10

@Aragorn33 konfa kłamie? Ja w szoku
xD

0

@Eklerek w 4-4-2 zmiescilbys ich wszystkich

1

@Mitch_Atleta Messi słaby jest

1

To będzie obowiązek zrobić taką maszynę

0

@mekston No jak w tym sezonie i 2026 redbull będzie odstawał to Max raczej będzie chciał poszukać jakiś innych opcji,chętnych na pewno nie będzie brakowało

0

@kiper09 a po co on jak Balde bardzo dobrze gra a i Martin jako zmiennik wystarczy.Mamy wazniejscie pozycje do wzmocnienia

1


@Popitek12 w strachu

0


Na prawdę nie wiem co musiał mu krzyczeć że dostał aż 9 miesięcy xD

3

1

Z Inakim tutaj to byśmy dostali z 4 xD Wojtula forma mutant

0

Szczęsny,Araujo i Balde absolutni szefowie w tym meczu.Rapha też na plusik ale mniejszy,ogólnie mega wykonana robota przez druzyne.Teoche farta było ale gra bez farta gówno warta xD Oby teraz w rewanżu było spokojniej
VeB

1

W psg nic się nie zmienia,dalej gen frajerstwa tam jest xD

0

@DonAndrzejos tacy Kibice jak ty gardza tym klubem

0

@Faro Marnujesz się tutaj na la bambie xD

1

@Popitek12 kiedyś będzie ale kiedy to nie wiem

2


Tv,laptop i telefon gotowe już sa od 8 rano na ten piękny wieczór

1

@Eklerek ja sobie dobilem tylko do Odegarda i daje sobie spokój,reszta meczy oddalem

0

Takie rzeczy tylko w fc25 xD gość bez oddania strzału zdobywa 2 bramki xD
https://zapodaj.net/plik-lTA0ugn9m8

0

0

@Eklerek redbull był tylko w pojedynczych wyścigich 4 bolidem w stawce i taki pojedynek przypominam sobie tylko na spa kiedy tak było że lando go nie wyprzedzil

0

@Eklerek bez przesady xD jest jednym z najlepszych w histori ale w Williamsie czy w haasie jak to kiedyś Helmut mówił nie walczyłby o mistrza.Pewnych rzeczy nie przeskoczy takich jak osiagi bolidu

1

@Krzty Hamilton,Piastri,Leclerc i Norris.Chociaz nie wykluczaj też tego że Max nie będzie liczył się w walce o mistrzostwo bo redbull to wielka niewiadoma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SelloutCrowd no widać to było w ostatnim meczu ligowym xD

0

@Sewren122 zawieszony za kartki

0


Szkoda ze tak pozno ale taki sam cyrk zrobili z elastycznym przednimi skrzydłami.W poprzednim sezonie zaczęli sprawdzić jak to wygląda i stwierdzili ze pozwola na to a kilka miesięcy później że jednak tylko do GP Hiszpani zespoły beda mogły ich używać.

2

@Herato Roman kosecki,3 podpowiedź za prosta

3


Taki tam nienormalny 17 latek

1


Może czasami irytować swoimi zagraniami i impotencja pod bramka ale prawda jest taka że za naszego życia nie doczekamy takiego drugiego Polaka,Klasa Robercika.Jedna nie wystawiona setka do Raphini tego nie zmieni :)

0


Piekny Pedri,miejmy nadzieję że obok zdobytych pucharów to odzyskanie tego magika jest też największym sukcesem Flicka i jego sztabu w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?