9

Za Desta 20 mln jest wygórowaną ceną ale żarcik ale za 17 latka z Rennes chcą płacić 50mln to niech się zdecydują. Przecież 20 mln to jak za darmo za takiego grajka.

0

@Granto nikt nie kupi za 120mln nikt nie kupi za 70 mln a innych sprzedają za 100mln i nikt nie gada że nie dadzą. Za Harvetza chcą 100 to dlaczego Cou ma kosztować 30mln?

0

@Granto oddać Coutinho za 70 lub 8p mln i masz Harvetza

1

@Hipo10 sprzedać Cou tak jak mówisz i wziąć za te pieniądze Harvetza

0

@Hipo10 ale Vidal raczej ma ???? Unii bo przecież on już długo w Europie przebywa a to po 5vlatach można się starać

0

@Hipo10 był kiedyś artykuł o tym ale chyba jak dobrze pamiętam to lautaro był już wliczony

0

@hazo428 dostaniesz 25 sierpnia

0

@Hipo10 jedno już go skreśla brak paszportu UE i dziękuję dowidzenia

0

@Piotr89Sand o Niemcach i postawiłem się jako Niemiec. Skoro nie można być pod stadionem to niech odgrodzą ten teren i wszystko

0

@PaPo ja siorbie yerbe ale energetykiem nie pogardzę

0

@Piotr89Sand eee tam nie wierzę w to. Nikt mi nie zabroni iść pod stadion a tym samym dawać walkower drużynie. Przecież pod stadionem grać nie będą.

0

@BarcaInfo a kto ich sprowadził? Wiesz może?

0

@Piotr89Sand walkower? dlaczego?

0

@BinBin przestańcie ściągnął Dembele i Griezmana nie pamiętam ale Coutinho chyba też a wy narzekacie

1

@lukas10 trza go obserwować i blokować

0

@NeroTFP e sport to nie sport ale ten wirus sprawił że w sport stał się bardziej popularny i wcale bym się nie zdziwił jakby specjalnie wypuścili wirusa żeby esport był na fali

1

@KapitanFCB z tym Pogba to żart czy ty na serio? Przecież to głąb jest

1

@barteq a kiedy salony tatuaży?

0

@rainyy a ja go tam nie lubię i nie chce go u nas

0

@Messibestplayerintheworld ciekawe jakie niuanse jak oni nawet piłki do siebie nie mogą podawać

0

Na wp artykuł Ronaldo junior imponuje techniką i filmik. Przecież tak potrafi 80 procent dzieci w tym wieku tak potrafi. No tak ale to syn Ronaldo czyli wspaniała technika

0

@dominhjkl dla mnie Xavi

1

@lukaszbarca15 dlaczego w tyle przecież mamy więcej chorych to przodujemy

0

@DLFCB jeżeli przyjdzie za Rakietę czy Vidala to krok do przodu

1

@kubix05 pamiętam u dziadków zielona ściana i te wzory na biało

1

Każdy z zawodników Juve jest słabszy od naszych więc będziemy frajerami jak się wymienimy. Jak Inter jest zły to niech przypomni sobie jak w nas w dupe wyruch.... z Rafinha. Dajcie im te 111mln zamiast 90 i piłkarzy i niech za 20 mln kupią sobie pomocnika i obrońcę życzę powodzenia.

0

Tak jak koledzy piszą wydaje mi się że nie daje rady fizycznie. Często zmieniany w drugiej połowie

1

@bynek90 jakie ryzyko mają piłkarze? Są badani przed każdym meczem więc ryzyko jest bardzo małe. Napewno mniejsze niż ma Pani która pracuje np. w sklepie

0

No bez jaj byli ciągle w treningu nie mieli przecież urlopu. Tak wiem zaraz powiecie ze to nie to samo ale teraz mają cały miesiąc na przygotowanie się więc nawet więcej niż w lipcu i sierpniu np. po mistrzostwach

1

@Barca25 a zapomniałeś jeszcze jest Fati i Britewhite ale Cou raczej będzie grał w pomocy z De Jongiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?