Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Johnnie_Walker bo to pupilek trenera
1
@lmdrejko tak. De ligt i felix po 19 lat więc ich brać de Jong plus Artur po 21 lat dembele 22 Artur 23 na takich zawodnikach musimy opierać naszą barce aaa jeszcze Puig Alenia Malcom a nie jakieś parecha, grizmany czy stuanie hehe ale to raczej nie przy naszym kołczu
0
@culesjasiules może wziąć jeszcze tego van den beeka czy jak mu tam
1
@Dejvo Będzie można na nim wieszać psy jak będzie 10 lipca i dalej będzie szopka a teraz w ciszy trzeba czekać
0
Jako młoda nadzieja brazylijska? Trochę słabe oni młode nadzieję to mają w wieku 16lat. To nie polska że nadzieja ma wciąż 20 parę lat tam już ma to być gwiazdą
2
@VenoM za 10 lat będzie w sam raz jako młody zamiennik Suareza
5
Nie denerwujcie się na Griezmana bo każdy go ciśnie a pamiętajcie że on dopiero może 1 lipca się wypowiadać i klub bo wtedy klauzula spada na 120mln a tak to mogą posypać się kary
1
@Rafael1993 i dlatego właśnie się śmieje z tego potrzebny jest młody który będzie naciskal na Luisa a nie był jego zmiennikiem
1
Mata może do Barcy B jest ściągany
0
@Limal88 czyli wiadomo kto będzie grał skoro szukają samych zamienników. Nasza gra się nie zmieni
0
@Rafael1993 przecież zamiennik musi być doświadczony bo jak puścić młokosa
3
@Double wiadomo teraz przecież że Pique za już niedługo nie będzie grał a wtedy para umtiti de ligt jak znalazł a ten czas de ligt wykorzysta czas na aklimatyzacje
5
@arrrow de ligt
0
@rutek71 no to chyba wiadomo że każdy może wystrzelic ale mogę się z tobą założyć że takie nazwisko jako kubo nawet nie będzie brane pod uwagę w Paryżu bo tam się ściąga gwiazdy żeby grały odrazu i odpowiedz sobie sam kto to jest kubo?
0
@dobryduch romario/eto/kubala
0
@rutek71 wystarczy czytać artykuły dodawane na naszej stronie na 10 naszych zawodników 7 to talenty więc trzeba troszczyć się o tych co mamy
0
I niech idzie takich jak on mamy wielu a on przepadnie w tej francuskiej drużynie pełnej gwiazd. Będzie jak krychowiak grał w 4 lidze żeby sobie pograć
0
@Wlochaty999 wiadomo że nie zawsze wypali ale wolę próbować z młodymi niż tzw. Dziadkami
1
@cyron1 ale w porównaniu z Rodrigo to jest kocur
0
@catalanian09 a to że są zjednoczeni i bardzo dobrze
0
@adukla w następnym sezonie haha a tak poważnie chyba ok. 15 sierpnia
0
@QuentinTarantino czy ja znafco napisałem że będą wymiatać? Czytaj dobrze później mądrze komentuj.
0
@damianex10 krycha przekozak
0
@Osioł to i u nas powinien lepiej organizować to skoro mamy jedną z lepszych szkolek a w ostatnie dwa lata kto się przebił? Hmm... Nikt?
0
@czarnatom akurat jovic miał klauzulę 60mln więc to promocja była ale my dalej wolimy grać zawodnikami 30 plus
0
@Bykunn wzór jest prosty maja dobrych zawodników za fajne pieniądze
11
A brali go po to żeby wyciągał wychowanków tak jak robił to w Bilbao a tu ma więcej kasy i idzie na łatwiznę lepiej kupić niż ryzykować młodzieżowcem
4
Powiem jedno Real kupując jovica Hazarda mendego już ma przewagę nad nami naprawdę super transfery trochę im zazdroszczę
0
Najgorsze jakie mieli od kilkunastu lat to nawet już w poziome pasy były lepsze
0
Czyli ława bo Ernest go nie chce nie rozmawia z nim to będzie drugi malcom