11


Piekna gra

0

@Peciak czyli to ambasada jest za to odpowiedzialna,jaki mieli cel? Chcieli przejąć stronę może xD

1


Dziwne ze dopiero teraz takie coś wprowadzaja

0

@tomcias10 miałem Schmeichela ale teraz używam Alisson bo Peter mnie wkurwił w 1 meczu

1

@Colin94 bo niestety nie ma innej gry na rynku a człowiek lubi sobie pograć

0

Jestem tylko po 3 meczach w Fut champions i widzę że w tym tygodniu będą niezle jaja z bramkarzami,3 mecze i 3 wylewy mojego czy mojego przeciwnika bramkarza.

5


Kacper Sztuka w f3,w końcu oficjalnie.Teraz trzeba trzymać kciuki żeby się osiągal jak najlepsze wyniki

0

@gumaz badam się regularnie,także polecam wam też się badać regularnie

2


Ale beznadziejna nazwa xD chociaż i tak nikt nie będzie wymawial pełnej nazwy ale i tak slaba

2

@PatrychoO pieniądz jest najważniejszy dla ea,ziobro zaskoczenia

1


Ile ja bym dał za trafienie takiej Hansen czy Smith

1

@Zoker genialny zawodnik i niestety okradziony ze złotej piłki w 2013

0

@tristan87 no widzisz a już jest w tym najlepsza

4


Zdecydowanie najbardziej irytująca osoba na Twitterze w 2024 i to zdecycydowanie

0


Malowanie McLarena na sezon 2024.Troche nudne już to malowanie tak jak malowanie RB,fajnie by było jakby wrócili do takiego malowania jakie mieli np w 2007 czy 2008

0

@TheNekro94 nie ogladalem

0

@takisobiektos wiem ale i tak beka

0


Co tu robi Alisson,Theo i Leo xD

0


Spore zaskoczenie

1

@FcPortoFan1999 no właśnie,że Lapcio jeszcze na to nie wpadł to nie wiem xD

0

To jak nie Mourinho to może Zidane na pół roku? Wyklaszcze nam LM i odejdzie jako człowiek z sukcesami u nas

0


2023 to taki hit xD Perez ma szczęście że RB nie miał kogo za niego wsadzić kto byłby w stanie regularnie stawiać na podium

0

Jeszcze wczoraj patalachy z feyenordu zepsuli kupon na 3 stówki,ciężki dzień wczoraj byl

0

@Striker syn też nie lepszy bo może kupować of takich właśnie typiar

6


Polska Ice spice xD każdy kto chodzi na takie gówno powinien być zamykany w psychiatryku

4


To juz jest ten sam poziom co alkoholicy i narkomani xD

0

https://x.com/FUTZONEFIFA/status/1746279320358732166
Śmieszne,pewnie toty dostanie Alisson mimo że niczego nie wygrał zamiast Mareczka który był kluczowa postacią przy naszym mistrzostwie i najebał czystych kont jak pojebany

0

@michal26 odnosze się do wpisu tego papieża

0

@michal26 ja widziałem taki filmik ale to trzeba nie żyć w swojej bańce prawicowej i nie być debilem

1

@Chucky tyle kosztuje bo jest ściągana z ameryki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?