Saul może też chyba zagrać w ataku, odciążając kogoś z MSN. Jednakże podzielam Twoje zdanie i uważam że nie jest On potrzebny w Barcelonie. Solidny obrońca i jednak ktoś inny do ataku niż w/w Saul to główny temat.
Nie chcę skreślać gościa od razu, nie chcę wieszać na nim psów ale szczerze to nigdy o Douglasie nie słyszałem. Nie lepiej rozejrzeć się za kimś z europy?
Komentarze
0
Pewnie się zbłaźnię, ale może ktoś powiedzieć czy Umtiti jest dobrym obrońcą? Nigdy nie widziałem jego gry.
0
Saul może też chyba zagrać w ataku, odciążając kogoś z MSN. Jednakże podzielam Twoje zdanie i uważam że nie jest On potrzebny w Barcelonie. Solidny obrońca i jednak ktoś inny do ataku niż w/w Saul to główny temat.
0
Napisałeś tak jakby Denis już był w Barcelonie,a tak na prawdę to nic nie wiadomo :)
0
Jakub Wawrzyniak :D
0
Jak dla mnie zaraz po Busquetsie najlepszy pomocnik Barcy.
12
Dokładnie, teraz trzeba zacisnąć zęby i rozpocząć dobrze sezon.
6
On ma na imię Kasper :)
5
W całym meczy dużo strat, ale bramka 1 klasa :) oby więcej ich było.
4
Nie chcę skreślać gościa od razu, nie chcę wieszać na nim psów ale szczerze to nigdy o Douglasie nie słyszałem. Nie lepiej rozejrzeć się za kimś z europy?
2
Strasznie lubię patrzeć na jego grę :)