MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
można podziękować Mułowi.
0
myślę, że Ter Stegen gra lepiej nogami i że będzie to kluczowe dla pojedynku Bravo-ter Stegen.
0
czego wyznacznikiem jest długość kibicowania? jesteś lepszy od nas?
0
Alves na zdjęciu: jak to w Barcelonie?!
0
aha, ok.
dwa slowa - Ter Stegen
1
chodzi mi o to, ze każdy bramkarz odwala czasami "dziwne" akcje. a nie powiesz mi, ze mimo dołku w karierze Casillas jest złym bramkarzem. gorsze momenty się zdarzają.
0
aż człowiek chciałby być Messim...chyba głównie z powodu narzeczonej. normalnie odrazu chcesz wracać do domu.
1
serio?
1
cudo, co można więcej powiedzieć ;)
1
myslę, że Bravo w PK. Ter Stegen będzie pierwszym bramkarzem, świadczy o tym nawet numer na koszulce.
5
a ja Ci wspomne gole Van Persiego z Esp., bramke Godina z Realem w finale LM...kto bronil?
1
Twoj avatar....nie pozwalalem Ci wrzucac zdjecia mojej narzeczonej. będziemy sie gniewac...
0
a szkoda...
0
dokladnie.
0
a raz bił się z Mancinim, a raz chorągiewka z rożnego imitowała przyrodzenie Balo, raz pyskował do policjalnta, a raz....BALOTELLI, wystarczy jedno słowo.
0
Wenger oszczędzał i oszczędzał. Teraz czas trochę poszaleć.
0
za pierwszym razem to było śmieszne.
0
muszę przysiąść dłużej nad angielskim....także poprawiam, Dźwignia Suareza*
0
właśnie ;) Atleti nie zwalnia tempa. i dobrze ;)
1
ponoć ma nigdzie się nie wybierać.
1
mordeczki, nie dziękujcie.
rozmawiałem z Luisem. jest bardzo zmotywowany aby zagrać mecz towarzyski i zacząc w lidze w październiku.
26 października powinnismy byc na Bernabeu i miejmy nadzieję, że zobaczymy grającego Luisa. (właściwie lepiej brzmiało by "Luisa na boisku" czy coś w tym stylu, ale napisałem dosłownie)lawyer - prawnik
0
raz Balotelli nazwał Barcelonę "dziewczynkami". chociaż nie zdziwiłbym się jakby powiedział to, co napisałeś wyżej. to czubek :)
0
tez tak myślę, Suarez wejdzie na pewno, szczególnie jeśli wynik nie będzie korzystny dla Barcelony.
0
pierwszy test już w poniedziałek ;)
0
Bartry*
0
tak, dzwoniłem do Zubiego, potem do Cuadrado, a potem do prezydenta Violi. to oficjalne info, tutaj wszyscy mają kontakty. wszyscy wszystko wiedzą.
0
Mandżukić + Griezmann + Reus = ?
0
CO...?
1
Fiorentiny brakuje :P
1
jeszcze za parę lat Marca będzie pisać, że Real najlepszy, najładniejszy, najfajniejszy i najdroższy. Brawo Madryt...