MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ilicic co gra zawody, to glowa mala!
0
Ale gol atalanty!
2
Co to za bomba transferowa na horyzoncie? Daj Bóg Lauturo albo Wernera.
0
@IronSanHybrid
Nie mialem pojecia, ze taka gala w ogole ostnieje.
0
@student97r
Statystyki ktory ma lepsze? Bylem wielkim fanem MJ, ogladalem wtedy NBA z zapartym tchem. Pozniej kompletnie zrezygnowalem z ogladania koszykowki.
0
Lewy nowa cieszynka?
2
Valverde Out!! A niee, czekaj...
2
Co sie stalo z de jongiem?
0
Specjalnie na ten mecz czekalem z odpaleniem nowego telewizora.
0
Słabiutko to wygląda. Baaardzo słabiutko.
1
@Vane
Przykre ale prawdziwe.
0
Czemu artek nie strzelal ???
0
@Barcelismo
Po 6 min to stwierdzasz? Bez jaj.
0
@DaPi
Na dobrym sprzęcie zawsze mnie niszczyło wejście z kawałka Smile (Paffendorf). To był hicior...
Przebomba!!!
7
Nie chce ktos sie pozbyc lego? Chetnie odkupie. W szczególnosci o ludziki mi chodzi, ale zestawy, czy same klocki tez mnie interesują.
Z moim starszym synkiem (5 lat) uwielbiamy Lego, mamy juz spora kolekcje, za kilka mc wybieramy sie na wystawe.
1
@olejtm
Mucha, zdecydowanie.
0
@Colon
Dla mnie bomba, w koncu ogladne mecz w spokoju, bez dzieci.
0
@klemens100
Wlasnie uzytkuje Dysona. Nie chce tego.
@Odesseiron
Tez mam blabladola :)
@Gappeq
To nie jest glupi pomysl.
0
Kuzwa mac, czy ja mam pecha do odkurzaczy, czy cos innego, tego nie wiem, w kazdym razie kupilem juz 4 odkurzacz w ciagu 7 czy 8 lat (kazdy polecany przez "fachowców" w sklepie) i każdy moge o kant tyłka rozbić. Miele to ja już nie chce wiecej na oczy widziec. Macie cos co sobie chwalicie i naprawde dobrze odkurza ? Posiadam w domu psa dzieci i żone.
6
Patrząc na te nazwiska utwierdzam sie w przekonaniu, że my na sile chcemy byc drugim Milanem/Man Utd. Ewidentnie do tego zmierzamy. Przykre to jak cholera.
3
@Artuuuuur
W punkt kolego. Nic dodać, nic ująć.
4
@Suzu
Statystyki jakies tam ma, ale pech chcial, ze ogladalem sporo meczy z jego udzialem w ktorych gral jak jakas niedorajda/łamaga/ciamajda. Marnowal takie okazje, że głowa mała. Dla mnie osobiscie bardzo Irytujący zawodnik.
6
Zaczne chodzic do kościoła,byle nie Giroud! Błagam!
0
@Jordi10
Wyszli calo z tego wypadku?
0
@koziar
Mowisz i masz ;)
0
Genialna przemowa/motywacja pod świetny podkład.
Filmik już jest stary, pewnie wielu z Was go już widziała, ale warto sobie to odtworzyć jeszcze raz. Za kazdym razem kiedy go ogladam, to mam ciary na plecach.
0
@Gitarkafcb
Mnie tam do niczego niepotrzebny. Telewizor ma byc telewizorem, niepotrzebne mi sa funkcje smart. Ma miec piekny obraz i tyle.
Ps fajnie, ze ten tv wspiera kabel hdmi 2.1, do PS5 bedzie jak znalazł.
0
Pozwole sobie sie pochwalic, bo strasznie sie ciesze, a pare osob mi tutaj pomagalo w wyborze telewizora - kurier mi przywiózł dzisiaj LG Oled C9 65" :)))))
Dzieki koledzy i koleżanki za pomoc!
0
I jak tam koledzy, FM 20 lepszy od 19 czy porownywalny ? Gdzie sa najbardziej widoczne zmiany?
0
@Gappeq
Dzieki za informacje. Napewno skorzystam.