0

Marquinhos wszedłby za pieniądze ze sprzedaży paru zawodników (Mathieu, Vermaleen, Adriano, Sandro?) a Pogba byłby pewnie na tyle drogi, że pochłonąłby standardowy budżet transferowy. Tyle, źe potrzeba jeszcze piłkarza na lewe skrzydło i koniecznie zmiennika dla Alby. Ciekawe co się będzie działo latem...

25

w 11 przegrywali 2:1

4

nic sie nie martw, to nie czas zapierdziela tylko Messi, piłkarz redefiniujący czwarty wymiar

1

zarzad out, zatrudnili Lucho gdy mieli okazje zatrudnic SinMistico

3

Pique zdaje się być w świetnej formie już od dłuższego czasu...

1

Benfica - blisko, podobny klimat. Na emocjonujące mecze przyjdzie czas, a trzeba brać pod uwagę, że jeśli drużyna wykrwawia się w LM to może stracić przy tym w lidze krajowej.

0

To Ronaldo chyba zazdrości Messiemu, że jest piłkarzem z innej planety, więc też odlatuje w przestworza, tyle ze nie poziomem piłkarskim

0

Przejechałem archiwum dwa razy i nie widzę... podsunalbyś link, prosze?

0

Nie bylo jeszcze ocen redakcji za el clasico czy przegapilem?

0

za Neymara dostali ~17 mln euro

2

0

musiales ogladac jakis stream z ruskim komentatorem... zazdroszcze, moglem sobie oszczedzic polskiego

0

4

marszcze pike? dziwnie brzmi

6

różnica między Ronaldo a Neymarem jest taka, że Neymar zazwyczaj jest faktycznie faulowany ale przesadza z reakcją na te faule (domyślam się, że to pewna forma protestu przeciw agresywnej grze, postawa obronna mająca na celu podkreślenie sędziemu, że ryzykujesz zdrowie, ale rozumiem że można się z takim zachowaniem nie zgadzać), natomiast Ronaldo lubi symulować faule tam gdzie ich kompletnie nie było żeby wysępić karne i wolne w dogodnych sytuacjach

w Barcelonie bardziej porównywałbym takie zachowania do Suareza, to też nie lada cwaniak szukający karnych, było parę prób w poprzednim sezonie ale chyba żadna z nich (na szczęście dla wizerunku klubu) nie była udana

0

dla Unicefu pieniadze sa warte, o pozostalych kwestiach sie nie wypowiadalem

0

zamiast dewockiego biegania z Unicefem na piersi o wiele wiecej pozytku jest gdy na konto Unicefu przelewane sa po prostu pieniadze... Podpisac umowe z Qatarem czy innym sponsorem dzieki ktoremu mozna wspierac fundacje finansowo, to jest prawdziwe dzialanie.

2

Moze chodzi o to ze Gundogan powoduje kontuzje u innych? Tez jest taka opcja

0

przypominam wszystkim podkreslajacym ze takie incydenty odrozniaja go od Messiego - Messi tez mial epizod z wykopem pilki ze zlosci i byl w tym samym wieku co Neymar.

0

bo wykopal pilke po gwizdku? jest to niedozwolone i sa za to kary, ale kim ty jestes zeby go nazywac rozkapryszonym gowniarzem? mi nie raz nie dwa razy imponowal kiedy po calym meczu obrywania i kopanki przeciwnicy sie do niego burali a on wykazywal stoicki spokoj i po prostu odchodzil

35

cholera, ogladalem tylko pierwsza polowe i Paragwaj nie istnial!

0

pytanie kto ma ile w tym zasługi

0

taki Athletic slabym zespolem nie jest a dopiero co z Deportivo zremisowal... gol na 1:1 w 90' minucie, rozne rzeczy sie zdazaja

1

wystarczy, żeby oba mecze Barcy zakończyły się remisem a Real oba wygrał żeby trofeum poszło do królewskich, remisy z Atletico i Deportivo wcale nie są nieprawdopodobne, szczególnie jeśli w szatni panowałby takie rozluźnienie i pewność siebie jak wśród braci kibicowskiej. Nie takie rzeczy się zdarzały, nie z takimi zespołami blaugrana traciła już punkty, mam nadzieję, że zespół będzie skupiony do końca.

0

tylko 6 pierwszych druzyn w tabeli bierze udzial w rozgrywkach europejskich, czy czegos nie wiem? Espanyol jest przeciez siodmy

0

ja te wiadomosc odczytuje tak: odejde, ale nie jest jeszcze przesadzone gdzie

4

wrecz prawdziwy grzmot

3

gest Messiego zrobil na mnie niesamowite wrazenie... ilu pilkarzy pozwoliloby sobie na cos takiego bedac w ostrej walce o krola strzelcow ligi?

3

mysle ze ten artykul jest kompletnie zbedny, pilkarze to nie srodowisko akademickie zeby wyrazac wywazone opinie, niech sobie Theo gada co chce. Pewnie to kwestia odpowiedniej motywacji.

2

zawsze wypowiada się po meczach, i tych wygranych i przegranych, więc pudło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?