki. Dla mnie liczy sie stabilność i powtarzalność. Nie raz genialny mecz a raz kicha. Ten sezon zaczal dobrze wiec trzeba wierzyć, ze bedzie ok. A jak wyjdzie to pokaze koniec sezonu :) a to ze wypominają mu bledy to zWsze tak bedzie :) Normalnka. Tak jak Bravo ktory 1 mecz zgrał karygodnie to bedie sie ciągnęło do konca sezonu :) i dluzej.

4

Wiem, że nie wszystkie to jego wina ;) Ale jak to tutaj już było mówione - mógł się lepiej zachować w wieluuuu sytuacjach. Wolę aby miał więcej dobrych interwencji i czystych kont niż dokładnych podań po których zachwyt na całego.

Poza tym póki nie zobaczę na własne oczy prawdziwy potencjał Marca i chociażby 1 mecz wygrany dzięki niemu to nadal będę twierdził tak jak Mirosławski - że Marc to średni bramkarz na obecną chwilę. Oczywiście wierzę w niego i mu kibicuję - żeby nie było ;) Śmieszą mnie natomiast niektórzy, którzy twierdzą, że Mats jest w TOP3 .. a i że będzie lepszy niż: "przereklamowany" Neuer ;]

1

50 meczów 44 wpuszczone gole - nieźle ;]

2

Dostałem już w życiu setki kos ;) Oczywiście grając piłkę najwięcej - i rzecz jasna było zdenerwowanie, wyzwiska i rewanż ;)

2

Mnie też to mega iryguje, bo ktoś sobie nie radzi to mam go szanować i nie pokazywać trików? Ok, może Neymar czasami coś tam powie, np: Ty OGÓRKU czy cioto wtedy ok, ale jak robi to czysto piłkarsko to nie widzę żadnego problemu..

Jakbym był Piłkarzem Barcy i grałbym z Realem to nawet na 100 do 0 latałbym po boisku jak głupi i darł się, turlał po podłodze!! ;)

28

Ronaldo bojkotuje mecze z ogórkami... biedaczek. Nie ma ZP - nie ma motywacji. Przykro mi, kurdę! Co teraz chłopaczyna zrobi.. zaraz! Będzie meczor z Legią to walnie 14 bramek i będzie szczęśliwym Królem Futbolu!

1

Złóż odwołanie! Jak chcesz dam Ci namiary do dobrego adwokata.. ludzie...

2

Zgadzam się. Oczywiście Ney zagrał niesamowicie, ale te oceny są strasznie niekonsekwentne. Wydaje mi się, że wyznacznikiem są asysty w tym przypadku. Dziwne, bo jak Luisito gra padakę, ale strzeli np; 2 gole to od razu jest ZP z miejsca, nie ważne, że to dzięki Leo czy Neymarowi. 2 gole to 2 gole, dlatego dziwne, że teraz gole nie zważyły. Oczywiście nie uważam tak, że gole są wyznacznikiem - brzydzę się tym.

A co do dryblingów to nie sugeruj się tym. To jest strasznie liczone.

2

Zgadzam się jak i się nie zgadzam. Owszem, nikt nie będzie pamiętał ile dryblingów czy kluczowych podań, zostaną gole - to jasne. Tylko, że w roku kalendarzowym się LICZĄ i powinni brać to pod uwagę. Kto jakim jest kompletnym zawodnikiem. Nie same gole.. Ok.. mamy sytuację gdzie Leo przechodzi całe boisko mija 10 rywali i wystawia Patelnię Ronaldo i gol na wagę MŚ.. kto będzie pamiętał ten rajd, akcję? NIkt, będzie, że Ronaldo dał MŚ.. to przykre.

Może to głupie, ale jakby było tak:
Ronaldo - 101 bramek.
Messi - 100 bramek.

Ronaldo - 50 asyst.
Messi - 50 asyst.

