Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech odkupi nowy autobus to wiecej kamienia do ręki nie weźmie
0
I jak zwykle nikt nie trafil Ernest ma nadzieję ze gomes zagra dobrze bo zna ich bardzo dobrze
1
Moim zdaniem nie ma. Co w tym tytule jest źle??? Tytuł jak tytuł tak powiedzial podczas wywiadu i redaktorzy tak to zatytuowali wiec nie wiem o co wam chodzi.Dla mnie tytuł bomba tak trzymać !!!
0
Bo jeszcze nie rozmawiali o Katarze tylko o Rosji haha
1
Z gomesem to cie ponioslo. Tylko podanie w tyl zero ryzyka do przodu
0
A ja Wam powtarzam to jest reprezentat kraju i to nie słabego kraju. A Watford to niby punktow nie potrzebuje ??? Kazdy chce wygrywać zawsze. Rozumiem ranga meczu jest wysoka ale wierzę że zagra i pokaże wszystkim że nie ma kupy w gaciach i jest do dyspozycji kiedy chce. Vermalen tez musial zagrac z valencia i jak to wyszlo? Genialnie.
0
Niedługo uśmiechnąć sie nie będzie można bo to będzie poniżenie przeciwnika do czego ten dutbol zmierza ???
0
Tylko akurat oni spiewali dokładnie to co napisala redakcja. Słówko z hiszpanskiego na "P" chyba kazdy dobrze je zna
0
Widocznie jest to jakis wiekszy uraz albo nie ma sensu narazac go skoro jest alba a digne musialby grac nie dosc ze z kontuzja to jeszcze nie na swojej nominalnej pozycji
0
Popatrz na Delofeu na drugi dzień gral w pierwszym skladzie Watfordu jakoś sie bali a tu wiecej osrania niz to wszystko warte. Powiedz po co go kupowali skoro sie boja go wystawić po 3 tygodniach trenowania z zespołem. Hak tak dalej pojdzie to on do wakacji nie wejdzie bo zawsze bedzie cos
0
Szkoda ze nie trafil od poprzeczki z Espanyolem bo by sie przywitał Barceloną jak crack el total Ronaldinho . Będą z niego ludzie zobaczycie.
0
Po to kupili Mine żeby grał!!! Po co to gadanie zbędne. Jeżeli go nie wystawi to moje pytanie jest proste po co mu jest Mina mogli w takim razie kupić kogoś innego lub wziąść Costasa z rezerw za darmo. Mina ma grać koniec kropka przecież on nie jest leszczem w końcu gra w reprezentacji swojego kraju wiec nie wiem skad te obawy.Vamos Mina !!!
0
Gdzie wy te wszystkie seriale ogladacie?
2
Kontuzje ma jakbys czytal newsy to bys wiedział
1
Pewnie ze sobie poradzi
0
Niech wypozycza masche do konca lutego
0
Napewno tak tylko zrozum ze ja w mojej 20 letniej przygodzie z tym klubem nie spotkalem przypadku żeby taki transfer sie oplacil chociaż zawsze moze byc ten pierwszy raz i tego sie trzymajmy
3
Ile czasu jestes kibicem Barcy??? Ja juz takie transfery przerabialem m.in. z Henrique, Keirisonem wiec wychodze z założenia lepiej dac raz 50 mln i miec goscia do grania niz 5 razy po 20 mln i nie miec nic
0
Dla mnie ten transfer to głupota dalej tak twierdzę. Placic za goscia który u nas nie moze grac a za rok lub wiecej okaże sie ze jest juz bez formy i kasa w błoto.
0
Ja nie tlumacze Roberto bo jak dla mnie to byla tak 75% czerwona ale skoro nie dal jej Roberto to musialbyc konsekwentny i dal czerwonej za faul na messim jak dla mnie zachowal sie berdzo dobrze.
1
Ma jakis towar z13 dzielnicy w Paryżu
5
A w madrycie dalej przezywaja faul Roberto. Chcialem zauwazyc ze jezeli Roberto dostalby czerwo to zawodnik valenci za faul na messim chwile pozniej tez powinien wyleciec z boiska ale jakos nikt tego niezauwaza.
3
Poczekaj Cou jest narazie nowy Leo pokazuje kto rzadzi ale zobaczysz zaniedlugo Cou bedzie bil po kilka wolnych z lewej strony
0
Najpierw wygrajmy później sie martwmy o kartki jezeli zrobia dobry wynik to wcale nie musza sie kartkowac bo ernest bedzie mogl ich oszczędzić a w razie katastrofy zawsze beda mogli wejsc z lawki to nie liga ze nazbieraja jeszcze kartek zeby sie kartkowac
0
Slepakami strzelał
1
Widze wszyscy uparli sie na roberto w pomocy. Okej moze i gra dobrze zreszta nie mowie ze nie ale powiedz czyim kosztem ma grac w pomocy ??? Dla mnie jest super jak mamy boki alba roberto
0
To moje zdanie niech bedzie takie nie kupujmy nikogo bo bezsensu jest kupowanie kogos za takie miliony dla kogo nie ma miejsca w kadrze
0
Tak ogarniam ale powiedz mi jaki sensa ma kupno Artura? Wole dołożyć 50mln i miec goscia do grania niz takiego dla ktorego nawet nie ma miejsca. Wydadza kupę kasy a gosc nie zagra zadnego meczu w Barcelonie i oddadzą go za darmo bo nikt go nawet za pare centow nie bedzie chciał
0
Najlepiej to jakby przyszedł Eriksen nie trzeba szykowaac miejsca dla zawodnikow spoza unii i napewno by sie sprawdzil w europejskiej pilce a z arturem to wielka niewiadoma
0
A teraz popatrz sedziowie raz na rok pomoga Barcelonie i cala Hiszpania oburzona ale ja ja okradaja to cos tam powiedza i cisza a jak juz bialym pomoga to nawet nie wspominaja o tym