MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi to zamieszki mają jakiś domyślny kolor skóry?
0
@Naker niech żyje wolność
1
@Comentateiro tak w sumie to wszystkie trzy wymienione przez ciebie rzeczy posiadają oddzielne elementy i chyba tylko przy naprawdę szczęśliwej konfiguracji mogą być obecne wszystkie jednocześnie
1
@Pawlak1992 nienawiść wydaje mi się mocno przesadzonym określeniem w odniesieniu do piłki nożnej, często ci nielubiani dostarczają masę emocji (jak choćby Mourinho) więc co najwyżej mógłbym powiedzieć bez którego piłkarza lepiej by się piłka nożna miała i moją kandydaturą jest Casemiro
1
@bary nie no mamy w kraju więcej grup niż tylko pacyfiści i komuniści
1
@zodiak_10 no tak seks z nieletnimi czy przemoc domowa to tam kogo obchodzi ale uczucia urażonych najważniejsza wartość dla ludzi w internecie
1
@fcbarcafan19 a to ciekawe, ale w smaku bardzo słodkie
4
cancel culture znów atakuje
0
@szkutnik91 jeden cukier na inny cukier
0
@Emhyr to już trzeba Bartomeu spytać
1
Szkoda Samuela ale cóż sam zdecydował że mundial ważniejszy, może chociaż on sam jest zadowolony z takiego obrotu spraw
10
@LS dlatego potrzeba dwóch ojców wtedy z zasady prawdopodobieństwo że jeden będzie wzorcem się zwiększa
0
@Kgorecki2500 intepretować możesz sobie jak ci odpowiada jednak dziwne wydaje mi się robienie tego tylko w jednym aspekcie jakim w tym przypadku jest etniczność bohatera a nie w milionie innych jak np. dostępnej technologii, żywieniu, strojach, taktykach militarnych itp.
0
@Kgorecki2500 słynna najważniejsza cecha Vilgefortza to niebycie Hindusem
0
@mordini123 i cyk Panasewicz w studio
6
@adambądkowski93 Serbia też nie stoi najlepiej mimo przewinięcia się wielu zdolnych piłkarzy
3
@JohnnyBarca ten nowy wydawał się lepszy
1
@barcelonaLM spokojnie Musk nazwie następny model Tesli "69" i znów będzie go za co chwalić
1
@Objectivo e tam jeszcze za krótki ten nos u vateusza
0
@JimMorrisonFCB właśnie o to chodzi że one nie decydują jako jedyne https://en.wikipedia.org/wiki/Legacy_preferences
0
@JimMorrisonFCB jak się jest niewolnikiem ideologii liberalnej to jak najbardziej masz rację (inaczej potrzeba uznania, że masa innych rzeczy w zachodnim świecie taka nie jest)
0
@PatrychoO różne rzeczy można powiedzieć o amerykańskiej rekrutacji na uniwersytety ale na pewno nie to że jest równa
0
@maciar oczywiście
0
@maciar cóż jak wiadomo szkoła nie jest najlepszą instytucją świata także takie wpadki mogą się zdarzać najważniejsze to być otwartym na zmianę zdania
0
@Tom0VeB czy ja coś protestuje? co najwyżej to się gdzieś z kimś nie zgadzam i próbuje przekonać do swojego poglądu, natomiast posty które łamią regulamin łamią go niezależnie od mojej opinii w tym temacie
0
@maciar ach te totalitarne zapędy z ustalaniem ile kolorów ma tęcza
0
@Rust_Cohle mówisz tak jakby dyskusje o polityce nie odbywały się tu co 15 sekund, od tego jest La Rambla od rozmów na tematy nie tylko piłkarskie
0
@GeneralXavi za to klub FC Barcelona sobie życzy jak już kolega @michalgajdek wskazywał pod jednym z artykułów gdzie doszło do incydentu kałowego waszej "większości" ;)
0
@Kluivert_P https://www.rp.pl/dobra-osobiste/art1701521-prokuratura-transparent-z-orlem-na-teczowym-tle-nie-zniewaza
https://queer.pl/news/204522/bezzasadne-zatrzymanie-za-teczowe-godlo-opic
obawiam się że interpretacja sądowa prawa jest ważniejsza od twojej
1
@DaPidejpi "Francuzi to takie pipy od zawsze byli"? Kraj z niesamowitą historią ogromu militarnych zwycięstw biorący udział w największej liczbie wojen w Europie od średniowiecza, za Napoleona połową tej Europy władający to największe pipy?