1

można podziękować Mułowi.

0

myślę, że Ter Stegen gra lepiej nogami i że będzie to kluczowe dla pojedynku Bravo-ter Stegen.

0

czego wyznacznikiem jest długość kibicowania? jesteś lepszy od nas?

0

Alves na zdjęciu: jak to w Barcelonie?!

0

aha, ok.
dwa slowa - Ter Stegen

1

chodzi mi o to, ze każdy bramkarz odwala czasami "dziwne" akcje. a nie powiesz mi, ze mimo dołku w karierze Casillas jest złym bramkarzem. gorsze momenty się zdarzają.

0

aż człowiek chciałby być Messim...chyba głównie z powodu narzeczonej. normalnie odrazu chcesz wracać do domu.

1

serio?

1

cudo, co można więcej powiedzieć ;)

1

myslę, że Bravo w PK. Ter Stegen będzie pierwszym bramkarzem, świadczy o tym nawet numer na koszulce.

5

a ja Ci wspomne gole Van Persiego z Esp., bramke Godina z Realem w finale LM...kto bronil?

1

Twoj avatar....nie pozwalalem Ci wrzucac zdjecia mojej narzeczonej. będziemy sie gniewac...

0

a szkoda...

0

dokladnie.

0

a raz bił się z Mancinim, a raz chorągiewka z rożnego imitowała przyrodzenie Balo, raz pyskował do policjalnta, a raz....BALOTELLI, wystarczy jedno słowo.

0

Wenger oszczędzał i oszczędzał. Teraz czas trochę poszaleć.

0

za pierwszym razem to było śmieszne.

0

muszę przysiąść dłużej nad angielskim....także poprawiam, Dźwignia Suareza*

0

właśnie ;) Atleti nie zwalnia tempa. i dobrze ;)

1

ponoć ma nigdzie się nie wybierać.

1

mordeczki, nie dziękujcie.
rozmawiałem z Luisem. jest bardzo zmotywowany aby zagrać mecz towarzyski i zacząc w lidze w październiku.
26 października powinnismy byc na Bernabeu i miejmy nadzieję, że zobaczymy grającego Luisa. (właściwie lepiej brzmiało by "Luisa na boisku" czy coś w tym stylu, ale napisałem dosłownie)lawyer - prawnik

0

raz Balotelli nazwał Barcelonę "dziewczynkami". chociaż nie zdziwiłbym się jakby powiedział to, co napisałeś wyżej. to czubek :)

0

tez tak myślę, Suarez wejdzie na pewno, szczególnie jeśli wynik nie będzie korzystny dla Barcelony.

0

pierwszy test już w poniedziałek ;)

0

Bartry*

0

tak, dzwoniłem do Zubiego, potem do Cuadrado, a potem do prezydenta Violi. to oficjalne info, tutaj wszyscy mają kontakty. wszyscy wszystko wiedzą.

0

Mandżukić + Griezmann + Reus = ?

0

CO...?

1

Fiorentiny brakuje :P

1

jeszcze za parę lat Marca będzie pisać, że Real najlepszy, najładniejszy, najfajniejszy i najdroższy. Brawo Madryt...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?