0

Bardzo się ciesze że przedłużył Kontrakt lubie tego zawodnika

0

Trzeba brać innego Obrońce a nie uparł się na jednego i tyle

0

Święte słowa

0

A gdzie Xavi?

0

Lepiej jakby kupili Luiza a jak Mourinho go nie puści to Marquinhosa

0

Nie możemy sprzedać Cesca przecież wtedy pomoc będzie wyczyszczona tak samo jak obrona

0

Tello 7, Pedro 17

0

Wreszcie transfer za jakieś dobre pieniądze

0

Jest jeszcze Iniesta, Cesc, S.Roberto, Song, Sergio.B, dos Santos i ewentualnie Mascherano jako Defensywny Pomocnik

0

25 mln za rezerwowego to w sam raz

0

Tak trzymaj Martin

0

Wszystkiego Najlepszego Xavi!

0

Nie ma takiej opcji Montoya musi zostać

0

Chciałbym żeby Marquinhos przeszedł do PSG bo wtedy mamy większe szanse na Thiago Silve

0

To jest jego decyzja my tego nie zmienimy

0

Zaczynamy treningi a obrońcy dalej nie mamy

0

Powowodzenia David życzę Ci abyś wiele osiągnął w Atletico Madryt

0

Myśle że się sprawdzi

0

Taki skład obstawiam na Lechie:
PInto - Montoya - Bartra - Mascherano - Adriano - Song - S. Roberto - J. dos Santos - Neymar (Tello) - Messi - Alexis

0

Nie mogę się doczekać aż zobacze atak Neymar - Messi - Sanchez

0

Mam nadzieje że Barca wygra ale chcę aby David strzelił chociaż 1 bramkę

0

Ja bym wolał zobaczyć Neymara w akcji

0

Nie moge się doczekać 24 Lipca w Środe mecz Bayern - Barca rewanż Półfinału Ligi Mistrzów

0

Super czcionka

0

Ja czekam na wypowiedz Thiago w tej sprawie

0

Ludzie powinni go naśladować

0

Miejmy nadzieje że się sprawdzi

0

Xavi to nie tylko piłkarz ale i dobry człowiek

0

Moje zdanie jest takie że lepiej kupić Luiza albo Thiago Silve

0

Deulofeu nigdy nie zrobił na mnie wrażenia nie przepadam za nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?