MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 za Fermina wejdzie olmo,nie wszystko naraz
0
Gavi u nas najlepszy,wpuścić Pedriego za De Jonga i powinna byc lepiej
0
@Popitek12 Rosario
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Golimy frajerów do 0
Vamos Barca!
2
@macio_944 nie wybieram,sram w gacie
1
Niesamowite że za machnięcie ręka albo podrabianie się po nosie jest wieksze kara niz za faul na złamanie nogi xD liga Negreiry hehe
3
@Popitek12 a dzisiaj tylko jednej
3
@Cule1234 wincej pomocników,atak bez rotacji wytrzyma xDD wygląda to jak typowe strzały pismakow
0
@wojopancer łatwe się wylosowało
BR-Martinez
PO-Molina
SO-Otamendi
SO-Martinez
SO-Romero
LO-Taglafico
SP-Fernandez
SP-Paredes
SP-De Paul
N-Martinez
N-Messi
0
@Gronek zwykły taniec xD a ty dramatyzujesz jakbyś zobaczył pierwszy raz dwóch ludzi którzy tańczą xD
3
Złoto hahaha
1
No i prawidłowe zachowanie Lewisa haha
2
@lithotripter oczywiście że był ale niektórzy i tak muszą się spłakać
1
Oho już widziałem komentarze po 1 odcinku the last of us że niepotrzebnie wpychają wątek homoseksualny,oczywiście chodzi o wątek Ellie i Diny XDDDD pokolenie płatków śniegu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston jeżeli ma wygrać ktoś z McLarena mistrza to niech to będzie Oscar,lepszy kierowca i bardziej ogarnięty po za torem.Szkoda tylko tej Australii
2
Ale popracował pięknie uszatek
5
I tak ten czas leci xD
1
Ale McLareny teraz dowalily okrążenia xD
1
@mekston może w Astonie chcieli mieć swój własny system das ale trochę przesadzili xD
5
Pierwszy półfinał od 2019,masakra i to pokazuje w jakie szambo w tym klubie się odbywało ale miejmy nadzieję że ten sezon i następne z Hansim na czele wynagrodzą nam te ciężkie czasy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fati strzelający na 5-0 ale to byłaby historia xDDDD
0
Chyba już można powiedzieć że jesteśmy w półfinale hehehe Vamos
0
Holenderska parówa nie widzi takie pchnięcia xD
1
No i pięknie,strzelić im jeszcze ze 2 i będzie spokój
0
@Xxxbarca4ever no sezon temu byliśmy przecież xD
1
Dobra,trzeba odjebać jakie szmanskie rytuały żeby stream się nie zacinał,nie po to nie płacę żeby się zacinał ehh
0
Aj jak zobaczyłem że tlou trenduje to myślałem że może 3 cześć gierki zapowiedzieli ale serial też może być spoko