2

Niech się cieszą że tylko 7 xd oj dawno nie było tak dobrego, jednostronnego spotkania.

5

Ja snie xddd co oni wyprawiają xD

5

Ja nie wierze ze mecz Barcelony ogladam xD co za meczycho

0

@RC28 No stała śpiewka u nich

6

Ale to wszystko chodzi, wiem, ze to tylko beniaminek ale kurde w zeszłym sezonie drżeliśmy o wynik nawet w takim meczu.

0

@stepkovski może Flick go odbuduje.

2

Wraca radość z oglądania Barcy, ale sie Lewy teraz idealnie zmieścił, brawo

0

@RC28 Ehhh no znamy tę klątwę przerw ale mam nadzieje że tym razem się obejdzie bez kontuzji.

0

Musimy kombinować i łatać dziury na tyle ile to możliwe.

1

Cieszmy się z małych rzeczy xdd

3

Nie taka zła ta nasza "grupa"

0

Jezus Maria Bayern M ....

2

@Tigana i wygra kolejne wybory jak nic xd bo socios to w większości stare capy.

0

Brawo :) jesteście wielcy!

1

Sztab medyczny w tym klubie poraz kolejny udowadnia do czego sie nadaje.

0

Najgorszy mozliwy scenariusz, mega Szkoda chłopaka

1

Klasyczny sędzia w LL, ręce opadają co oni wyprawiają.

1

Jak tu nie będzie czerwo to ja nie wiem.

1

Teraz juz tego nie anulują, brawo Olmo i ten Yamal boze, ze ten dzieciak tak gra

1

No był faul i tyle.
Szkoda, ze faulu na Olmo w polu karnym nie sprawdził, bo tam chyba było przewinienie

3

Flick musi ogarnąć ekipe w drugiej połowie, szczególne lewa stronę i środek pola musi ożywić

2

@HORUS Blisko to są od maja i dalej nie wrócili.

0

@19Macio93 No jak go do wtorku nie zarejestrują to będzie dramat.

0

@Lisek Zaufał i prawie stracił rękę.

14

Nie dziwię się, kupili faceta to chce grać a tu taki bajzel... 3 kolejka idzie, no ludzie.

0

@Kuchar No o dziwo dużych błędów nie popełniał, pozwalał na gre ale doświadczenie z sędziami w LL każe sądzić że wszyscy są po prostu słabi.

5

No i ? Każdy sędzia w tej lidze nie trzyma poziomu, a jak będziemy grać słabo to nie można zrzucać winy na sędziego i tyle. Grać, punktować i walczyć o mistrza.

0

@Pnog37 noo wtedy też dawał rade

2

Raph dziś gra chyba mecz najlepszy od kiedy tu jest.

1

Takiego grania oczekuje w każdym meczu, jazdaaa!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?