3

@draxidox Legancko tego.

0

@gumaz Nie ma problemu, po prostu podam adres sąsiada ;-)

2

@Giwera @Safrani No ja też dzisiaj postawie na "Szukają siebie". Lubię takie refleksyjne filmy.

0

@maroon Dadzą Ci rabat, ale 3+1 na czwarte masło ;D

17

SERIA FILMOWA #32

Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.

Poprzednia część #31
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16593390#comment-16593390

(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Familijny, Film polski, Gangsterski, Wojenny)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Klient"
https://www.filmweb.pl/film/Klient-1994-1227

Młody chłopak jest świadkiem samobójstwa prawnika, który przed śmiercią ujawnia mu miejsce, gdzie jego klient zakopał zwłoki swojej ofiary.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Szukając siebie"
https://www.filmweb.pl/film/Szukaj%C4%85c+siebie-2000-5604

Młody koszykarz, Jamal, zaprzyjaźnia się z żyjącym w odosobnieniu pisarzem.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Noroi"
https://www.filmweb.pl/film/Noroi-2005-427694

"Żądam prawdy. Nieważne jak bardzo będzie przerażająca, chcę ją znać" - oto motto Masafumi Kobayashiego, japońskiego dziennikarza i badacza zjawisk paranormalnych. Bada...
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Rodzina zawsze z Tobą"
https://www.filmweb.pl/film/Rodzina+zawsze+z+tob%C4%85-2019-805276

Zdradzona i upokorzona architekt wraca do rodzinnego miasta, by zacząć życie od nowa.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak"
https://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+i+ch%C5%82opak+++wszystko+na+opak-2010-446445

Bryce i Juli zostają sąsiadami. Przez kolejne lata drogi bohaterów nieustannie się przecinają.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Jak najdalej stąd"
https://www.filmweb.pl/film/Jak+najdalej+st%C4%85d-2020-857607

Zbuntowana nastolatka, której ojciec zginął w wypadku na budowie, musi sama pojechać do Irlandii, aby sprowadzić ciało taty do Polski.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Gangsterski - "Słodko-gorzkie życie"
https://www.filmweb.pl/film/S%C5%82odko+gorzkie+%C5%BCycie-2005-180374

Lojalny ochroniarz potężnego bossa mafijnego dostaje zadanie: ma śledzić kochankę szefa i, w przypadku odkrycia romansu, zlikwidować parę.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Czarna księga"
https://www.filmweb.pl/film/Czarna+ksi%C4%99ga-2006-143622

Żydówka Rachel dołącza do holenderskiego ruchu oporu. Aby zyskać zaufanie współtowarzyszy, postanawia uwieść niemieckiego oficera.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

1

@Arkon Mam u siebie taki bar mleczny, gdzie jeszcze w takich cenach można zjeść obiad z dwóch dań. A Łososia ogólnie bardzo lubię, Tuńczyka również, ale na pierwszym miejscu jest Sandacz. Niesamowita ryba.

21

@macio_944 Rolnicy też już nie muszą orać pola koniem i stoją hale z wielkimi maszynami za pieniądze pobrane z dotacji, ale krzyczą, żeby z Unii wyjść. Oczywiście to już jest całkowicie inna Unia, niż w 2004, o wiele bardziej karykaturalna i niedoskonała, ale nadal bardziej korzystna dla nas z punktu widzenia gospodarczego i czasem trzeba po prostu zrobić zestawienie plusów, minusów i na koniec podjąć najlepszą decyzję jaką się da z tego wyciągnąć, gdy idealnego wyjścia nie ma.

1

@Encore Wiem, ale jakbym miał się tak nostalgicznie i z tęsknotą cofać do jakiegoś składu Juve to prędzej do tego z czasów chociażby Fabio Capello.

0

@Encore W porównaniu z tym co mieli kiedyś to nawet ta jest średnia.

1

@RosjaninBut Skoro prawo nie działa to jestem za samosądem.

23

Tak będzie już w tę sobotę. Otwieram sezon i mam gdzieś, że to jeszcze luty ;P
https://zapodaj.net/images/d79d5a4bed944.png

0

@lajcior Ta, ledwo odkułem rano samochód spod lodu.

1

@arsenallondyn0 Jak Ty się logowałeś ostatni raz 2 lutego to tych filmów trochę musisz dopisać ;)

1

@Zoker Niech jeszcze ustawią wokół kościołów katolickich takie kotary na karniszach i jak przyjdzie godzina muzułmańskich modłów to wtedy zasuwać, by się nie czuli niekomfortowo.

1

@mmaciass Pod tym względem są świetne bo ja np. codziennie przed pracą kupuję sobie coś na śniadanie, kasuję kilka rzeczy i wychodzę. No, ale tak jak mówię, brakło kiedyś neta i musiałem się ustawić w klasycznej, gdzie z taśmy, aż się wysypywało i nie zawsze Cię przepuszczą jak poprosisz, albo jednemu gościowi wyskoczył błąd na samoobsługowej, obok drugiej klientce też i trzeba czekać bo oni mają rozładunek albo na drugim końcu sklepu rozkłada towar z palety. Minimum jedna kasa powinna być zawsze czynna.
@NeroTFP1 I tak właśnie powinno być ;)

12

@mmaciass No właśnie o tym też piszę, że są fajne w formie wsparcia, ale jestem wręcz przekonany na 200% o tym, że gdyby tylko samoobsługowe były dostępne bez klasycznych kas to byłby dramat. Nie wspominam już o takich gorących okresach jak Święta. Nie raz widuje w tych Biedronkach takie starsze, pogarbione wdowy, które ledwo chodzą o lasce robiąc przerwę co 4 kroki, bo są po prostu ludźmi z innej epoki i o nich też należy myśleć. Jeżeli ma tam stać 10 osób do pomagania przy kasach to równie dobrze może siedzieć w klasycznej i jej to kasować. No nie wiem, może ja pochodzę z innej planety i mam jakieś odklejone myślenie, ale zawsze będę powtarzał, że najgorsza rzecz na tym świecie to skrajności. Gorszej nie znam.

