MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w Porto będzie brylował, powodzenia "Tezio".
0
genialne zestawienie tych dwóch zdjęc :)
a co do Cuadrado, to tylko w przypadku nie sprowadzania Suareza, na skrzydło.
0
Pedro nie nadaje się nawet na ławkę. chyba że o Barcelonie B mówisz.
0
jak można się tak skrzywdzić...
0
z Belgią wygrają po jeszcze gorszych mękach, sądzę też, że mogą nawet odpaść. w przy[adku awansu to z Holandią nie widze dla Argentyny żadnych szans.
0
proszę, przetłumacz na polski.
0
pisze przez telefon, wrozbita*
0
wyróżnia Maciej?
0
Zubi jest jak Pedro - niezbywalny.
0
pozyjemy, zobaczymy.
0
Valbuena jest za dobry na ławkę.
0
tak samo ja słyszałem, że w operację Suarez ma zostać włączony nie Alexis, a Pedro. to jest cyrk, dlatego nie należy teraz w nic wierzyć.
0
gdzie ty go widziałeś na prawej obronie?
1
Messi ława!
0
a Bartomeu to nie jest wiarygodne źródło? wszyscy mówią różnie, czekajcie na oficjalki.
ps, z tego co ty wiesz? pracujesz w mundo albo sporcie? czy moze jesteś w zarządzie? widze, ze wysoko postawiona osoba.
0
a kto tak pisał? prasa? wiarygodne źródło, nie ma co.
0
http://www.aztekium.pl/osoby.py?tekst=spamowa%C4%87
1
spamuj*
0
już odszedł? fajnie, ze nic oficjalnego nie widziałem.
0
tam, gdzie mówią, że odejdzie.
0
szkoda, bo miałem Valdesa za honorowego gościa. szkoda, że poleciał na kasę. szkoda, że kibice Barcelony mieszali go z gównem. szkoda, że mimo TYLKO 32 lat idzie już na emeryturę. szkoda. również pozdrawiam ;)
0
ta, Barcą też. i tranfer Ozila do Arsenalu i potecjalny transfer di Marii odbija się czkawką Realowi, jestem tego pewien.
2
po co chcą zmieniać Di Marię?
7
jak zwykle za darmo?
3
Realem zarządzają totalni idioci.
0
AndrE Schurrle*
0
na co jest Alexis?
0
wrażeń to można szukać w Liverpoolu, ale nie w Monaco. to się rozpadnie jak Anży. dają dobrą kasę to poleciał, tyle.
0
powinni zastrzec sobie polowe z ceny potencjalnego transferu Tello do innego klubu w przyszłości. jestem pewien, że w Porto zrobią z niego świetnego grajka (patrz Falcao, Hulk, James, Moutinho, Jackson) i za jakies 3 lata Arsenale i Manchestery będą dawać za niego 50mln.
0
TAAAAAAK! Alexis zostaje, a Wąsacz won!