0

Wygramy z Realem po pierwsze gramy na camp nou po drugie czterty ostatnie spotkanisa z realem wygrała barca a po trzecie jesteśmy lepsi

0

dlaczego messi na ławce temu że słaby rywal?

0

3-1 dla realu

0

dajcie jakiś link do trnasmisji

0

dajcie jakiś ink z transmisją po polsku

0

Messi strzeli hatttricka

0

dajcie jakieś linki z transmisją najlepiej żeby było po polsku z dobrą jakością

0

jest 1 - 0 dla valenci

0

Dajcie jakieś linki z dobrą jakością najlepiej po polsku i żeby nie cieło dużo

0

messi świetnie to zrobił wraca do formy

0

możecie podesłać linka z transmisją tylko zdobrą jakością i żeby nie cieło najlepiej było by po polsku z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?