Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 udało Ci się zalogować? Możesz kupić?
0
@Worny
Busi znaki
0
@bartas97 normalnie mam panel użytkownika, klikam, zjeżdżam na dół, bilety i pojawia się komunikat o kolejce.
0
@bartas97 chyba 5 na jedno konto. Ja będę brał 4 więc ci nie powiem jak jest jak jest więcej ludzi.
0
@bartas97 trochę racji masz, wywaliło mnie i komunikat że 8nfo o biletach miesiąc przed meczem xD
0
@bartas97 ja wchodzę w bilety i mam komunikat że jestem w kolejce i żeby czekać.
0
@bartas97 też masz komunikat że czekamy w kolejce?
0
@bartas97 ja idę pierwszy raz na narodowy więc pomyślałem że nie będę oszczędzał i wybiorę najlepsze miejsca. Myślisz że te czerwone schodzą wolniej niż pozostałe? Strona bardzo muli jak już jest możliwość kupna?
0
@bartas97 ja poluje na czerwony sektor, może się gdzieś tam zobaczymy na stadionie :D
2
@raben24 przecieki wskazują że tak. 00.01 rusza sprzedaż
7
@FafitFCB on strategii nie ma na najbliższy mecz więc o czym tu mowa
2
Ktoś dziś że mną atakuje bilety na mecz Polska Węgry zaraz po północy? :D
1
@bartas97 pytałem właśnie o to parę godzin temu, czy już 00.01 są dostępne bilety, jeden z użytkowników napisał że już po północy są dostępne. Trzeba atakować szybko.
0
@kamilkrycha dziękuję! Dlatego pytam bo już o północy siadam i zamawiam
0
Jutro rusza sprzedaż biletów na mecz z Węgrami, pytanko do osób które już zamawiały bilety, czy już dziś w nocy 00.01 ruszy sprzedaż czy dopiero rano? Jak to jest w praktyce?
0
@DaPidejpi dobrze, co nie zmienia faktu że balon był jedynie epizodem Luki podczas maratonu Leo i Crisa od 08 zaczynając. Ale to jest najmniej ważne
0
@amanter zgadza się ale od 3 lat jest nadal kontynuowana, no ale akurat to jest najmniej ważne xD
0
Już pomijając kto zasłużył a kto nie zasłużył, to cieszył bym się gdyby Robert zgarnął balona. (wiadomo że Leo zgarnie i też super)
Ale to by była chwila monumentalna, historyczna, wyniosła w sumie dla każdego Polaka który interesuje się cokolwiek piłka i wie jakie znaczenie ma ona w złotym kolorze. Nasz człowiek w gronie najlepszych, Polak przerywa hegemonię Leo i Cr7, po prostu fajne to brzmi, dumnie i trochę nieprawdopodobnie. Oczywiście zostaje w sferze fantazji, bo balon dla Leo jest pewniakiem.
PS. Pijcie wodę
0
@Don-Corleone nie oszukujmy się, ciebie nie będzie w żadnym szeregu.
1
@Janiama 0-1 dla przyjezdnych
0
O której Mariusz?
1
@DaPidejpi ostatnimi czasy zauważyłem straszny zjazd usług. Działa działa, minute muli, kręci kółeczko, muli, działa działa. I tak jest często.
0
@Nazio87 się wie :)
2
@Encore Amigosi
0
@FCBKUBANO a to przepraszam nie wiem xD chodzi mi o wpłaty. Nie mam za bardzo porównania, wcześniej grałem na już nielegalnych
0
@!34RC3!_0N4 ja tam gram na fortunie, praktycznie niezawodna, ciekawe opcje jeśli chodzi o granie, spory wybór zakładów. Dobra aplikacja, środki szybko na koncie. Ogólnie polecam. Kolega ma STS i też chwali.
0
Czy ktoś byłby w stanie polecić jakiś fajny teatr w Krakowie i najlepiej z fajnym repertuarem na 30.10?
3
@Kgorecki2500 jeszcze był końcowy gwizdek
0
@Kamyk37 może jakbym miał butelkę żywca Zdrój w avku to mógłbyś tak pomyśleć
0
@Kamyk37 oczywiście że tak.