Mily-95
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 właśnie po to żeby być do rotacji w takich meczach
0
Zdejmuje presję. To dobrze dla młodziaków. Obstawiam mecz jak z atleti, wycofani, niby bezradni a w swoim czasie odpalenie. Oby tylko wywalczyć swoje przed rewanżem.
1
Hah, ale wyjaśnili specjalistów z komentarzy niedowiarków
0
I że niby Barca nie ma kontroli nad meczem ?
0
@jondeca tak a nowy trener będzie gram oriolem
0
Można skręcić więzadło ?
0
@Matheu12 cóż jak jedna akcja i leżymy
0
Xavi dawaj Felixa za Yamala już
0
@Lionel_Messi10 savotaz
0
@Bartek1817 co tu porównywać
1
@Davvd albo holowałby piłkę w nieskończoność
0
@Culer9002 jakoś specjalnie prócz gola to cancelo ciężko chwalić, zwłaszcza za początek meczu
0
@dafik85 nikt Cię nie zrozumie poza Robercikiem
0
Ładnie Stegen przyjął na start xd
1
@Arden czuję że on już poza klubem
0
@partymaker nie zastanawiał się nad tym
0
@abram3k No no, odezwał się pseudo fan kalafior
0
@Krzych zmieniony chip
0
@kanver_ uraz albo dyskomfort znając życie
1
Yamah to jest niesamowity z tymi odbiorami. Szacuneczek
0
@P33ck chyba żartujesz, co najwyżej średnia drużyny
0
@tomasthc narazie to gramy środkiem :D
6
Nie zesrajcie się. Co sobie wywalczył to sobie zmarnował, jego lekcje.
0
Humor im poprawi wyeliminowanie Barcelony z LM
0
Oho, Araujo bye bye.
0
Walczył walczył ale dorównał poziomem drużynie finalnie
0
@partymaker to samo pomyślałem.
0
@KobeFR i co chłopie, oglądałeś swoją mistrzowską taktykę ?
2
@Sapos93 no dobra, tylko kto w zamian
0
@KobeFR równie dobrze ciebie można o to zapytać jak twierdzisz że to zasługa czterech pomocników i nieistniejącej taktyki