0

@Naturopata aha no to fajnie

0

@Naturopata a skąd wiesz ze ten nie da 300% ?

0

@JarekS No może tak jak mówisz dla mnie to kompletny No name

0

@JarekS absolutnie nie lekceważę tylko skoro my z rezerw możemy wyciągnąć gaviego czy nico to raczej słabo wymienić Dembele na nie wiem kogo . Raczej słabo interesuje się psg bo poprostu ich nie cierpię za tego szejka a w młodości był to mój jeden z ulubionych klubów

16

Co info o Aubie to przeciwieństwo. Śmiać mi się chce.

0

@JarekS co to jest ebimbe??? Chyba mamy lepszych w Barcelonie B

0

@prodigy i jeszcze nie chcą płacić 100 %

1

@ArturS to żegnamy takich jak ty

0

@Herato No ze zlatanem i Jackiem to trochę poleciałeś

3

@aldewir No nie powiedziałbym

1

@Pawel13sz a ostatni to chyba byl przewrotką więc odszedł tez w pięknym stylu

1

@aldewir nie zgodzę się. Cilessen był wzmocnieniem Valencii a my się osłabiliśmy

1

@AmigoBlancos biali to zawsze mają problemy haha

2

@hardmind ale my już wróciliśmy z tym rządem do prlu

0

@DonAndrzejos kolego nie ma żadnej różnicy w tym pół roku . On cały pobyt w Barcelonie spędza na trybunach więc żadnej obniżki nie będzie. Każdy następny klub to wie tylko nie te dwa ananasy

0

@Jonyx nie wyglądał tylko mlodzi byliśmy zajarani tym .mi mama wtedy mówiła jak ty to możesz oglądać

0

To niech pakuje konsolę i wyjeżdża

0

@normasubiektywna widać masz inne podejście do wszystkiego. Ja nie oceniam gościa który nawet nie odbył treningu I wierzę w niego. Koniec tematu.

0

@normasubiektywna tak jak mówisz właśnie czas pokaże. Ocenimy w czerwcu czy zdał egzamin czy nie. A to że bierzemy traore a nie Salaha to druga sprawa finansowa w jakiej jesteśmy sytuacji ale wątpię żeby wzięli lepszego zawodnika na wypożyczenie teraz więc nie ma co już na starcie krytykować tylko dla mnie prawdziwy kibic Barcy będzie wspierał a nie krytykował już odrazu .

0

@normasubiektywna to można to napisać w stylu w wolves grał słabo ale mam nadzieję że pokaże się u nas i jego forma pójdzie w górę ale tutaj większość jest tylko dla sukcesu i chcą transferów z topu. Każdego zawodnika który przychodzi do nas dopinguje i chce żeby zamykał gęby ramblowym krytykom. A gość za 2 tyg będzie pisał ale super zagrał extra transfer bo Adama strzeli jedna bramke w tym czasie.

0

@normasubiektywna No tak dlatego nie ma co go krytykować odrazu . Przypominam Paulinho

0

@kamilo0066 to jedno ale jak afryka gra Mistrzostwa to nie odwołują kolejek . To jest dla mnie śmieszne ale Ameryka to inny świat przecież

2

@Woland10 lubię takich jak ty. Jeszcze nie zagrał a już przyjmuje krytykę. Haha

0

@Przemas8411 powtórzę jeszcze raz statystyki nie grają. Benzema też nie strzelał a robił dobra robotę dla Cr7 i co był słaby? Szrot? Może Adama będzie grał dla innych . Daj mu szanse a nie krytykujesz a później będziesz pisał a nie mówiłem że za takie pieniądze brać w ciemno hahahaale ja ci przypomnę wtedy że to szrot i nie masz co się cieszyć z jego gry dla naszego klubu

1

@MesQueUnClub96 chyba większość skoczków nie skakała

1

@Klaudix a ten będzie odważnik

0

@Przemas8411 tylko po pierwsze chcą go oddać żeby obniżyć limit płacowy po drugie on zaraz będzie na trybunach z kontuzja po trzecie to raczej nie jest szrot

2

@denks1984 pamiętaj nie zawsze grają same liczby

0

@Przemas8411 zrób lepszy w dzisiejszych czasach . Podaj przykład.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?