Ronaldo - 20 dryblingów.
Messi 100000000 dryblingów

Ronaldo - 60 kluczowych podań
Messi - 10000000000 kluczowych podań.

Kto wygra ZP? Ronaldo, bo ma o 1 bramkę więcej ;] Tak teraz to działa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No kolejny człowiek, który opiera się na bramkach.. no jak to może irytować. Człowieku a wziąłeś pod uwagę kluczowe podania, dryblingi, stworzone sytuacje..? Tutaj jest miazga.. DLa Was liczą się tylko i wyłącznie gole i na tym opieracie swoje teorie.. chore..

1

Wiesz co? Właśnie o to chodzi.. strasznie mnie to denerwuje. Taka prawda, my jak gramy kaszankę to od początku już wiadomo, że po meczu i nikt nie SZCZELI w 90 minucie. Te prześcieradła mają praktycznie tak co 2 mecz .. no nie do pojęcia.. ból jak ból, po prostu to rozbraja i jak tu wierzyć w szczęście i sprawiedliwość?

1

Nie wierze, nie wierze, nie wierze!'nnn

Ileż mozna miec sCZescia??

Największy fart tego wieku to jest Real Madryt.. Z nimi czy zagrasz dobrze czy zle to i tak wygrają. Epickie po prostu. Nie chodzi o jakis ból czy cos tego nie idzie pojąć. Portugalia i Real to jest jakis 8 cud swiata...


1

Ronaldo juz ma 5 ZP!! Samej Legii walnie z 15 bramek i po zawodach!!

2

Sry, fakt pomyłka ;) --> nie mogę edytować ;] dzięki

2

A ja myślałem, że któraś z madryckich okładek będzie z Cristiano i ... ZŁOTĄ PIŁKĄ! ;) Hehe zaskoczyli mnie!

Nawet jak Ronaldo strzeli 4,5 bramek to nigdy nie dorówna Ronaldo czy chociaż Neymarowi. Bramki bramkami, ale to jak chłopaki grają, rozprowadzają piłkę to jest magiczne! Sorry, ale Ronaldo kompletnie tego nie potrafi. Czeka aż piłka wpadnie mu pod giry a jego asysty to ... szkoda gadać ;)

8

Hahahahahahahaha, czyli jak piłkarz ma piłkę na nodze to jest murowany gol??? Jak bramkarz ma piłkę na ręce to powinien to wybronić, a jak nie to jego wina? Kolejne głupoty!!!

Jakbyś chociaż raz w życiu zagrał na bramce albo w ogóle w piłkę to byś wiedział jak jest.. i jakie zdarzają się sytuacje. Ludzie..

2

Hehe, kto wie? Byłoby fajnie, ale szczerze w to wątpię. Poza tym nie mam ochoty patrzeć na cieszynkę tej panienki ;)

2

Szkoda, że to Barca nie zagra w Warszawie.. ;( Na Real to nawet za darmo bym nie pojechał..

2

"Ale po prostu bliżej mi do Ronaldo i mam wrażenie,że wielu ludzą blizej właśnie do niego ale próbują swoje wady zakryć 'miłościa 'do Messiego, żeby zapomniec o tym,ze w życiu są nikim i zamiast wziasc sie do pracy patrzeć jak ktoś jest wielkim talentem. "

hahahahahahahahahahahahahahahahahah...

zakryć miłością do Messiego.. j****.. nie wierzę. Skoro tak Cię podnieca ten Ronaldo to idź zacznij kibicować Białym. Nie zakrywaj się miłością do Barcelony jak Realowi nie idzie!

Człowieku dawno takich głupot nie czytałem.. idź zarejestruj się w notatniku i podziwiaj gole Ronaldo. Ten ostatni naprawdę niesamowity, to on dał zwycięstwo Realowi, bo ustawił mecz, nie? Tytan pracy! Czysty talent. Wrócił po kontuzji i od razu GOL!! CUD, jak to tak wyzdrowiał żeby już strzelać???????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?