MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Aragorn33 konfa kłamie? Ja w szoku
xD
0
@Eklerek w 4-4-2 zmiescilbys ich wszystkich
1
@Mitch_Atleta Messi słaby jest
1
To będzie obowiązek zrobić taką maszynę
0
@mekston No jak w tym sezonie i 2026 redbull będzie odstawał to Max raczej będzie chciał poszukać jakiś innych opcji,chętnych na pewno nie będzie brakowało
0
@kiper09 a po co on jak Balde bardzo dobrze gra a i Martin jako zmiennik wystarczy.Mamy wazniejscie pozycje do wzmocnienia
1
@Popitek12 w strachu
0
Na prawdę nie wiem co musiał mu krzyczeć że dostał aż 9 miesięcy xD
3
Najgorzej...
https://zapodaj.net/plik-n70XOU0y3p
1
Z Inakim tutaj to byśmy dostali z 4 xD Wojtula forma mutant
0
Szczęsny,Araujo i Balde absolutni szefowie w tym meczu.Rapha też na plusik ale mniejszy,ogólnie mega wykonana robota przez druzyne.Teoche farta było ale gra bez farta gówno warta xD Oby teraz w rewanżu było spokojniej
VeB
1
W psg nic się nie zmienia,dalej gen frajerstwa tam jest xD
0
@DonAndrzejos tacy Kibice jak ty gardza tym klubem
0
@Faro Marnujesz się tutaj na la bambie xD
1
@Popitek12 kiedyś będzie ale kiedy to nie wiem
2
Tv,laptop i telefon gotowe już sa od 8 rano na ten piękny wieczór
1
@Eklerek ja sobie dobilem tylko do Odegarda i daje sobie spokój,reszta meczy oddalem
0
Takie rzeczy tylko w fc25 xD gość bez oddania strzału zdobywa 2 bramki xD
https://zapodaj.net/plik-lTA0ugn9m8
0
@FcPortoFan1999 @Popitek12 vs @MesQueUnClub96
0
@Eklerek redbull był tylko w pojedynczych wyścigich 4 bolidem w stawce i taki pojedynek przypominam sobie tylko na spa kiedy tak było że lando go nie wyprzedzil
0
@Eklerek bez przesady xD jest jednym z najlepszych w histori ale w Williamsie czy w haasie jak to kiedyś Helmut mówił nie walczyłby o mistrza.Pewnych rzeczy nie przeskoczy takich jak osiagi bolidu
1
@Krzty Hamilton,Piastri,Leclerc i Norris.Chociaz nie wykluczaj też tego że Max nie będzie liczył się w walce o mistrzostwo bo redbull to wielka niewiadoma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SelloutCrowd no widać to było w ostatnim meczu ligowym xD
0
@Sewren122 zawieszony za kartki
0
Szkoda ze tak pozno ale taki sam cyrk zrobili z elastycznym przednimi skrzydłami.W poprzednim sezonie zaczęli sprawdzić jak to wygląda i stwierdzili ze pozwola na to a kilka miesięcy później że jednak tylko do GP Hiszpani zespoły beda mogły ich używać.
2
@Herato Roman kosecki,3 podpowiedź za prosta
3
Taki tam nienormalny 17 latek
1
Może czasami irytować swoimi zagraniami i impotencja pod bramka ale prawda jest taka że za naszego życia nie doczekamy takiego drugiego Polaka,Klasa Robercika.Jedna nie wystawiona setka do Raphini tego nie zmieni :)
0
Piekny Pedri,miejmy nadzieję że obok zdobytych pucharów to odzyskanie tego magika jest też największym sukcesem Flicka i jego sztabu w tym sezonie