0

Kiedy będą oceny za mecz??:D dajcie też oceny realu :D

0

ma ktoś linka do powtórki??

0

ma ktoś linka do powtórki bo ja za cholerenie moge znaleść

0

będzie gdześ teraz powtórka??

0

będzie gdzies teraz powtórka??

0

będzie gdześ teraz powtórka??

0

będzie gdzięs teraz powtórka?

0

będze gdzies teraz powtórka??

0

Będzie gdześ teraz powórka??

0

na N nic nie ma?

0

Channel - 76311 narazie jest pięknie :D

0

a nie sorry tylko jeden mecz pauzował xD

0

Busquets nie ma czasem czerwonej kartki??

0

Waśnei zaówiażyłem

0

na mojej transmisji jest wynik 1-1 XD

0

Jak straciliśmy bramke ?? bo mi sie zwiesiło i nie widziałem

0

Zaktualizujcie składy xD

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4ae67ce6f2d64 dobra jakość i genialni komentatorzy xD

0

Haha ja też mam dzisiaj urodziny XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?