0

@xavi890 właśnie po to żeby być do rotacji w takich meczach

0

Zdejmuje presję. To dobrze dla młodziaków. Obstawiam mecz jak z atleti, wycofani, niby bezradni a w swoim czasie odpalenie. Oby tylko wywalczyć swoje przed rewanżem.

1

Hah, ale wyjaśnili specjalistów z komentarzy niedowiarków

0

I że niby Barca nie ma kontroli nad meczem ?

0

@jondeca tak a nowy trener będzie gram oriolem

0

Można skręcić więzadło ?

0

@Matheu12 cóż jak jedna akcja i leżymy

0

Xavi dawaj Felixa za Yamala już

0

@Lionel_Messi10 savotaz

0

@Bartek1817 co tu porównywać

1

@Davvd albo holowałby piłkę w nieskończoność

0

@Culer9002 jakoś specjalnie prócz gola to cancelo ciężko chwalić, zwłaszcza za początek meczu

0

@dafik85 nikt Cię nie zrozumie poza Robercikiem

0

Ładnie Stegen przyjął na start xd

1

@Arden czuję że on już poza klubem

0

@partymaker nie zastanawiał się nad tym

0

@abram3k No no, odezwał się pseudo fan kalafior

0

@Krzych zmieniony chip

0

@kanver_ uraz albo dyskomfort znając życie

1

Yamah to jest niesamowity z tymi odbiorami. Szacuneczek

0

@P33ck chyba żartujesz, co najwyżej średnia drużyny

0

@tomasthc narazie to gramy środkiem :D

6

Nie zesrajcie się. Co sobie wywalczył to sobie zmarnował, jego lekcje.

0

Humor im poprawi wyeliminowanie Barcelony z LM

0

Oho, Araujo bye bye.

0

Walczył walczył ale dorównał poziomem drużynie finalnie

0

@partymaker to samo pomyślałem.

0

@KobeFR i co chłopie, oglądałeś swoją mistrzowską taktykę ?

2

@Sapos93 no dobra, tylko kto w zamian

0

@KobeFR równie dobrze ciebie można o to zapytać jak twierdzisz że to zasługa czterech pomocników i nieistniejącej taktyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?