0

Niech odkupi nowy autobus to wiecej kamienia do ręki nie weźmie

0

I jak zwykle nikt nie trafil Ernest ma nadzieję ze gomes zagra dobrze bo zna ich bardzo dobrze

1

Moim zdaniem nie ma. Co w tym tytule jest źle??? Tytuł jak tytuł tak powiedzial podczas wywiadu i redaktorzy tak to zatytuowali wiec nie wiem o co wam chodzi.Dla mnie tytuł bomba tak trzymać !!!

0

Bo jeszcze nie rozmawiali o Katarze tylko o Rosji haha

1

Z gomesem to cie ponioslo. Tylko podanie w tyl zero ryzyka do przodu

0

A ja Wam powtarzam to jest reprezentat kraju i to nie słabego kraju. A Watford to niby punktow nie potrzebuje ??? Kazdy chce wygrywać zawsze. Rozumiem ranga meczu jest wysoka ale wierzę że zagra i pokaże wszystkim że nie ma kupy w gaciach i jest do dyspozycji kiedy chce. Vermalen tez musial zagrac z valencia i jak to wyszlo? Genialnie.

0

Niedługo uśmiechnąć sie nie będzie można bo to będzie poniżenie przeciwnika do czego ten dutbol zmierza ???

0

Tylko akurat oni spiewali dokładnie to co napisala redakcja. Słówko z hiszpanskiego na "P" chyba kazdy dobrze je zna

0

Widocznie jest to jakis wiekszy uraz albo nie ma sensu narazac go skoro jest alba a digne musialby grac nie dosc ze z kontuzja to jeszcze nie na swojej nominalnej pozycji

0

Popatrz na Delofeu na drugi dzień gral w pierwszym skladzie Watfordu jakoś sie bali a tu wiecej osrania niz to wszystko warte. Powiedz po co go kupowali skoro sie boja go wystawić po 3 tygodniach trenowania z zespołem. Hak tak dalej pojdzie to on do wakacji nie wejdzie bo zawsze bedzie cos

0

Szkoda ze nie trafil od poprzeczki z Espanyolem bo by sie przywitał Barceloną jak crack el total Ronaldinho . Będą z niego ludzie zobaczycie.

0

Po to kupili Mine żeby grał!!! Po co to gadanie zbędne. Jeżeli go nie wystawi to moje pytanie jest proste po co mu jest Mina mogli w takim razie kupić kogoś innego lub wziąść Costasa z rezerw za darmo. Mina ma grać koniec kropka przecież on nie jest leszczem w końcu gra w reprezentacji swojego kraju wiec nie wiem skad te obawy.Vamos Mina !!!

0

Gdzie wy te wszystkie seriale ogladacie?

2

Kontuzje ma jakbys czytal newsy to bys wiedział

1

Pewnie ze sobie poradzi

0

Niech wypozycza masche do konca lutego

0

Napewno tak tylko zrozum ze ja w mojej 20 letniej przygodzie z tym klubem nie spotkalem przypadku żeby taki transfer sie oplacil chociaż zawsze moze byc ten pierwszy raz i tego sie trzymajmy

3

Ile czasu jestes kibicem Barcy??? Ja juz takie transfery przerabialem m.in. z Henrique, Keirisonem wiec wychodze z założenia lepiej dac raz 50 mln i miec goscia do grania niz 5 razy po 20 mln i nie miec nic

0

Dla mnie ten transfer to głupota dalej tak twierdzę. Placic za goscia który u nas nie moze grac a za rok lub wiecej okaże sie ze jest juz bez formy i kasa w błoto.

0

Ja nie tlumacze Roberto bo jak dla mnie to byla tak 75% czerwona ale skoro nie dal jej Roberto to musialbyc konsekwentny i dal czerwonej za faul na messim jak dla mnie zachowal sie berdzo dobrze.

1

Ma jakis towar z13 dzielnicy w Paryżu

5

A w madrycie dalej przezywaja faul Roberto. Chcialem zauwazyc ze jezeli Roberto dostalby czerwo to zawodnik valenci za faul na messim chwile pozniej tez powinien wyleciec z boiska ale jakos nikt tego niezauwaza.

3

Poczekaj Cou jest narazie nowy Leo pokazuje kto rzadzi ale zobaczysz zaniedlugo Cou bedzie bil po kilka wolnych z lewej strony

0

Najpierw wygrajmy później sie martwmy o kartki jezeli zrobia dobry wynik to wcale nie musza sie kartkowac bo ernest bedzie mogl ich oszczędzić a w razie katastrofy zawsze beda mogli wejsc z lawki to nie liga ze nazbieraja jeszcze kartek zeby sie kartkowac

0

Slepakami strzelał

1

Widze wszyscy uparli sie na roberto w pomocy. Okej moze i gra dobrze zreszta nie mowie ze nie ale powiedz czyim kosztem ma grac w pomocy ??? Dla mnie jest super jak mamy boki alba roberto

0

To moje zdanie niech bedzie takie nie kupujmy nikogo bo bezsensu jest kupowanie kogos za takie miliony dla kogo nie ma miejsca w kadrze

0

Tak ogarniam ale powiedz mi jaki sensa ma kupno Artura? Wole dołożyć 50mln i miec goscia do grania niz takiego dla ktorego nawet nie ma miejsca. Wydadza kupę kasy a gosc nie zagra zadnego meczu w Barcelonie i oddadzą go za darmo bo nikt go nawet za pare centow nie bedzie chciał

0

Najlepiej to jakby przyszedł Eriksen nie trzeba szykowaac miejsca dla zawodnikow spoza unii i napewno by sie sprawdzil w europejskiej pilce a z arturem to wielka niewiadoma

0

A teraz popatrz sedziowie raz na rok pomoga Barcelonie i cala Hiszpania oburzona ale ja ja okradaja to cos tam powiedza i cisza a jak juz bialym pomoga to nawet nie wspominaja o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?