0

Gość jest niepoważny, zachowuje się jak obrażone dziecko.
Powiem więcej jest pierodlni*ty.

1

@Objectivo No życie, tak czy inaczej zapraszam do dyskusji na cafebernabeu a nie do obstrukcji tutaj. Niech każdy zajmie się swoim podwórkiem.
A argument z 3xLM jest odrażający biorąc pod uwagę ile po drodze skandali wywoływały sędziowskie decyzje.
Wielkość klubu wyznacza to jak długo pozostaje na topie, my na nim byliśmy nieprzerwanie przez ponad dekadę, osiągając sukcesy które trudno będzie powtórzyć w takiej ilości.
Idealnym przykładem jak trudno utrzymać się na topie jest Liverpool o którym rok temu słyszałem ze zaczyna się ich dekada.

0

@PJ1985 A skoro Twój klub jest taki zajebisty to po co przesiadujesz na stronie największego rywala ?

0

@PJ1985 idę i zakład ze prawa zdobędzie TVP :)

0

@BarcaInfo Fonta to mi już żal xD

0

@LuisSalvano ale to był komentarz kogoś ze strony czy jakiegoś hiszpańskiego dziennikarza z Twittera ?

3

@Pogba a co mieli zrobić w 10 ?

1

@Witekk10 a kto by się tym przejmował :P

2

@tbas na czym ? Na korzystnym gwizdaniu sędziego ?

0

@LuisSalvano okk dzięki, w jakimś komentarzu czytałem ze szykuje jakaś bombę dlatego chciałem dopytać żeby się w razie czego psychicznie przygotować :D

0

Ktoś się orientuje co na jutro szykuje Laporta ? Cos mi mignęło ale prowadziłem i nie mogłem sprawdzić

0

@HighestInTheRoom No właśnie piszesz ze gdyby była inna partia to by nie było tylu obostrzeń. Wiec jak Twoim zdaniem ta inna partia by sobie poradziła ? Skoro te obostrzenia są w całej Europie

1

@HighestInTheRoom na prawdę uważasz ze gdyby inna partia była przy władzy to obostrzeń by nie było ? Nie ośmieszaj się ;)

0

@bartoszekkk No tak, a Mbappe i Haaland nie będę nic zarabiać No nie ?

0

Wydaje mi się ze wszystkie problemy zaczynaja się od obrony, nie ma się co dziwić ze pomoc nie gra ofensywnie i kopie się po czole w środku pola jeśli tak niepewna jest obrona

0

Pytanie do obstawiających meczyki, co tam dziś gracie ? Jakies pewniaczki :D ?

2

AS w formie .....

0

@Quavosk ale na tym arsenalu to będzie gwałt zbiorowy xD

1

@DanielOOL parodyści z Madrytu a nie Real

1

@TheMefju a Ronaldo to co robił cała karierę poza strzelaniem, często na pustaka ? Jego każdy chwali za to jak potrafi się odnaleźć w polu karnym

0

@KacperVEB on nic nie udowodni, policja owszem ;)

20

@Rewolucja123 To Ty chyba nigdy nie grałeś w żaden sport zespołowy jeśli uważasz ze takie coś psuje atmosferę :D

2

@Tridente2015 to mecze grupowe wiec bramki na wyjeździe się nie liczą podwójnie jeśli już jesteś taki drobiazgowy

0

@norbi77 ale trzeba mieć nie pokolei w głowie żeby podważać kompetencje i styl profesjonalnego bramkarza grającego w najlepszym klubie na świecie xD

0

@arraco wtedy by przesiedział rok na trybunach

0

Alez chce żeby on wylądował w Realu. Coś mi się zdaje ze szykuje się transfer mina pokroju Hazarda i Bale’a

0

@DonMatteo901 ale i tak j****c Lecha tutaj się z matim zgodzę

0

@szymonekk i to jego „oooooouuuuaahhh”

0

@SzahMatt byłoby pięknie mieć Raya Hudsona na ten meczyk

2

@Bobo25 z klubem jest sie na dobre i na zle. Mi sprawia przyjemność każda minuta spędzona przed tv czy na CN nie ważne czy wygrywamy czy przegrywamy. To są gladiatorzy i nigdy ich nie opuszczę wiec w sumie nie ważne są wyniki ale sama gra tez nie jest tak istotna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?