MrWikary
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no pinto widać klasa światowa.
2
ALVESH TY KURWO
0
Brawo kur*wo jebana alvesh
1
Niestety w Barcelonie brakuje takiego właśnie zawodnika.
0
Nadzieja jest matką głupich.
0
Kibicuje temu klubowi od 7 lat. Może to co robie jest głupie ale modle się o to by jutro Barca przegrała i żeby ten Martino został wywalony z tego klubu. Nic nie zrobił. Dosłownie nic. Nic się w tym klubie nie zmieni . Sankcje transferowe nadal są więc nawet nie ma szans na zmianę. Zostaniemy z 40 letnim bramkarzem i dwójką obrońców. Ciekawe co wtedy zrobimy. Może się w lidze nie utrzymamy. Czemu by nie przecież to nic strasznego. Za sezon znowu będziemy w Primera Division. Rozumiem przegrać z Bayernem, rozumiem przegrać z Atletico, ale nie rozumiem jak można przegrać mecz z Granadą. Czuje sie teraz bardzo źle że po tylu latach kibicowania jednemu kubowi w sercu pozostaje żal i smutek. Albo zaczną coś robić, albo 3/4 składu wylot. Tak jest i trzeba mówić jak jest. Jeśli komuś nie chce się grać w piłkę to za przeproszeniem wypi******.