0

To kobieta sędziowała he. Kto ją wpuścił...

0

I to jest najgorsze że grają za zasługi a nie za forme.

0

To oczywiste.

0

Przeszła. Skandalem sędziowskim. (114-114)

0

Ostatni gwizdek na sprzedaż słabego Iniesty. Gudnogin i Reuoj czekają.

0

A czytać potrafisz? W Newsie wszystko jest.

0

Obaliłbym się na plecy i przygniótł bym gościa.

0

Wasiliewski powinien dostać kartkę za wyprostowaną nogę. Takie moje zdanie.

0

Przecież pisze w newsie wszystko. Jaka FIFA? Czytaj newsa.

0

To nie jest faul. Alves zachęcił zawodnika do wskoczenia mu na plecy i tam przytrzymał go jak jeźdźca na koniku.

0

Beka z tych co brali Piszczka co ma kontuzje do grudnia.

0

Za mało hajsu. Musiałem się ograniczać. Ale i tak nie macie szans z moim składem.

0

Właśnie zadziwiający jest brak formy Iniesty od praktycznie presezonu.

0

Och! Jak to dobrze że jest na stronie prawdziwy strażnik i ucieleśnienie mądrości. Twe komentarze są niczym błogi nektar. Dziękuje. Idę na dwór.

0

To pisały dzieci.

0

No wiesz po co mieli robić transfery jak mieli w swoich szeregach najdroższego i najlepszego piłkarza we wszechświecie. he

0

Drewniak to gra w Lechu. Swoją drogą faktycznie drewno.

0

Brawo fanatyku!

0

Pique taki najlepszy defensor świata że od 2 lat nie wie gdzie jest.

0

Nie - skrzydlowy.

0

Każdy z nich mówił że w Barcie musiał uczyć się na nowo gry w piłkę. Pozdrawiam.

0

Nie wiem ile ale pewnie poszła cała suma na obrońcę. Teraz wiemy czemu nie było zakupu defensora. He...

0

Ich najlepszy komentarz był w LM jak Messi 2x walnął Real.

0

Co roku to samo gadanie i zawsze wąchają plecy Arsenalu.

0

Ja pamiętam ze starej Brazylii tylko takiego jednego - Cafu. W życiu na oczy go nie widziałem ale ta nazwa wryła mi się w pamięć do końca życia.

0

Szkoda tylko że Kurzcaki i tak na koniec będą poza top4

0

Po tym co wczoraj odwalał przed meczem to nie wiem czy tak szybko się odnajdzie. Ten facet jest w zupełnie innym świecie gdzieś w innej galaktyce.

0

Liderem powinno być Atleti jak na alfabet już patrzymy.

0

Fanatycy przyszli. Wystarczy zjechać w dół komentarzy.

0

To jest pyskowanie? Ciekawe.... Śmieszą mnie takie absurdalne słowa innych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?