0

@asterix78 to samo myślę już od dłuższego czasu. Skończyły się czasy klepania trzeba zapier.... żeby wygrywać

0

Dzisiaj powtórka z rozrywki??? Real Saragossa - Real Madryt 6:1 hahaha

0

@koksik2700 bo nic nie chce powiedzieć koledze haha

1

@Explode a co ma być słychać słabi giną ale kasa się zgadza na koncie

0

@panczo ja ruiza nie skreśliłem ale skoro w Barcelonie b nie jest za dobry to chyba w pierwszej drużynie lepszy nie będzie a trenerzy go chyba lepiej obserwują

0

@JKrolFCB widocznie za mało potrafi

0

Czuje to sprzedadzą Pereza piszą o Rodrigo a to będzie bomba transferowa i przyjdzie Neymar.

1

@barteggg08 jeszcze nie zagrał a już jest skreślony. Takie rzeczy tylko u nas

0

@Remi1899 przecież tyle za Pereza to dla nas najlepsza transakcja ostatnich lat

0

@Suzu każdy lekarz może wystawić ci l4 na co tylko chorujesz

0

@tadzik447 perma tzn?

0

@kodi77 jeszcze nie widziałem u nas takiego pajacowania

0

Cuellar z leganes to pajac. Gdybym był trenerem to za takie pajacowanie bym go usunął z drużyny

0

@matirix20 z tym że nie mamy napastnika

0

@Mns21 hahah tak jak mówisz jadą bo Griezmanie jak po suarezie ale liczby mówią co innego

2

@xofcbxo to na bogato bym powiedział chińszczyzna plus alkohol

1

Jak mamy wygrać mecz jak oddajemy 11 strzałów na bramkę z czego Messi oddał 10 a na dodatek 4 z rzutów wolnych. Gdzie są inni? Wiem dostanę teraz hejta bo moim zdaniem widać brak Suareza. Kike musi sprowadzić napastnika i koniec kropka.

1

@Divus jeden i drugi co najwyżej może grać w trzeciej lidze

0

@ShinobiQWE nom w czerwcu ja też miałem jeszcze egzaminy w czerwcu a zdawałem 3 lata później jak on

1

@nvidd wolałbym się spóźnić na studniowke.. Mój kumpel np nie poszedł na maturę z matmy bo polska grała na MŚ 2002 z Korea i wolał oglądać

1

@ShawnC ja tam im kibicuje żeby nie spadli lubię nasze derby barclonskie

0

@MaTt_BarcaFan Modricia?

1

@sewciu50 akurat vidala szkoda bo to walczak na całej długości i szerokości boiska ale dla wszystkich miejsca nie znajdziemy

6

Fajnie ale widać że Lenglet chyba ucierpiał na zmianie trenera a szczerze mówiąc wolę Lengleta ale to tylko moja opinia

0

@odo997 a ja nie krytykuje tylko oceniam jego występ mówiąc że Ernest miał rację ale czy tak będzie okaże się w przyszłości i jestem jak najbardziej za tym żeby dostał przynajmniej tyle szans co Andre Gomes haha. Ps. Wrocław

4

@sonek przecież z samego rana wyjeżdżają to nie będzie dzwonił do nich po domu

0

@odo997 acha i tym meczem udowodnił że się pomylił hahaha. Gdzieś jesteś może nawet blisko

0

@t0my tyle że on woli Real i inter. Trzeba by sypnac mu kasy i to dużo.

0

@odo997 za tydzień tak długo? Myślałem że na weekend zaprosisz. Zawiodłem się. No tak myślę że Ernest wie co robił

0

@odo997 jak Śląsk będzie grał Ległą. Czytanie ze zrozumieniem dla ciebie. Pisałem że Valverde widocznie miał rację a ja nie mam zdania bo mało go widziałem w akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?