1

Poważnie Panie Koeman ? To kto nie jest faworytem z 1/4 ? Zostały najlepsze ekipy :)
Jak dla mnie to PSG i Barca w finale bo gramy najładniejsza do oglądania piłkę w europie, ale przed nami rewanż z BVB i 1/2 z Interem/Bayernem więc turbo mocnymi ekipami.

9

R.I.P [*]. Dziękuję za prowadzenie reprezentacji Polski i za awans na euro trenerze.

0

A najgorsze że nic o nim nie wiemy, więc nie wiadomo czego się spodziewać xD

0

Naprawdę się cieszę że go zatrudnili, wykonuje mega robote.

2

Mamy mega dobry wynik przed rewanżem

1

I to mi się podoba

0

Yamal yamalowi yamalem. Co temu młodemu odwaliło to chciałbym wiedzieć.

0

A niech mimo wszystko zostanie u nich do końca kontraktu chociaż

5

Arsenal zagrał dobry mecz, obyśmy jutro tez dobrze zagralim

2

I cyk real u siebie 4:0 jak co edycje fartem przejdą xd

2

Matko jedyna znow xd teraz im bramkarz dupy nie uratował

3

Ale bramka ulala :o

1

Nie zasłużyli na remis ale taka jest piłka

31

Dla tych co narzekają pragnę przypomnieć że graliśmy 3 mecz w ciągu 6 dni, nic dziwnego że druga połowa była jaka była. Najważniejsze że mamy finał :)

1

I znów ostro...

0

No szok nie dał czerwo za wjazd w Achillesa, szok nie do wierzanie

5

To się porobiło ku*wa jego mać czyli rocz roczna klasyka z cyrkiem FFP. Podziękujmy Bartomeu.

0

Ale wyciął żuniora i jakim cudem bez czerwo xd

1

ależ RSO dało dupska

0

byłoby zbyt pięknie xd

3

Naprawdę dobrą drugą połowę zagraliśmy, szkoda że nie wyższy wynik.

1

Przecież każdy doskonale wiedział że super grajek ale mega łamliwy dlatego też nie kosztował więcej.

0

Szkoda mi Daniego strasznie, takie grajek i znów kontuzja ehhh.

1

Nawet sędzia debil nie przeszkodzil pięknej Barcelonie, cóż za piękna końcówka meczu

6

Frenkie by się przydał, bo Casado nie dojeżdża.

6

Ale to byłoby piękne, dwóch polaków i lm wraca do nas, scenariusz jak z filmu xD

4

Jakim cudem takie Atletico nam wpakowało 4 bramy

1

Dla nas wymarzony scenariusz ze będą mieć 120minut w nogach

3

Vini Vinim ale lągle niech siedzi dalej w kotletico xD

0

Cieszyłbym się z dogrywki i to bardzo, a kto przejdzie dalej to już malo mnie interesuje bo jedna i druga ekipa mocna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?