2

Halo Girona hop hop proszę bramkę strzelić o się utrzymać

2

@lasocho wg flashscore to na tvp sport też ma być transmisja

1

@Safrani a no to inna sprawa, ja dzisiaj przypadkiem nie wpuściłem ziomeczkow z PGNIG chociaż byłem w domu bo nie słyszałem że ktoś puka.

0

@Safrani to nie kwestia wielkości podwórka tylko za słabych głośników :D

0

@Eklerek dodaje do playlisty, będą zadowoleni

0

@July_6_BcN ja w sumie dbam o wszystkich i tak na zmianę dla ambitnych :Bisz - banicja dla reszty monepark - gorol.

5

Też tak macie, że dzielicie się dobrą muzyką z sąsiadami poprzez zwiększenie głośności ?

2

@Adran360 czym jest liga mistrzów przy mistrzostwie Arabii?

3

Portugalia wygrywa mundial i Ronaldo po złotą piłkę. Każdy się zgadza chyba co ?

5

Jakby ktoś chodził po Carrefour w Katowicach i słyszał że ktoś puszcza bąki to przepraszam ale to jest silniejsze

2

@FcPortoFan1999 a to nie, to wtedy obciach na całego

1

@reloaded zależy czy gruba czy chuda

1

@FcPortoFan1999 ufff to ten młody talent Zielinski zdąży się jeszcze ograć do tego czasu

7

Kiedy powołania naszych reprezentantów na mundial ?

0

Czy Arsenal zrobi dzisiaj kupe pół metra od toalety ?

1

Pożegnanie Anki jakby zostawała w Barcelonie a Robert sam jechał do Arabii xd

3

Dziękujemy Robert ! Teraz jako kibice musimy mieć nadzieję że nasz zarząd kupi taką "9" że nie będziemy tęsknić za Robertem

3

Chlop przypomniał sobie że Isco grał w realu i cyk karny. Macki Pereza są mocne

4

Alexis, goń tych frajerow z Madrytu tam

2

No to czas pomału zbierać się na arenę Katowice, po europejskie puchary !

10

Czy teraz stwierdzenie " Życie jak w Madrycie " oznacza pełne bałaganu i bez sukcesu ?

4

Ojaaaa Madryt kolejne trofeum :
- Barcelona nie będzie miała 100 pkt w sezonie.

6

Całe szczęście Barcelona takich nudnych meczy ma kilka w sezonie. Dla przykładu taki Real ma ich 38 w samej lidze

0

Jeszcze ten staruch z Madrytu idzie dzisiaj na wywiad xd druga runda robienie z siebie klauna

0

Panowie z eleven przeprowadzili ten wywiad czy dalej czekają ?

0

Robercik na mikrofonie !

4

Mam wrażenie, że Ci dwaj osobnicy obok Święcickiego są lekko dziabnieci :D

43

Piłkarze już świętują na mieście a Eleven nadal czeka na wywiad, zaraz ochrona ich wyprosi ;D

3

Nie rozumiem czemu Szczęsny się cieszy. Zaraz przyjdzie Tomaszewski i powie że nie robi się dupy z mordy i powinien siedzieć na emeryturze.

2

Zazdro każdej osobie, która jest obecnie na stadionie, albo chociaż w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?