MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niezły ten Manaj
5
@amanter
Będzie. Czemu nie :)
0
@Dundersztyc
Wcale nie. Zalezy jak to rozumiec. W moim mniemaniu ten mecz nam nie wyszedl :)
1
@Songo91
A to my jestesmy jakimis ogorkami z zaplecza ligi czy co? To, że jakis tam mecz kiedys nam z nimi nie wyszedl, to nie znaczy, że caly czas tak bedzie. Ludzie, wiecej wiary!
2
@patrykzmc2000
Da, ale ja sie na tym zbytnio nie skupiam. Zaczynam rozgrywki totalnymi ogorkami z 3 albo 4 lig. Wiec i tak na poczatku nie znam tam zadnych pilkarzy :) Juz mnie nie bawi gra silnymi zespolami, bo jest poprostu za łatwa.
0
@patrykzmc2000
Co Ty, ja nie lubie co roku zmieniac, bo raz, że nie zdąże sie nacieszyc aktualna wersją - gram duuużo, mnóstwo sezonów, różnymi klubami, a jak wiemy, to dużo czasu zajmuje, a druga sprawa, to kupując co dwie-trzy edycje widać więcej zmian w grze = większa frajda :)
0
Malta - Cypr jak narazie 3:0. Spora niespodzianka.
0
@escarabajo
Najmocniej Cię przepraszam :D Przeczytałem - Oby lepiej niż w Torino w zeszłym sezonie :) Pomyslalem, że może byl tam już na wypozyczeniu czy cuś :)
0
@escarabajo
Nie radzil sobie?
0
@escarabajo
Brekalo... Kolejna gwiazda z FMa :) Ciekawe jak sie spisze w Torino.
3
@PatrykBarca
Żadnych Francuzów :) Wystarczy.
4
@Patrykl145
Ja bym chciał aby Fati już nie złapał kontuzji i żeby wystrzelił znów z formą. Podobnie Cou i Dembele. Wtedy byłoby pięknie :) Wierzę w to.
0
@Gaz
Mam podobne podejście. Również liczę, że Mingueza, że się rozwinie. Ma do tego predyspozycje. Ja w niego wierzę.
4
@against_modern_football
Ci co grają w FMa wiedzą na pewno ;)
1
@Transu96
Też mimo wszystko sie zawiodlem, ale jeszcze go nie skreślajmy.
2
@Dojaar
Za 30 mln. to z pocałowaniem ręki.
0
Co tam u Wague? Wiadomo kiedy wraca do treningów?
3
@gaq
Skoro pytasz, to odpowiem - Messiego. Przy całej mojej sympatii do Depaya :)
2
Dobra, czas chyba załączyć meczyk PSG, bo to juz chyba lada moment... :)
1
@333tricampeones333
W FMie wymiata :)
1
@Patriskos
A Arsenal na ostatnim ;)
0
@Zieliniak
Mnie to przeraża jak widze tu tylu wiecznie narzekających i niezadowolonych ludzi :) Smutne musi być takie życie :)
0
Gdzie dzisiaj poznym wieczorem mogę obejrzec obszerny skrót meczu PSG ?
3
Vamos Roberto, Vamos Lenglet, Vamos Barca!!!
ps. do zupy ta godzina meczu :)
1
@Gwyn
Tylko 3 seriale sposrod prawie 50 obejrzanych ocenilem 10/10, jednym z nich jest Peaky Blinders :)
3
@BarcaInfo
Nogi nastolatka vs nogi mężczyzny :) Kolosalna różnica.
2
@Szreko @Kgorecki2500
Dziękuję chłopaki za opinie.
Pozdrowionka!
0
@Kgorecki2500 @Szreko
A The Boys ? Który lepszy ?
2
Serial THE MANDALORIAN faktycznie taki dobry ?
Który lepszy The Boys czy The Mandalorian ?
0
Williams Jr. syn Inakiego Williamsa :)