2

Niezły ten Manaj

5

@amanter
Będzie. Czemu nie :)

0

@Dundersztyc
Wcale nie. Zalezy jak to rozumiec. W moim mniemaniu ten mecz nam nie wyszedl :)

1

@Songo91
A to my jestesmy jakimis ogorkami z zaplecza ligi czy co? To, że jakis tam mecz kiedys nam z nimi nie wyszedl, to nie znaczy, że caly czas tak bedzie. Ludzie, wiecej wiary!

2

@patrykzmc2000
Da, ale ja sie na tym zbytnio nie skupiam. Zaczynam rozgrywki totalnymi ogorkami z 3 albo 4 lig. Wiec i tak na poczatku nie znam tam zadnych pilkarzy :) Juz mnie nie bawi gra silnymi zespolami, bo jest poprostu za łatwa.

0

@patrykzmc2000
Co Ty, ja nie lubie co roku zmieniac, bo raz, że nie zdąże sie nacieszyc aktualna wersją - gram duuużo, mnóstwo sezonów, różnymi klubami, a jak wiemy, to dużo czasu zajmuje, a druga sprawa, to kupując co dwie-trzy edycje widać więcej zmian w grze = większa frajda :)

0

Malta - Cypr jak narazie 3:0. Spora niespodzianka.

0

@escarabajo
Najmocniej Cię przepraszam :D Przeczytałem - Oby lepiej niż w Torino w zeszłym sezonie :) Pomyslalem, że może byl tam już na wypozyczeniu czy cuś :)

0

@escarabajo
Nie radzil sobie?

0

@escarabajo
Brekalo... Kolejna gwiazda z FMa :) Ciekawe jak sie spisze w Torino.

3

@PatrykBarca
Żadnych Francuzów :) Wystarczy.

4

@Patrykl145
Ja bym chciał aby Fati już nie złapał kontuzji i żeby wystrzelił znów z formą. Podobnie Cou i Dembele. Wtedy byłoby pięknie :) Wierzę w to.

0

@Gaz
Mam podobne podejście. Również liczę, że Mingueza, że się rozwinie. Ma do tego predyspozycje. Ja w niego wierzę.

4

@against_modern_football
Ci co grają w FMa wiedzą na pewno ;)

1

@Transu96
Też mimo wszystko sie zawiodlem, ale jeszcze go nie skreślajmy.

2

@Dojaar
Za 30 mln. to z pocałowaniem ręki.

0

Co tam u Wague? Wiadomo kiedy wraca do treningów?

3

@gaq
Skoro pytasz, to odpowiem - Messiego. Przy całej mojej sympatii do Depaya :)

2

Dobra, czas chyba załączyć meczyk PSG, bo to juz chyba lada moment... :)

1

@333tricampeones333
W FMie wymiata :)

1

@Patriskos
A Arsenal na ostatnim ;)

0

@Zieliniak
Mnie to przeraża jak widze tu tylu wiecznie narzekających i niezadowolonych ludzi :) Smutne musi być takie życie :)

0

Gdzie dzisiaj poznym wieczorem mogę obejrzec obszerny skrót meczu PSG ?

3

Vamos Roberto, Vamos Lenglet, Vamos Barca!!!

ps. do zupy ta godzina meczu :)

1

@Gwyn
Tylko 3 seriale sposrod prawie 50 obejrzanych ocenilem 10/10, jednym z nich jest Peaky Blinders :)

3

@BarcaInfo
Nogi nastolatka vs nogi mężczyzny :) Kolosalna różnica.

2

@Szreko @Kgorecki2500
Dziękuję chłopaki za opinie.

Pozdrowionka!

0

@Kgorecki2500 @Szreko

A The Boys ? Który lepszy ?

2

Serial THE MANDALORIAN faktycznie taki dobry ?

Który lepszy The Boys czy The Mandalorian ?

0

Williams Jr. syn Inakiego Williamsa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?