0

w Porto będzie brylował, powodzenia "Tezio".

0

genialne zestawienie tych dwóch zdjęc :)
a co do Cuadrado, to tylko w przypadku nie sprowadzania Suareza, na skrzydło.

0

Pedro nie nadaje się nawet na ławkę. chyba że o Barcelonie B mówisz.

0

jak można się tak skrzywdzić...

0

z Belgią wygrają po jeszcze gorszych mękach, sądzę też, że mogą nawet odpaść. w przy[adku awansu to z Holandią nie widze dla Argentyny żadnych szans.

0

proszę, przetłumacz na polski.

0

pisze przez telefon, wrozbita*

0

wyróżnia Maciej?

0

Zubi jest jak Pedro - niezbywalny.

0

pozyjemy, zobaczymy.

0

Valbuena jest za dobry na ławkę.

0

tak samo ja słyszałem, że w operację Suarez ma zostać włączony nie Alexis, a Pedro. to jest cyrk, dlatego nie należy teraz w nic wierzyć.

0

gdzie ty go widziałeś na prawej obronie?

1

Messi ława!

0

a Bartomeu to nie jest wiarygodne źródło? wszyscy mówią różnie, czekajcie na oficjalki.

ps, z tego co ty wiesz? pracujesz w mundo albo sporcie? czy moze jesteś w zarządzie? widze, ze wysoko postawiona osoba.

0

a kto tak pisał? prasa? wiarygodne źródło, nie ma co.

1

spamuj*

0

już odszedł? fajnie, ze nic oficjalnego nie widziałem.

0

tam, gdzie mówią, że odejdzie.

0

szkoda, bo miałem Valdesa za honorowego gościa. szkoda, że poleciał na kasę. szkoda, że kibice Barcelony mieszali go z gównem. szkoda, że mimo TYLKO 32 lat idzie już na emeryturę. szkoda. również pozdrawiam ;)

0

ta, Barcą też. i tranfer Ozila do Arsenalu i potecjalny transfer di Marii odbija się czkawką Realowi, jestem tego pewien.

2

po co chcą zmieniać Di Marię?

7

jak zwykle za darmo?

3

Realem zarządzają totalni idioci.

0

AndrE Schurrle*

0

na co jest Alexis?

0

wrażeń to można szukać w Liverpoolu, ale nie w Monaco. to się rozpadnie jak Anży. dają dobrą kasę to poleciał, tyle.

0

powinni zastrzec sobie polowe z ceny potencjalnego transferu Tello do innego klubu w przyszłości. jestem pewien, że w Porto zrobią z niego świetnego grajka (patrz Falcao, Hulk, James, Moutinho, Jackson) i za jakies 3 lata Arsenale i Manchestery będą dawać za niego 50mln.

0

TAAAAAAK! Alexis zostaje, a Wąsacz won!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?