Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Gaspart teraz swoją wypowiedzią pozamiatał. Jak go nie lubię tak teraz przyznaję mądrze gada .
0
@PatrykBarcelona która znając życie Atletico będzie chciało obniżyć mówiąc że ich nie stać i oddamy go za 5mln bo będzie gadanie że zejdziemy z pensji
0
@wilu9054 jego brak szybkości nadrabiał Araujo hehe
1
@MESSIah16 a ja wolę żeby w 3 sezony strzelił dla nas 100 bramek
4
Jak można oddawać pierwszego prawego obrońcę reprezentacji Brazylii. Dani na zawsze w moim sercu . Jeden z ulubionych piłkarzy chciałbym kiedyś go spotkać i pstryknąć focie z nim.
0
@FCB24 a to siw liczy jak gra czy zdobył jego klub ??? Bo francuzina to raczej wiodącą postacią nie był
1
@Kgorecki2500 to raczej z cyklu "już nie długo tak będzie "
6
@SeWo77 to wtedy dadzą mu podwyżkę pensji i zwiększa klauzulę
0
@Octane jak się obracasz w towarzystwie brzydkich dup to myślisz a jak przebywasz w towarzystwie fajnych dupeczek cały czas to chcesz poprostu spędzić z nimi fajnie czas
1
@mm_ a gdzie jest napisane że nie można się bawić??? Każdy nie normalny odrazu myśli o dymaniu .
0
@mextexperu gdyby Zalewski trafił na pewno byśmy nie przegrali . Może być?Chłopie daj sobie spokój z gdybaniem .
0
@mextexperu gdyby Świderski wykorzystał to byśmy wygrali 2:1 . Twoje gadanie jest bez sensu .
0
@Roobo super ktoś wielki poleci do dywizji B ale się będzie działo
0
@sergio5 pewnie odejdą zawodnicy bo w 3 lidze grać nie będą
0
@Azi nawet rezerwowym to pewniak
12
United oburzone i chce zerwać negocjajce a więc narazie. Skończyła się wyprzedaż w Barcelonie.
0
@Kgorecki2500 chyba że tak hehe
0
@Rysiu top nie top zawsze chciałem Kimmicha z Bayernu
0
@daniel32778 kolega dobrze wcześniej powiedział. Pracują razem więc mogą razem wychodzić. Ja też wychodzę na piwo że starszymi od siebie kolegami z pracy i nie widzę w tym nic dziwnego .
0
@Kgorecki2500 Christensen??? Ominęła mnie jakaś oficjalka??? Kolego jeszcze go nie ma więc na spokojnie. Narazie jest tylko dwóch których wymieniłeś plus lenglet i Big Sam
0
@Pstryk to i tak stawiałbym na araujo Garcia duet
3
Boli go ze Barca nie chce CVC haha i musi tyle o niej kłapać .
0
@Emhyr aha i to jest tragedia ? Zły wynik ??? Tak?? Teraz powiedz mi ile zespołów przez te lata miała straconych mniej bramek ?
16
@Emhyr nie gadaj głupot bo Barca traciła bardzo mało goli wtedy . Widać trochę piszesz aby się czepiać
1
@Herato oszczędza się na San Marino
1
@AlexDark00 tylko wielki Kurtuła tak krzyczał a teraz caluje herb
2
@Comfortable_ chłopak wie kto jest przyszłością piłki
3
@gumaz to pewnie by zaspał
0
@Kamiloza91 dla mnie każde porównanie różnych dyscyplin jest bez sensu . Dla twojej wiadomości wiem o co ci chodzi
0
@Kamiloza91 odrazu widać że Lucho odpuszcza mecz haha