Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@asterix78 to samo myślę już od dłuższego czasu. Skończyły się czasy klepania trzeba zapier.... żeby wygrywać
0
Dzisiaj powtórka z rozrywki??? Real Saragossa - Real Madryt 6:1 hahaha
0
@koksik2700 bo nic nie chce powiedzieć koledze haha
1
@Explode a co ma być słychać słabi giną ale kasa się zgadza na koncie
0
@panczo ja ruiza nie skreśliłem ale skoro w Barcelonie b nie jest za dobry to chyba w pierwszej drużynie lepszy nie będzie a trenerzy go chyba lepiej obserwują
0
@JKrolFCB widocznie za mało potrafi
0
Czuje to sprzedadzą Pereza piszą o Rodrigo a to będzie bomba transferowa i przyjdzie Neymar.
1
@barteggg08 jeszcze nie zagrał a już jest skreślony. Takie rzeczy tylko u nas
0
@Remi1899 przecież tyle za Pereza to dla nas najlepsza transakcja ostatnich lat
0
@Suzu każdy lekarz może wystawić ci l4 na co tylko chorujesz
0
@tadzik447 perma tzn?
0
@kodi77 jeszcze nie widziałem u nas takiego pajacowania
0
Cuellar z leganes to pajac. Gdybym był trenerem to za takie pajacowanie bym go usunął z drużyny
0
@matirix20 z tym że nie mamy napastnika
0
@Mns21 hahah tak jak mówisz jadą bo Griezmanie jak po suarezie ale liczby mówią co innego
2
@xofcbxo to na bogato bym powiedział chińszczyzna plus alkohol
1
Jak mamy wygrać mecz jak oddajemy 11 strzałów na bramkę z czego Messi oddał 10 a na dodatek 4 z rzutów wolnych. Gdzie są inni? Wiem dostanę teraz hejta bo moim zdaniem widać brak Suareza. Kike musi sprowadzić napastnika i koniec kropka.
1
@Divus jeden i drugi co najwyżej może grać w trzeciej lidze
0
@ShinobiQWE nom w czerwcu ja też miałem jeszcze egzaminy w czerwcu a zdawałem 3 lata później jak on
1
@nvidd wolałbym się spóźnić na studniowke.. Mój kumpel np nie poszedł na maturę z matmy bo polska grała na MŚ 2002 z Korea i wolał oglądać
1
@ShawnC ja tam im kibicuje żeby nie spadli lubię nasze derby barclonskie
0
@MaTt_BarcaFan Modricia?
1
@sewciu50 akurat vidala szkoda bo to walczak na całej długości i szerokości boiska ale dla wszystkich miejsca nie znajdziemy
6
Fajnie ale widać że Lenglet chyba ucierpiał na zmianie trenera a szczerze mówiąc wolę Lengleta ale to tylko moja opinia
0
@odo997 a ja nie krytykuje tylko oceniam jego występ mówiąc że Ernest miał rację ale czy tak będzie okaże się w przyszłości i jestem jak najbardziej za tym żeby dostał przynajmniej tyle szans co Andre Gomes haha. Ps. Wrocław
4
@sonek przecież z samego rana wyjeżdżają to nie będzie dzwonił do nich po domu
0
@odo997 acha i tym meczem udowodnił że się pomylił hahaha. Gdzieś jesteś może nawet blisko
0
@t0my tyle że on woli Real i inter. Trzeba by sypnac mu kasy i to dużo.
0
@odo997 za tydzień tak długo? Myślałem że na weekend zaprosisz. Zawiodłem się. No tak myślę że Ernest wie co robił
0
@odo997 jak Śląsk będzie grał Ległą. Czytanie ze zrozumieniem dla ciebie. Pisałem że Valverde widocznie miał rację a ja nie mam zdania bo mało go widziałem w akcji.