0

@FcPortoFan1999 jak i reszta amerykańskiego systemu to można znaleźć mnóstwo afer, historii wspierania rasizmu i tym podobnych. Plus masa sprzecznych ze sobą kolejnych decyzji właśnie ze względu na zmiany społeczne ale i te w swoim składzie. Praktycznie jedyne co mi się podoba to spójność linii w sprawie wolności słowa w kontekście kwestii zniesławienia i niszczenia amerykańskich symobli narodowych jako wyrazu poglądów, ale zobaczymy czy obecny chory skład i tego nie zmieni.

0

@FcPortoFan1999 wygrał bo sąd najwyższy (wybierany z nadania politycznego) zakazał powtórnego przeliczenia głosów które według obecnego stanu wiedzy dałoby prezydenturę jego przeciwnikowi

0

@FcPortoFan1999 w USA to w 2000 roku mieli dużo większą aferę niż my teraz a moim zdaniem można się cofnąć jeszcze dalej

1

@Arys lepiej niech się o swoją bandę martwi bo nawet pis może zechcieć pozbyć się brauna

0

@FcPortoFan1999 polityka nigdy nie była nie emocjonalna

0

@MesQueUnClub_87 myślę, że woli wieści o nowotworze, pod warunkiem, że są one prawdziwe

4

Pierwsi pisowcy w pace, ziobro może się pożegnać z tym światem, rachonie i telewizje republiki dojeżdżane - Stonoga pewnie z szerokim uśmiechem

1

@LS nie no jeszcze trochę za mało faszystów na zachodzie żeby robić powtórkę z lat 30

1

@esem91 spokojnie już wjechało 20 lat temu i nigdzie się nie wybiera

3

@Rust_Cohle jakie plany działań wobec @MesQueUnClub96?

2

@koksik2700 to nie ma prawa działać u nas, patrząc że w US już jest bardzo słabo

4

@Safrani kolejny przestępca psujący narrację prawicy

1

w sumie to słuchając Czarnka w zetce to można wywnioskować, że PRL to całkiem w porządku ustrój był jak to co się dzieje ostatnio jest jego zdaniem gorsze

1

I te zapowiedzi skarg do organizacji międzynarodowych od ludzi 8 lat nazywających zdrajcami nawet europosłów co nie głosują po ich myśli. Kocham polskę

3

Ciekawe czy do więzienia też Kamiński wszedł z gestem Kozakiewicza

0

@Prorokk cóż takie są wyroki boskie dzieci nienarodzone nie mają możliwości zbawienia a niektórzy widocznie opcji poznania polskiej ortografii

0

Gówniarze Wąsik i Kamiński nie słuchali, a wódz jarek ostrzegał przed odsiadką.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Prorokk może chociaż ortografii by nauczyli

0

@MESSIah16 Powinny być i to w formie małżeństw i z adopcją dzieci. Ale niestety polsce za mało rozumu i godności było dotychczas by to zrealizować.

0

@Jonyx próbuje próbuje ale coś nie chce mi się strona załadować w 1918

1

Jednak tragiczne są to czasy że Polska nawet w obliczu wojny i walki o swoje granice nie potrafi się zjednoczyć.


Mam nadzieję że ten Dmowski z Piłsudskim się jednak dogadają kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Niektórzy mówią że tylko Frenkie ze stałą formą a przecież Romeu też mega stabilny - niebezpieczne straty z ogórkami i z najlepszymi

1

@RoberDzik stary @Luciano99 gdyby nie kontuzje

0

lm nasza /

0

nowy rok stara Barca

2

@AlphaNumeric to jednak sporo poszli do przodu bez stanowskiego

6

@WiernyKibicToJa ja myślę że najlepiej analizować liczbę kompilacji zagrań piłkarza z danza kuduro w tle

0

@Destroyer_of_Worlds xdddddddddddddddddddddddd

0

@tristan87 kibice United: kibicowanie United wcale nie jest stresujące
też kibice United:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?