Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atleti fajne naprawde fajne sukcesy ma co roku. To teraz pora na superpuchar. Ale Tata nie da sie. Ale nie mamy obrony to Diego Costa pokara
0
Iker chce odejść. Takie info poszło. No to Xavi tera pogada ze swoim przyjacielem a że Iker Realu już nie lubi to zgodzi się na Barce. Wtedy Valdesa zesłać do Barcy B albo jak tak to sprzedać do Arsenalu. Iker bramka w Barcie i Gran Derbi na Bernabeu. Gwizdy krowie mordy na boisku itp.
0
Grzelczak ha ha ale masz pomysły.
0
Anemika madrylu.
0
Tylko głupiec powie że Cristiano nie jest w top 3. Bądzmy poważni.
0
Neymar kiedyś tak ale długa droga przed nim bo stylu Barcy to on ni chu chu. Ale spoko bo młody i z wejścia grać nie będzie mega. Tak za 2 miesiące.
1.Messi
2.Cristiano
3. Alexis
0
Młody jest ma idealny wiek dla napastnika. Można go kupić na 9
0
International level
0
Najlepszy piłkarz świata - Cesc Fabregas.
0
Może Iker wtedy namówi jeszcze Ramosa i Marcelo do nas przejdą i Iker bramka obrona Pique Ramos i Marcelo
0
Bo Eusebio ich "trenuje"
0
Za Lucho tak nie było.
0
De Gea? Nie znam. ALbo Buffon albo Roman
0
Żenada... Z tym Eusebio to Barca przegra z każdym. Trzeba szybko zabrać Bagnaka i Dongou od niego do Taty.
0
Puyola też bym pogonił bo nie ma kolan. Zniszczone ma.
0
Ha ha dobre... Niech będzie lepiej w Marcu
0
Normalnie cytat tygodnia.
0
A co on tu jeszcze robi? Pogonić i to już! Tylko kasę ciągnie za nic!
0
Szkoda tylko że koszulki ze zeszłego sezonu
0
Messi 10 za kreowanie strzelanie i odbiory
0
Miał 3
0
Busquets 6 - przeciętniak.
0
Ciekawe ile mu płacą za to pisanie dla Azjatów. Zresztą on tego nie piszę tylko ktoś kto zna Chiński. Leo pewnie nawet w ogóle nie wie że ma Weibo.
0
Co ma LM tu do rzeczy? Levante nawet ze swojej połowy nie wyszło to jak można mówić o obronie i jej formie...
0
Nie jesteśmy w sztabie Realu i nie widzimy co on robi na treningach. Anczelotti obserwuje Ikera i jeszcze konsultuje to wszystko z trenerem bramkarzy. Powtórzę - skoro drugi sztab z kolei stawia na Lopeza to musi być ku temu powód.
0
Na co zły? Jak jest taki super i pro legenda to niech to udowodni na treningach a nie płacze jak dziecko. Skoro drugi trener z rzędu odsuwa go od bramki to coś jest na rzeczy.
0
MD piszę o większej uwadze w obronie - wow! Wyciągają takie wnioski po żałośnie słabym Levante... Propaganda pismaków Rosella trwa w najlepsze. Dziwne że na Pepa nie wjechali.
0
Diego Costa bije go na łeb w ataku.
0
Coś śmiesznego? Daleko nie szukaj - poczytaj tutaj komentarze zaraz po meczu jak 95% userów ogłosiło Barce królem świata bo chłopaki pokonali żałośnie słabe Levante. To dopiero komedia.
0
A po co wklejacie tu wypowiedzi białych? Pierw awanture robicie że to strona Barcy itp. a na drugi dzień kopiowanie 3000 komentów od białych i wywyższanie się chocć tak serio to poziomem nie odbiegacie od białych kolegów. Patrzmy na siebie.