MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Dobrze gada, polać mu
2
Tak czy siak klasyk z baddie na trybunach trzeba wygrać
2
Patrząc na obraz meczu świetny wynik
1
@majkiii @Popitek12 akurat nigdy się nie rozbiera co by drip był
8
@Jakchcesz zakola to raczej faktycznie duży minus, natomiast badania co do budowy ciała absolutnie nie wskazują na jednoznaczną preferencję wyrzeźbionej sylwetki
1
@Zoker najważniejsze pytanie to w jakim składzie
0
@BorzyKrzys i jeszcze to więzienie za odmowę służby w Wietnamie
7
Kto głosował na Trzaskowskiego to lamus. POzdrawiam.
1
@PatrychoO
1
@Ilka Trochę kiedyś oglądałem, ale generalnie ja zawsze miałem wrażenie, że to taki typowy serial dla fajnopolaków
2
@Kgorecki2500 u mnie też dodatki na biało
1
No tak średnio bym powiedział
0
@RosjaninBut to farbowanie włosów też jest złe?
11
Naszła
15
Wygląda na świetny skład. Oby Lewy zagrał jak ostatnio
12
#HejtNiszczyŻycie
0
@Nazio_87 tak widziałem dużo fejkow w życiu
10
To chyba jest TOP3 asyst za Flicka
0
@Encore Mbappe dostał jeden xd
3
Bundesliga dzisiaj na remis xd
0
@BezglutenowyPedri Ja tam ich lubię. Podobnie jak trzy z czterech pozostałych wymienionych przez ciebie klubów
2
@Eklerek uważaj bo to główna przyczyna utonięć
3
@Bolton opinia
2
@Rastafarnianin Też tak myślałem dopóki żona nie spotkała się z moją dziewczyną
12
@VegetaPolska czasem jednak warto o wiek spytać
1
@Ramos9248 Wiele rzeczy. Ostatnio nieironicznie depresja mnie skłoniła do powrotu do ćwiczeń
1
@Ramos9248 Chęci, a motywacja to jednak trochę inne rzeczy.
2
@July_6_BcN Picie kawy to u mnie głównie na problemy z wydalaniem się nadaje, a lemoniada i niektóre piwka to w zasadzie to samo
7
Tak trzeba żyć
1
@Criss18Barca no bo tak jest xd