0

zgaduje, że odkupimy go za 50mln?

0

wruc do nauki. może odkópisz swoje winy.

0

i dobrze, miałem nadzieję, że nikt w niego nie zwątpi po MŚ. zasługuje na wszelki szacunek, u wszystich, przede wszystkim kibiców Realu.

0

w sumie racja. co jak co, ale nazwiska w Realu to mają.

0

nie biorę żadnych leków, nie wiem w czym widzisz problem?

0

nazwiska tak, ale razem tak ofensywny skład nie da rady.

0

sądzę jednak, że Bale=Neymar jak narazie.

0

to chyba LL nie oglądasz. i MŚ też zgaduję, że nie.

4

NO TO RASIZM.

0

i wypraszam sobie "chłopca".

1

Ty za to swoim komentarzem się popisałeś, nie ma co.

2

gorzej od pedro nie zagrają na pewno.

0

0

a Copa America?

8

to była ironia...

14

Ter Stegen, Bravo, Rakitic, Mathieu, Suarez - żenada normalnie.

0

co do Twojej odpowiedzi, jeśli Enrique naprawde postawi Messiego na '10' to myślę, że bramek będzie mniej. Messi juz nie ma sił tyle biegać. Ale nieraz pokazywał, na mundialu przede wszystkim,że dysponuje genialnym podaniem (obojętnie czy za linię obrony, czy prostopadłą, z dośrodkowania...). Wszyscy wiedzą jaki jest Suarez. troche stuknięty, ale napadzior genialny. ma wszystko żeby odnieść w Barcelonie sukces. gra powinna zostać oparta na pomocnikach, a Suarez i Neymar niech robią co chcą. potrafią.

0

dokładnie, najwybitniejszym w historii Barcelony.

0

dalej nie połapałeś się, że to była ironia (btw, często używana przeze mnie)?

2

jaki trolling? wszyscy tutaj sa święcie przekonani że Messi rządzi klubem, łącznie z redakcją. a chyba właśnie ci wszyscy zapominają kim jest Messi.

0

dzięki. Tobie gratuluje nauki języka polskiego i życzę powodzenia w dalszych edukacyjnych sukcesach.

0

faktycznie, napisalaś "od klubu". za zbyt szybkie czytanie płaci się wysoką cenę - zrobienie z siebie idioty. sorki :P
ps, tak, lepiej w to nie brnijmy :D

3

Messiemu to powiedz. przecież to on jest źródłem wszelkich niepowodzeń Barcelony.

0

jeśli żarcie sprowadzane z jakiegoś miasta, które jest siedzibą jakiegoś klubu to kategorycznie nie.

2

Dongou jest słaby..co ludzie w nim widzą?

0

Fabrice Ondoa? w rezerwach jest.

0

w Brazylii piłka budzi wielkie emocje, a patrząc na swoj zespół na MŚ piłka budziła wielkie rozgoryczenie i żal. nie ma się co dziwić. piłkarze zawiedli, więc...

4

żyje.

0

dzięki wielkie :D

0

mam nietypową prośbę - czy mógłby ktoś dać jakiegoś linka do zdjęcia Afellaya w różowej koszulce? to dość ważne, szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć.z góry dziękuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?