2

@kanver_ Niby taa, ale zawsze się albo trafi jakaś babcia, która nie ogarnia, albo ktoś nabije sobie złe bułki i już błąd, trzeba czekać na obsługę, a ostatnio brakło internetu w sklepie, padły im te terminale i nie można było płacić kartą, a gotówki nie przyjmuje.

40

@kanver_ Wiesz z czym są najlepsze te kasy samoobsługowe? Że mam trzy rzeczy w ręce i nie musze stać za kimś w klasycznej kasie kto robi właśnie zakupy życia i ma cały wózek na kółkach napakowany po brzegi. Jakby wszystkie klasyczne kasy były zamknięte, a wszyscy stali do samoobsługowej to bym to po prostu położył i wyszedł.

17

SERIA FILMOWA #31

Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.

Poprzednia część #30
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16589855#comment-16589855

(Thriller, Dramat, Horror, Komedia, Familijny, Film polski, Gangsterski, Wojenny)
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Zagadka Zbrodni"
https://www.filmweb.pl/film/Zagadka+zbrodni-2003-126171

W małym miasteczku dochodzi do serii morderstw młodych kobiet. Detektyw z Seulu przy pomocy miejscowej policji szuka sprawcy.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Duża ryba"
https://www.filmweb.pl/film/Du%C5%BCa+ryba-2003-36365

Schorowany Edward Bloom słynął z nieprawdopodobnych opowieści. Jego syn próbuje dociec, ile w nich było prawdy.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "4 noce w piekle"
https://www.filmweb.pl/film/4+noce+w+piekle-2023-10043671

Grupa śledczych zajmujących się sprawami paranormalnymi postanawia wynająć pokoje na terenie posiadłości należącej do rodziny, która zginęła w tajemniczych okolicznościach.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Podróż na sto stóp"
https://www.filmweb.pl/film/Podr%C3%B3%C5%BC+na+sto+st%C3%B3p-2014-686778

Hinduska rodzina przeprowadza się do Francji, gdzie otwiera restaurację.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Familijny - "Cud na ulicy 34"
https://www.filmweb.pl/film/Cud+na+34.+ulicy-1994-4749

Święty Mikołaj z centrum handlowego sprawia, że mała Susan znów zaczyna wierzyć w magię świąt.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Film polski - "Moje córki krowy"
https://www.filmweb.pl/film/Moje+c%C3%B3rki+krowy-2015-722780

W obliczu choroby jednego z rodziców, siostry postanawiają polepszyć relacje między sobą.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Gangsterski - "Żołnierze mafii"
https://www.filmweb.pl/film/%C5%BBo%C5%82nierze+mafii-2007-285237

Claude Corti niezwykle brutalną ręką rządzi paryskim gangiem. Nie wszyscy podopieczni pozostają jednak lojalni.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Pomiędzy niebem, a ziemią"
https://www.filmweb.pl/film/Pomi%C4%99dzy+niebem+a+ziemi%C4%85-1993-6100

Młoda Wietnamka chce ułożyć sobie życie w USA, poślubiając amerykańskiego żołnierza.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Bocheno1 @Stinger_ @Gary @Walker @lajcior @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10

0

Mocne słowa jak na kogoś kto nigdy się do błędu nie przyznał, ale wracają do tematu no to prawda jest taka, że nic nam po tej spóźnionej refleksji bo mecz się zapisał bez tego punktu.

1

@Safrani No powiem Ci, że kiedyś sobie kupiłem taki model i nigdy, ani wcześniej, ani później nie chodziłem w wygodniejszych butach.
https://zapodaj.net/images/f7552fd0075ef.png

1

@Safrani Ja szukam jakichś przewiewnych z siateczką. Lubię takie mieć lekkie na lato bo się nie czuje w ogóle butów na nogach.

1

Śmiga ktoś w Air Max Bia? Wygodne?

5

@barcanawieki Czysta zazdrość bo miał status wielkiego piłkarza w swoim klubie, a tu nagle przyszedł większy i cała uwaga została skierowana na GOATA. Jego rozpieszczona psycha tego nie udźwignęła.

1

@Pedri16Future Bo teraz świat próbuje być do bólu poprawny politycznie, a Polska płynie z nurtem i nie chce być piętnowana i wytykana palcami przez zagraniczne media i rządy.

3

@Marusek Pamiętam jak za małolata usłyszałem kawałek "Love Hurts". Rozwalił mnie ten głos.

3

@Giwera Z tym Pazurą to ciężki wybór u mnie bo uwielbiam film "Nic śmiesznego" no i pamiętam też o "Kilerze", ale "Chłopaki nie płaczą" najlepsza polska komedia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@lajcior Wiadomo


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?