0

@Emhyr Niektórzy mogą tak jeść i nie odbija się to na ich zdrowiu ani wadze. Sam należę do osób które jedzą wszystko w nieograniczonych ilościach i o przeróżnych porach a moja waga jak zaklęta 85kg przy 198cm :D

1

@Untouchable najważniejsze to mieć jak najmniej cennych rzeczy przy sobie, wystarczy karta i to tak dobrze schowana, w Barcelonie nawet nie wiesz kiedy a zostaniesz okradziony

0

@Ogorinho1974 Może lepiej łosie?

0

@TheNekro94 jak można psuć warzywo solą?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Ok, chętnie zgłębię temat. Podrzuć gdzie zdobyłeś te informacje. Chętnie dowiem się gdzie chrześcijanie popełniają masowo zamachy terrorystyczne

0

@damianex10 o, pozdrawiam z Puław

0

@Bykunn a czy ja powiedziałem, że odpowiadają za największa liczbę? Na pewno najczęściej się wysadzają.

P.S kto w skali świata popełnia najwiecej zamachów terrorystycznych?

2

@Bykunn ma pewno się nie wysadzaj tak jak muzułmanie

0

@partymaker a w zimie znowu im za zimno. Na wiosnę mogłoby szybciej zrobić się ciepło. Ahh No i szkoda ze nie mamy takich zim jak kiedyś. Ludziom na prawdę nie dogodzisz

2

@tbas bayern będzie wykluczał i zaprzeczał wszystkiemu. To niemcy, możesz im płuc w twarz a oni powiedzą, że deszcz pada.

0

1

@Emhyr Kimmich, kwestia godzin

0

@PatrykBarca Niektórzy z tych emerytów są/byli łączeniu z Barcelona i innymi europejskimi drużynami z topu

0

@KlonaZepan Pol jest spoko ;D

0

@MichuZ44 czas start

0

@Kobieras czy ja wiem, kupić i tak się kupi tylko odbiorca więcej zapłaci

1

@IronSanHybrid jedna z niewielu polskich gwiazdy u których na prawdę widać, że ma wysokie IQ mimo ze pewnie większość słusznie czy nie za nią nie przepada

1

@TheNekro94 to prawda, mamy problem z zakupem żywca do zakładów mięsnych.

0

@kuz Volty(napięcie) nie zabijają a Ampery(natężenie) w tym przypadku miał sporo szczęścia, że go nie złapało bo wtedy by się usmażył. W tym przypadku myśle ze skończyło się na oparzeniu ewentualnie zgon od upadku.

0

@Patryk1899 trzeba sie przygotowywać mentalnie na mundial tam

0

@BulaKG Aż mi się przypomniało jak piliśmy w szkole w kościele na rekolekcjach hahaha xD

11

@domin682 ale obrzydliwe

0

@FrankliN7 No właśnie :D

0

@Transu96 dembele ma się wracać do obrony?

0

@Deviler ma depresje po decyzji Leo

8

@Comentateiro Aha, czyli wy nam wszystko a My Wam tylko tyle ile uważamy za stosowne - fajna równość :)
Pierwszy raz widzę tłumaczenie znaczenia slow szacunek, otwartość i równość jako WYKLUCZANIE. Czy Ty czytasz to co piszesz przed publikacja? XD

2

@Comentateiro trochę znam środowisko Konfederacji znam nawet prywatnie Pana M. To, że wymieniłem dwóch miało służyć jedynie za przykład.
Poza tym ja już Ci powiedziałem, że zapomnij o KK porozmawiajmy o chrześcijanach kontra lgbt. Czy Ty tez nie odróżniasz jednych od drugich?

5

@Comentateiro wykluczony ze wspólnoty? A gdzie szacunek, otwartość i równość. Jak można kogoś wykluczyć? Gdzie tu postawa grupy kochającej wszystkich ludzi?

5

@J4no czasem odczuwam potrzebę napisania prawdy po prostu lecz zazwyczaj na krótko stercza mi sił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?