0

Piotr,1985
Bramkarz może stać na bramce do końca kariery np. Van Der Sar 40 lat itp Po bramkarzu nie widać że wiek go ogranicza nawet to 40 lat. Ale z pola to widać.

0

LukeBarca!
Niby czemu? Samper będzie miał dość czasu żeby się ograć

0

Raz piszą że Reina potem Ter Stegen omg niech się zdecydują. Ja za Ter Stegenem jest bardzo! Mówie tak! Zawsze mówiłem że Ter Stegen albo Buffon albo Weinderfeler.

0

Lubie go bo nie jest jak Dos Santos ktory wogóle nie gra a uparł się na siedzenie w Barcie. Cuenca jest ambitny i chce grac w Ajaxie. Niech lepiej tam zostanie bo ciężko mu będzie dostać swoje minuty. Jest Alexis Tello przyjdzie Neymar... Niech gra w Ajaxie.

0

ellie
SPD? szkoda. Myślalem że to jakiś skrzydłowy. Ale w sumie się przyda bo Busquets odejdzie to zostanie nam pewniak do składu Song i nie ma dla niego zmiennika to Samper może być tym zmiennikiem. Ogra się i zdobędzie doświadczenie a jak już Song będzie starszy to się go zastąpi.

0

Jaka pozycja? Dobry jest? Ma potencjał??

0

Jak Tito wyleci w next season to Óscar Garcia jak najbardziej! Powinien już teraz tu być z nami to pewnie szykowalibyśmy się do wyjazdu na Wembley a tak to mamy lige i rozwalony styl.

0

natall11
Ha ha! Thiago właśnie ma ten drybling jak Iniesta. Xavi go nie ma i Cesc go nie ma. Xavi i Cesc to typowi ŚP a Iniesta i Thiago SPO

0

Eoren
Czytalem że on chciał Barce B tylko zarząd wolał tego słabego Eusebio....

0

xnamu
A Ajax?

0

Rok temu Barca miala tylo puchar Weszło i zostałem. Teraz ma tylko lige i też zostałem. Nie jestem kibicem sukcesu.

0

Piotr,1985
Nic. Wczoraj miałeś jubileusz

0

DeCoo
Nigdzie tego nie napisalem więc nie przypisuj mi swoich słów

0

DeCoo
To nie była ironia

0

destro
To nasz najlepszy obrońca ...

0

Piotr,1985
Ja nie wiem ile masz kont ale na tym masz 101 dni

0

natall11
Kurde zrozum że następcą Xaviego jest Cesc Fabregas a nie Thiago!! Thiago to odpowiednik Iniesty i to Cesc i Thiago będą rządzić

0

DeCoo
Jak piszesz o tym to wypadałoby dać linka no nie?

0

Piotr,1985
Jesteś 101 dni w serwisie.

0

DeCoo
lol przecież my nie gramy już pressingiem a to przecież była nasza zabójcza broń!!!

0

wwww1111
Nie można sprzedać Alvesa bo Adriano jest strasznie szklany i ostatnio nawet jednego meczu nie może ukonczyc bez kontuizji....

0

cacy,
"z kąd" to nie wiem ale jest to najbardziej utytułowany klub w Argentynie

0

KamQiX
Nie gra bo ma kontuzje. W sezonie wembley byl naszym najlepszym obrońcą rok temu też grał cały czas a teraz też miał najwięcej minut po Pique ale kontuzje ....

0

Nie można go puścić! Obrona to nasza najsłabsza formacja! Puyol kontuzjowany Bartra słaby Pique słaby Abidal odejdzie Adriano sam nie da rady. Musi Zostać !

0

Adriano to piłkarz mogący grać na PO LO SO LN PN

0

OscarM
Za zasługi sprzed 3 lat nie siedzi się w takim klubie. On forme miał ostatni raz 2 lata temu

0

Thiago to następca Iniesty. Cesc to Xavi

0

Lepiej niech Barca sie postara o rekord Messiego bo te 100 pkt to w sumie nic takiego.

0

Tello z Betisem super zagrał ostro na skrzydle tam jechal. Alexis od kilkunastu tygodni jest w formie. Messi to.... nie ma co pisać.

0

inFamous,
marzeniem to by było tym składem ugrać coś w Europie. Xavi Busquets out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?