1

Ilicic co gra zawody, to glowa mala!

0

Ale gol atalanty!

2

Co to za bomba transferowa na horyzoncie? Daj Bóg Lauturo albo Wernera.

0

@IronSanHybrid
Nie mialem pojecia, ze taka gala w ogole ostnieje.

0

@student97r
Statystyki ktory ma lepsze? Bylem wielkim fanem MJ, ogladalem wtedy NBA z zapartym tchem. Pozniej kompletnie zrezygnowalem z ogladania koszykowki.

0

Lewy nowa cieszynka?

2

Valverde Out!! A niee, czekaj...

2

Co sie stalo z de jongiem?

0

Specjalnie na ten mecz czekalem z odpaleniem nowego telewizora.

0

Słabiutko to wygląda. Baaardzo słabiutko.

1

@Vane
Przykre ale prawdziwe.

0

Czemu artek nie strzelal ???

0

@Barcelismo
Po 6 min to stwierdzasz? Bez jaj.

0

@DaPi
Na dobrym sprzęcie zawsze mnie niszczyło wejście z kawałka Smile (Paffendorf). To był hicior...



Przebomba!!!

7

Nie chce ktos sie pozbyc lego? Chetnie odkupie. W szczególnosci o ludziki mi chodzi, ale zestawy, czy same klocki tez mnie interesują.

Z moim starszym synkiem (5 lat) uwielbiamy Lego, mamy juz spora kolekcje, za kilka mc wybieramy sie na wystawe.

1

@olejtm
Mucha, zdecydowanie.

0

@Colon
Dla mnie bomba, w koncu ogladne mecz w spokoju, bez dzieci.

0

@klemens100
Wlasnie uzytkuje Dysona. Nie chce tego.

@Odesseiron
Tez mam blabladola :)

@Gappeq
To nie jest glupi pomysl.

0

Kuzwa mac, czy ja mam pecha do odkurzaczy, czy cos innego, tego nie wiem, w kazdym razie kupilem juz 4 odkurzacz w ciagu 7 czy 8 lat (kazdy polecany przez "fachowców" w sklepie) i każdy moge o kant tyłka rozbić. Miele to ja już nie chce wiecej na oczy widziec. Macie cos co sobie chwalicie i naprawde dobrze odkurza ? Posiadam w domu psa dzieci i żone.

6

Patrząc na te nazwiska utwierdzam sie w przekonaniu, że my na sile chcemy byc drugim Milanem/Man Utd. Ewidentnie do tego zmierzamy. Przykre to jak cholera.

3

@Artuuuuur
W punkt kolego. Nic dodać, nic ująć.

4

@Suzu
Statystyki jakies tam ma, ale pech chcial, ze ogladalem sporo meczy z jego udzialem w ktorych gral jak jakas niedorajda/łamaga/ciamajda. Marnowal takie okazje, że głowa mała. Dla mnie osobiscie bardzo Irytujący zawodnik.

6

Zaczne chodzic do kościoła,byle nie Giroud! Błagam!

0

@Jordi10
Wyszli calo z tego wypadku?

0

@koziar
Mowisz i masz ;)

0

Genialna przemowa/motywacja pod świetny podkład.



Filmik już jest stary, pewnie wielu z Was go już widziała, ale warto sobie to odtworzyć jeszcze raz. Za kazdym razem kiedy go ogladam, to mam ciary na plecach.

0

@Gitarkafcb
Mnie tam do niczego niepotrzebny. Telewizor ma byc telewizorem, niepotrzebne mi sa funkcje smart. Ma miec piekny obraz i tyle.

Ps fajnie, ze ten tv wspiera kabel hdmi 2.1, do PS5 bedzie jak znalazł.

0

Pozwole sobie sie pochwalic, bo strasznie sie ciesze, a pare osob mi tutaj pomagalo w wyborze telewizora - kurier mi przywiózł dzisiaj LG Oled C9 65" :)))))

Dzieki koledzy i koleżanki za pomoc!

0

I jak tam koledzy, FM 20 lepszy od 19 czy porownywalny ? Gdzie sa najbardziej widoczne zmiany?

0

@Gappeq
Dzieki za informacje. Napewno skorzystam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?