0

@michal26 za Fermina wejdzie olmo,nie wszystko naraz

0

Gavi u nas najlepszy,wpuścić Pedriego za De Jonga i powinna byc lepiej

0

@Popitek12 Rosario

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Golimy frajerów do 0
Vamos Barca!

2

@macio_944 nie wybieram,sram w gacie

1

Niesamowite że za machnięcie ręka albo podrabianie się po nosie jest wieksze kara niz za faul na złamanie nogi xD liga Negreiry hehe

3

@Popitek12 a dzisiaj tylko jednej

3

@Cule1234 wincej pomocników,atak bez rotacji wytrzyma xDD wygląda to jak typowe strzały pismakow

0

@wojopancer łatwe się wylosowało
BR-Martinez
PO-Molina
SO-Otamendi
SO-Martinez
SO-Romero
LO-Taglafico
SP-Fernandez
SP-Paredes
SP-De Paul
N-Martinez
N-Messi

0

@Gronek zwykły taniec xD a ty dramatyzujesz jakbyś zobaczył pierwszy raz dwóch ludzi którzy tańczą xD

3


Złoto hahaha

1


No i prawidłowe zachowanie Lewisa haha

2

@lithotripter oczywiście że był ale niektórzy i tak muszą się spłakać

1

Oho już widziałem komentarze po 1 odcinku the last of us że niepotrzebnie wpychają wątek homoseksualny,oczywiście chodzi o wątek Ellie i Diny XDDDD pokolenie płatków śniegu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston jeżeli ma wygrać ktoś z McLarena mistrza to niech to będzie Oscar,lepszy kierowca i bardziej ogarnięty po za torem.Szkoda tylko tej Australii

2

Ale popracował pięknie uszatek

5


I tak ten czas leci xD

1

Ale McLareny teraz dowalily okrążenia xD

1

@mekston może w Astonie chcieli mieć swój własny system das ale trochę przesadzili xD

5

Pierwszy półfinał od 2019,masakra i to pokazuje w jakie szambo w tym klubie się odbywało ale miejmy nadzieję że ten sezon i następne z Hansim na czele wynagrodzą nam te ciężkie czasy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fati strzelający na 5-0 ale to byłaby historia xDDDD

0

Chyba już można powiedzieć że jesteśmy w półfinale hehehe Vamos

0

Holenderska parówa nie widzi takie pchnięcia xD

1

No i pięknie,strzelić im jeszcze ze 2 i będzie spokój

0

@Xxxbarca4ever no sezon temu byliśmy przecież xD

1

Dobra,trzeba odjebać jakie szmanskie rytuały żeby stream się nie zacinał,nie po to nie płacę żeby się zacinał ehh

0


Aj jak zobaczyłem że tlou trenduje to myślałem że może 3 cześć gierki zapowiedzieli ale serial też może być spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?