1

@AmigoBlancos Moze jak nie kontrowersje w meczu real-Almeria na korzyść realu, może gdyby uznali bramkę Felixa w meczu z Granadą i kontrowersje z “ręka”Gaviego jak pisze @Visca_barca to też Barcelona byłaby liderem? Może o tym też wspomnisz?

0

@matirix20 No, tak. Jest nadludzkie bo bez dopingu nie byłby w stanie takich wyników osiągać.

1

@Arden A przede wszystkim piękne sędziowskie wałki które trzeba na bieżąco komentować

0

@Kgorecki2500 sa jakies granice

1

@QQL5 Żywiec to woda źródlana, ogólnie. IE zbyt zdrowa dla organizmu

0

@bartekvisca u mnie to nie brak funduszy lecz czasu

0

@Comentateiro Słucham? To chyba w Twoim świecie obietnic nie należy spełniać. Poza tym, tu nie chodzi o spełnianie obietnic tylko czarno na białym widać hipokryzję aktualnie rządzących.
Skoro piszesz bzdury związane z gospodarką to można założyć, że nie masz o niej pojęcia. Radzę spojrzeć szerzej, poza osiedlowy sklep i nie opierać na nim swojej wiedzy o gospodarce.

1

@JimMorrisonFCB haha, idealnie podsumowane

1

@Comentateiro Ale to nie jest dyskusja o tym kto ile zużywa paliwa tylko o obietnicach które mimo koniunktury na świecie powinny zostać spełnione a nadal nie są :)
@Kozinho. odpowiem za kolegę, nie wie. Nie ma pojęcia jak działa gospodarka tak jak 99% „polityków” z tej strony

1

@MesQueUnClub_87 Z gołębia najlepszy rosołek :)

0

@Dari0G Tak, latam w ubraniu codziennym. Nagram Ci nawet film następnym razem jak atoz wylany na ciało nic nie robi.

0

@Dari0G @Culers Na prawdę. Na codzień pracuje z ciekłym azotem. Ciągle mi się on rozlewa, kapie po butach, ubraniu, do wyciągania słomek z nasieniem nie używam pincety tylko ręki i żyje. Oczywiście to nic przyjemnego kiedy azot przymrozi tkanki ale nie jest to coś co miałoby ją zabić, szczególnie, że na filmie mamy ciekły lód wrzucony do wody, nic więcej.

0

@PatrykBarca Właśnie też idę trochę tym tropem, że Bayern jest na musiku. Rozważam też over 2,5 bo Lazio może coś wcisnąć u siebie

0

@MichuZ44 Przepraszam, ale co wy niebezpiecznego widzicie na tym filmie? Laska sobie wrzuciła suchy lód do wody i to jest to zagrożenie życia?
Btw. Kto to w ogóle jest?

9

@FcPortoFan1999 ciężko o ciepłe mrozy :D

0

Czy Bayern wygra dziś z Lazio? Trochę mnie kusi by dorzucić czystą 2 do kuponu

1

@Blanco16 wit D sobie zbadaj

0

@tristan87 Mój dziadek, rocznik 24’ jadł zawsze rosół z fasolą gotowaną. Do każdej zupy podstawą to był też chleb. Ale to chyba kwestia spaczenia wojną

1

@maroon no na razie jest dobrze, zobaczymy. Mi lubią kupony upadać w 90+’

0

Milan dziś wygrywa czy Napoli tradycyjnie mi kupon spierd***li? Mam ostatni mecz czysty win Milanu :D https://zapodaj.net/plik-cJ3KFCSk2o

2

@RoberDzik wydaje mi się , że On to mówił w stosunku do krajów które mają zaległości w
opłatach na rzecz NATO

3

@Arden ale mi smaka na rosół zrobiłeś

45

@Bykunn ale co to za jakieś karkołomne porównanie? I jakie historyczne krzywdy? Niebezpiecznie(szczególnie w przypadku Ukrainy) odwoływać się do historii.
Nie ma i nie będzie uzasadnienia dla mordowania cywili w bestialski sposób nie ważne jakiej narodowości, jak można za coś takiego probować usprawiedliwiać?

0

@MESSIah16 a to tylko te oficjalne dane

0

@Sulimo no to streść już cały ten odcinek HBC

2

@don'T.R.I.P.e Za to ludzie oceniajacy kogoś na podstawie poglądów już są cacy

0

@T^L kto taki? ?

0

@T^L Drewniak jest top w prowadzeniu kanału fantasy z elementami sponsoringu. Lekkiego, łatwego i przyjemnego lecz na pewno nie historycznego.

1

@Arden Oczywsicie, ale fajnie nie łamać przy tym prawa i nie narażać państwowych spółek na straty :)

3

@Kamiloza91 Airfix Dogfighter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?