0

ahh ta nasza skutecznośc :(

0

nwm czy na naszym skrzydle gra Munir czy Roberto ;)

0

Roberto z przodu deklasuje Munira

1

Roberto w ataku daje rade ale Adriano to .... Niech Alba szybko wraca :)

0

Adriano jest cieniem samego siebie dzisiaj

4

Neymar nie umie strzelac karnych to widac, żeby strzelac z krótkiego rozbiegu lub ''przyczajki'' to trzeba umiec

3

czemu karnych nie strzela Suarez? w liverpoolu robił to rzadko (grał z Gerrardem) ale nigdy nie widziałem by spudłował

0

Dzis od Munira lepiej Busi gra w ofensywie

0

Mam nadzieje że ten gol oznacza przełamanie sie Luisa ;)

0

Jest gol! Oby teraz powrócił suarez jakiego znamy ;)

0

Za Messiego powinien wejśc Iniesta jego drybling mógłby sporo wnieśc do gry z takim zawodnikami jakich ma Las palmas ;)

2

Suarez zagubiony tak samo jak w meczu z celtą

1

ja nie wymagam tylko taki wynik bym chciał ;)

0

Cordoba też grała piątką obrońców ;)

0

niech wyjdzie wyjściowy skład i bedzie la manita

0

Mam nadzieje że nasi sie po nich przejadą tak z co najmniej 6-0 i odzyskają pewnośc siebie, która przyda sie w nastepnych meczach ;)

0

Mam nadzieje ze nasi rozstrzelają Las Palmas i odzyskają pewnośc siebie

0

Panowie gonimy wynik ;)

0

w końcu coś gramy :D

0

Szkoda tej bramki na 2-0 gdyby nie ona to można by to odrobic a tak to z tak grającym MSN raczej nie sądze ;)

0

w końcu jakaś akcja

0

Czemu Alba nie gra?

0

mamy Inieste i jego dryblingi

1

3 pkt nasze i o tym meczu można zapomniec

0

Pamietam mecz z realem na santiago wygrany 4-3 i tam Messi wykonywał dwa karne i oba wykonał genialnie ;)

0

Messi i jego przerzuty coś Pięknego ;)

0

Adriano na lewej obronie ?

0

Mecz z Levante jest idealną okazją do rozstrzelania sie

0

No i bedą musieli teraz sie młodzi wykazac

1

Teraz szkoda tego Halliovica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?