Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito out Klopp in
0
kupilem se teraz na onecie transmisje i kod w minuta przyszedl i teraz czekam az zaczna nadawac a przegladarki nie wylacze zeby potem nie bylo ze kod nie dziala czy cos VAMOS LEO NA WEMBLEY!!!!!!!!
0
0
Mastin Alexis ostatnio co gral to albo strzelal albo asystowal wiec jest w najlepszej formie ze wszystkich napastnikow procz Leo oczywiscie. Villa z Levante zagral dno a Pedro dobrze ze gra bo ostatnio taki swiezy sie wydaje i zreszta dzieki niemu psg odlecialo
0
dzisiaj cala Polska kibicuje Bartrze!!!!!! NIE SPAL SIE CHLOPAKU WIERZE W CIEBIE!!!! Zostan naszym Varanem!!!
0
n00stress jak zrobic sobie taki czerwony nick??
0
Jerzy Rorura haha
0
Ave Messi Ave cesarz Leo!
0
Jeeeeeeeaaaaa Meeeesi!!!! To teraz juz na luzie podchodze do meczu i obstawiam mocne 3:0 hat trikc
0
Stinger jak klub oficjalnie potwierdza to to nie sa plotki
0
Stinger omg przeciez Borussia potwierdzila to .......
0
Pilka jest jedna a bramki dwie
0
Hahaha Ronaldo nie ma dryblingu jak Leo
0
Bartra oszczedzany byl na Bayer
0
Leo nie gral 2 tygodnie to on ustrzeli niemcow
0
Suavemente od kilku dni pisze o formacji 5-2-2-1 obrona Alves Busquets Pique Bartra Alba i teraz tak ze ALves i Alba nie graja do przodu tylko defensywa przed obrona stoi na defie Song silny tur co zatrzyma Bayern obok na rozegraniu Cesc na skrzydle Iniesta wspomagajacy Cesca na drugim skrzydle Alexis i atak Messi i trzeba sie cofnac do tylu i spokojnie czekac na blad Munsiena i wtedy szybki odbior podanie do Alexisa ten skrzydlem do konca i podanie po ziemi do Messiego ten strzela i gooool. Trzeba z kontry ich dojechac. A jak wyjdziemy jak zawsze to w mur bedziemy walic a tak ich zaskoczymy i na kontre z nimi. Fajnie jakby Tito tak zrobil ze by tak namieszam
0
Fizzy Womack to nie Pepe tylko Valdes ...... omg
0
kluczem do sukcesu bedzie spokoj i wyczekanie Bayernu na kontre a wtedy pusci sie Alexisa skrzydlem on poda do Leo i krol zrobi swoje
0
natall11 ja poza Messim wierze jutro w Alexisa bo ostatnio to albo strzela albo asystuje i super gra taki czylijski kozak strus pedziwiatr
0
0
i potwierdzilo sie to co pisalem wczesniej ze Tello z lepszym rywalem juz sobie nie gra tak fajnie jak z ogorkami do spadku. "drewniane nogi" haha ale redakcja pojechala. I co teraz hejterzy gdzie jestescie obroncy Tello?? slaby jest na klasowego rywala i jego jeden zwod nie dziala na doswiadczona obrone. Patrz ocena i juz nic wiecej nie mam do dodania. Abidal spoko klasa sama w sobie SOng tez super ogarna sie troszke ale na moje to Alexis zawodnik meczu bo to po jego wejsciu gra ruszyla do przodu i on zrobil 3 akcje bramkowe. Cesc gola strzelil i tez super ale on troszke niewidoczny byl do bramki a Alexis kozak
0
iniessi spoko wyluzuj. Gadalem przed chwila z Tito i Roura na skype i mowili mi ze Leo zagra a to jest taka zaslona zeby Bayern nie wiedzial co go czeka
0
Messiego nie zatrzyma nikt
0
Jankiel 18 haha 2 lata temu to Barca grala jak kombajn i byl Pep a teraz to gramy jedynie jak kosiarka
0
Jestm ciekawy czy Tito i Roura szykuja jakas taktyke czy jak zwykle wyjda walic glowa w mur. Na moje trzeba cofnac sie bardziej do tylu i czekac na kontry. Twarda obrona czyli Alves ale on nie tak ofensywnie obok Busquets wspomagajacy Pique ktory bedzie centralnym SO a obok jeszcze Bartra i Alba ale on tez defebsywnie bez biegania na polowe Bayernu. W obronie twarda piatka a przed nimi silny Song ktory bedzie przerywal akcje Bayernu a jak trzeba to faulem zagra. Obok niego Fabregas bo jest w na moje w lepszej formie od Xaviego i on bedzie rozgrywal. Na skrzydle Iniesta ktory bedzie czesto pomagal Fabregas a na drugim skrzydle Alexis i on tylko skrzydlo i ma buegac i biegac a na szpicy Messi. 5-2-2-1 formacja i wyczekac Bayern na kontre
0
Leo zagra na 100
0
0
na jakim kanale jutro mecz
0
wlasnie zagralem symulacje w fifa i Barcelona wygrała z Bayernem 3:1 2x Messi i raz Alexis a dla nich Gomez
0
Sęp a gdzie jest napisane ze pierwszy terner musi chodzic??? karanka tez se chodzi za moula i nikt nic nie pluje sie