0

@Firestone to wyłącz haahahahah @Azi No tak można wynik podwyższyć

0

@Kengo i damian suaerez a tfu

0

@suszini wcieraj cebulę i będziesz miał efekty

0

@Sewren122 powiedz czym że tak twierdzisz ?

1

Jakby Barca wzięła Haalanda do tego Gavi Pedri Balde Araujo Kounde to byłbym pewny że będziemy dominować na świecie przez kilka ładnych lat .

1

@Ronin47 nie grał bo mieliśmy xaviego inieste fabregasa

0

Większość chce balde za albe. Pamiętajcie trener musi dzielić minuty i patrzeć na kolejny pucharowy. A myślę że jeżeli podjąłby decyzję że Alba dzisiaj to balde puchar albo będzie odwrotnie.

0

@xavi890 ot powiedział co wiedział

1

@tristan87 No to albo jeden albo drugi skoro trener a wybrali trenerów

0

@cchesterr43 jaki Szymański ?

0

@El dominatore nie twierdzę że dla mnie nie jest ważny ale twierdzę że jeżeli jakiś styl prowadzi do sukcesu to mam to gdzieś bo co z twojego pięknego stylu by było jakby nie było sukcesów?byś trenera też zwalniał więc jesteś pewnie typem któremu nigdy nie dogodzisz .okej dogodzisz tylko wtedy jak jak będą wygrywać i klepać po 5:0 co mecz ale pewnie nie długo bo zaraz będziesz chciał 8:0 i powiesz co ten trener daje nic się nie rozwija hahaahahah

0

@El dominatore bo dla mnie trenera rozlicza się z wyników a nie z gracji. Skoro twoja taktyka tylko wrzutek przynosi efekty to znaczy że dobrze rozpracował przeciwnika

0

@El dominatore co nam daje jako trener ? Superpuchar Hiszpanii lidera ligi hiszpańskiej kolejne rundy pucharu króla mało? To że odpadli z LM to był przypadek bo nas dymali jak nigdy

3

@Sewren122 każdy klub jest w długach

1

Ciekawe kiedy będziemy mogli coś zrobić jak oddamy wszystkich zawodników i weźmiemy samych juniorów i wtedy będziemy mogli kupić Krychowiaka ???

0

Śmieszne jest to że puma zerwało z nim kontrakt . Jak się okaże że jest nie winny to na jego miejscu oskarżyłbym pumas haha i niech bulą

4

Powiem tak nie chce mi się wierzyć że Alves by się takich rzeczy dopuścił i jezelito jest nie prawda i to udowodnią to ta baba pójdzie siedzieć na 12 lat za zniesławienie a najlepiej do ciężkich robót żeby nie utrzymywać jej z podatków. Co sobie zarobi to sobie zje .

0

@Volk nigdy nie widziałem Javiers który drygowal z boku boiska . Na boisku jak najbardziej ale nie za linia

1

@El dominatore przesadzasz i to bardzo

0

@4Fabregas4 on już real będzie pogrążał

2

Nie lubię takich filmików. Każdego piłkarza Barca kocham i będę kibicował. Depay jest wielki .

2

@Worny zdecydowanie real u siebie

0

Powiem szczerze że już dawno chyba nie było tak znanych marek w PK na tym etapie.

0

@dafik85 tak, podobno ktoś z Madrytu był widziany w muzeum Barcy i próbował ukraść puchary

1

@Pawel13sz święte słowa. Będzie Villarreal grał pięknie a Barca z realem pięknie bo real słaby

0

@FCB24 jak gra przeciwko nam to go nie lubię ale jak upokarza real to go kocham haah

0

@Deeespacito możesz zrobić co chcesz ale na pewno na ten moment ansu nie jest lepszy . Jeden i drugi nadaje siw na ławkę akurat dzisiaj z przyczyn wiadomych ferran grał w pierwszym składzie. Chyba że ty nie rozumiesz tego kto powinien kiedy grać @Faro widziałem ale to że strzelił jedna bramkę nie znaczy że jest kozak a dwa nie statyski robią z ciebie zawodnika

2

@partymaker bo ansu to większa oferma

1

@Deeespacito ooo aaa Fati ostatnio to jest sztos .Nasz najlepszy zawodnik bym powiedział co ma piłkę to strata

0

@martool2 no to mówię związek ma go ukarać i tyle a teraz przez miesiąc będą na nim wieszać psy w gazetach necie itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?