2

@LaminekYamal
W lutym możemy grać tylko lepiej, bo nie uwierzę, że można gorzej, więc jestem dobrej myśli i mam pozytywne odczucia ;)

2

Przykro się na patrzy.

0

@Lanosss
Na Barcę to już nie potrzebuje strumyka, bo przejmuje telewizor w salonie i nie ma gadania :) Co do Juve, to tak średnio mnie interesuje, ale dzięki.

0

@Lanosss
Aaa to już po meczu, pooglądane :)))

Niemniej dzięki za info. Nie wiedziałem, że się coś zmieniło. Z dobry miesiąc tam nie wchodziłem.

0

Strumyk już nie działa? Chciałem sobie włączyć na kompie mecz Arsenalu, niestety tv okupują dzieciaki i zostane dopuszczony dopiero na mecz Barcy :)

0

@against_modern_football
Ale tu nikogo nie obchodzi co marnowal grając dla klubu w Brazylii :) Ty przyrównujesz Lewego z Barcelony do Roque z Barcelony, co jest bez sensu. Ludzie mają dość pudel Lewego w Barcelonie i go za to słusznie ganią, natomiast Roque zmarnował dopiero pierwsza sutuacje więc siłą rzeczy ma większy kredyt zaufania ;)

1

@against_modern_football
Lewy marnuje na potęgę mnóstwo razy, Roque po raz pierwszy, więc nie ma co porównywać.

5

Tragedia. Xavi jak ma Barcę w sercu, to dla dobra klubu powinien złożyć wypowiedzenie.

1

@DaPidejpi
Nazywaj sobie to jak chcesz, bo tyle w internecie możesz :)

0

@Krzysztof1987
Taki tam czesto stosowany przeze mnie skrót od treat ;)

0

@gumaz
Zdecydowanie bardziej preferuje zero. Dla mnie sto razy lepsza. Zwykła jest dla mnie za słodka i szybko mnie muli. Tak czy inaczej często coli nie pijam i preferuje wodę gazowana, ale jak chce sobie zrobić trita, to chętnie kupuje właśnie cole zero.

1

@Lionel_Messi10
Wiem, że dla jaj, ja też pół żartem odpisałem ;)

Pzdr.

1

@Lionel_Messi10
Byczku, tekst znam i szanuje, bo sie na tym (zipach) m.in. wychowalem, ale nie wiem czy Ci dawać zielone, bo ja w nos nie wale już lat naście ;) Każdy może to źle zrozumieć gdybym dał Ci teraz zielone, rozumiesz o co mi chodzi :) Tym niemniej jednak czasami mi się teskni za cocolino i gdybym miał teraz odpowiednie towarzystwo jak sprzed lat, to kto wie, może jeszcze dałbym się namówić, bo wszystko jest dla ludzi z rozumem :) To tak nawiasem mówiąc oczywiscie haha

Wzajemnie szczęśliwego...

1

@gumaz
Nie wiem czy Ci dawać herba czy nie, bo ja to nie lubię tych co na sile chcą umoralniać świat i jestem po drugiej stronie barykady, ale oczywiscie zyczenia sa dla wszystkich, nawet dla tych przeróżnych dziwaków ;)

2

Już po obiadku, to można sobie pierwszą szklaneczkę nalać, tak aby przygotowania do wieczorka szły nieco przyjemniej ;)

Życze Wam moi drodzy aby nasza ukochana jej wysokość FC Barcelona zapewniła sobie jakieś tytuły w nadchodzącym mam nadzieję lepszym dla nas kibiców roku! Aby ta gra była nieco ciut przyjemniejsza dla oka :)

Dużo zdrowia oraz miłej zabawy koledzy i koleżanki.

0

@Muszynianka
Filmweb m.in. ma taką opcję

3

@Faro
Ja spotykam niedoszłego złowrogiego mordercę stosunkowo dość czesto, bo od nastu juz lat za każdym razem rano przed okresem - moja uroczą żonkę ;)

2

@michal26 @Ptasior @SonBarcaGokuComeBack
Po pierwszych czterech odcinkach wczorajszego wieczoru, czterech liter mi nie urwało. Jest dokładnie tak jak napisał @Bobo25, z tym, że dialogi bym powiedział, że są bardziej słabe, niz takie sobie, a ja preferuje ciut bardziej wyszukaną gadanine ;) No i średnio mi podchodzi aktor grający Reachera. Za bardzo moim zdaniem przerysowany i do tgo typowy aktor jednej miny. No nic zobaczymy co będzie dalej. Na zajutrz po nocy sylwestrowej będę kontynuował, moze sie bardziej wciagne. A tak jeszcze nawiasem mówiąc coś ostatnio nie mogę trafić na Amazonie dobrego serialu, który by mnie mocno wkręcił. Jedynie Bosch był ok, choć do wybitnej produkcji brakowało baaardzo dużo i często zasypiałem na wielu odcinkach :) Nie dokończyłem za to tez polecanej tutaj produkcji - Jacka Ryana. Z nieco bardziej odległych seriali najprzyjemniej mi się oglądało Terror, nie wliczając oczywiście takich klasyków jak Fargo itd.

0

Serial Reacher ma jakąś sensowną fabułę, dobre dialogi, czy tylko sie strzelają i w mordę leją?

1

@Popitek12
Vini, Courtois, Reguilon

0

@PawkoFCB
Dzięki za info.

0

@dadan1990
Chyba jednak do TPS wychodził Załęcki. Ja pytam o ten wcześniejszy kawałek :)

0

@dadan1990
Dzięki kolego, później sprawdze czy to ten kawałek.

0

Co to był za kawałek co wychodzil do niego Wielki Bu ?

1

@AFA90

Jednak nie dałem rady dokończyć nowego Predatora, w sensie dokończyłem, ale od połowy lecialem na tzw. suwaku przewijaku. Dla mnie osobiście słaby film, ale rozumiem też, że innym ludziom mógł się podobać, zwłaszcza fanom tego typu produkcji. Ja jednak preferuje niecą głębszą i przyziemną fabułę ;)

2

@AFA90
No właśnie też nie jestem, ale czasami lubię się odmulić tego typu produkcjami.

2

Predatora Prey mogę oglądać jak nie widziałem poprzednich części czy seria jest jakoś ze sobą powiązana? Zatrzymalem się na predatorze z 87r. ;)

1

@Mario96w
Oglądaj. Uwielbiam gościa :)

2

Nowy material Rafała Rutkowskiego petarda. Płakałem ze śmiechu aż mnie moja z wyra wygoniła :D Polecam stand up. Tylko ostrzegam, być moze nie każdemu jego humor przypadnie do gustu, ja w każdym razie leżałem i kwiczałem ;)

10

Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców jej królewskiej mości FC Barcelony, niech będzie pochwalona! Bawcie się dobrze, zdrówka, radości i spełnienia marzeń! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?