16


Dobrze gada, polać mu

2

Tak czy siak klasyk z baddie na trybunach trzeba wygrać

2

Patrząc na obraz meczu świetny wynik

1

@majkiii @Popitek12 akurat nigdy się nie rozbiera co by drip był

8

@Jakchcesz zakola to raczej faktycznie duży minus, natomiast badania co do budowy ciała absolutnie nie wskazują na jednoznaczną preferencję wyrzeźbionej sylwetki

1

@Zoker najważniejsze pytanie to w jakim składzie

0

@BorzyKrzys i jeszcze to więzienie za odmowę służby w Wietnamie

7

Kto głosował na Trzaskowskiego to lamus. POzdrawiam.

1

1

@Ilka Trochę kiedyś oglądałem, ale generalnie ja zawsze miałem wrażenie, że to taki typowy serial dla fajnopolaków

2

@Kgorecki2500 u mnie też dodatki na biało

1


No tak średnio bym powiedział

0

@RosjaninBut to farbowanie włosów też jest złe?

11

Naszła


15

Wygląda na świetny skład. Oby Lewy zagrał jak ostatnio

12


#HejtNiszczyŻycie

0

@Nazio_87 tak widziałem dużo fejkow w życiu

10

To chyba jest TOP3 asyst za Flicka


0

@Encore Mbappe dostał jeden xd

3

Bundesliga dzisiaj na remis xd

0

@BezglutenowyPedri Ja tam ich lubię. Podobnie jak trzy z czterech pozostałych wymienionych przez ciebie klubów

2

@Eklerek uważaj bo to główna przyczyna utonięć

3


@Bolton opinia

2

@Rastafarnianin Też tak myślałem dopóki żona nie spotkała się z moją dziewczyną

12


@VegetaPolska czasem jednak warto o wiek spytać

1

@Ramos9248 Wiele rzeczy. Ostatnio nieironicznie depresja mnie skłoniła do powrotu do ćwiczeń

1

@Ramos9248 Chęci, a motywacja to jednak trochę inne rzeczy.

2

@July_6_BcN Picie kawy to u mnie głównie na problemy z wydalaniem się nadaje, a lemoniada i niektóre piwka to w zasadzie to samo

7


Tak trzeba żyć

1

@Criss18Barca no bo tak jest xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?