Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ja go wypatrzyłem jeszcze w lidze
0
To jest reprezentacja a nie Legia
0
Nie chce być butny ale to ja odkryłem talent Soboty
0
Eksperci zgodni - Sobota man of the mecz. Wzruszylem się jak strzelił
0
Ale Lewy cienko gra. Sobota i Zielinski mu pilki dają a temu biegać sie nie chce. Nie dziwne że Obayangme 3 gole strzela jak Lewy cieniuje
0
Puol to obronca a nie skrzydlowy.... No i Puol to koks a Sobota szczypior
0
Sobote oglądam. Musialbym zobaczyć te sytuacje Kompanego. Ale nie strzelil to luzik.
0
Strzelal po gwizdku. No ciezko zebt wygral glowke jak jest najnizszy na boisku.
0
Przecież to juz po gwizdku bylo jak strzelał
0
Ależ Polska jest słaba. Tylko Sobota gra super
0
Sanchez fajnie ale nie zwariujmy to tylko Iraq
0
No wow a Zubi dalej w swojej bajce pt. Luiz Blaugrana
0
Ale jak jest sucha to brzydka jest. Serio
0
To chyba ta co w Crackovi beke z niej sobie robili. Ona tam strasznie nerwowa była
0
Jak mogą kupić Messiego vez jego zgody?
0
Nie kupić*
0
Wróci pogra 2 miesiące i okaże się że cały czas gra z bólem w tym samym operowanym kolanie. Postanowi zrobić operacje -pare miesięcy od piłki i zakończy kariere jak to zapowiadał. Puyol już się niestety skończył. Dlatego nie rozumiem jak można liczyć na niego i kupić żadnego obroncy!
0
Jest Adriano
0
Zrobimy wymiane Alves - Silva i kupimy Ramosa na PO
0
Co to ma do rzeczy? Ciągle wyrażasz się z pogarddą do innych. Dlaczego masz się za kogoś lepszego bo nie jesteś uczniem gimnazjum! Aha - gimbus to autobus szkolny.
0
To tak: Cesc za Xavi na śp. Baniak do pierwszego zespołu za Bartre. No chyba że transferu nie bd to Bartra zostaje.
0
Dlaczego unikasz odpowiedzi? Czyżbym uderzył w samo sedno? Tak.
0
Czemu notorycznie używasz określenia "gimbaza"? Czyżbyś czuł się lepszy od innych ?
0
Toć to rozpoczęcie to nie ma co się cykać.
0
Żal to już 3 mecz z zrzędu w niedziele. Ja wolę mecze w soboty o 22
0
Spoko ale Agger i tak nie pasuje do Barcy.
0
Messi ma 5 zlotych piłek rok po roku a oni?
0
Co roku się odgrażacie i co roku kończycie z niczym
0
On nie ma kontuzji na moje. Tylko Papież chciał z nim pogadać.
0
Dziękujemy za przybycie ale w tym tygodniu odwiedziła nas już banda cyrkowa.